Příspěvek Diskuzního fóra

Mám pocit že bychom měli být s výsledkem, i výkonem v druhém poločase spokojeni. Ostrava je na 5. místě, a dělá si ambice na účast v pohárech. Na to můžeme letos zapomenou. V prvním poločase jsme se pouze bránili, ale Ostrava moc šancí neměla. Ale byla velmi efektivní. 3-4 špatné odrazy v naší šestnáctce a byl z hoho gól. Byl to důraz jejich hráčů. Jejich první neuznaný gól byl po chybě Jindřiška, který zbytečně ztratil míč. Standardně jej pomalu chtěl hrát dozadu, ale ostravák mu jej čistě vypíchnul a bylo zle. Když byla podobná situace s Plzní, byl Kovařík faulovaný, což viděli všichni kromě rozhodčího. A zde se na Kovaříka sesypala kritika. O Pepovi se mlčí. Mám jej rád, vážím si ho za to co v Bohemce odvedl, ale teď už zdržuje hru, nahrávky dělá nejbližšímu hráči, a nestíhá rychlostně. O tvorbě hry nemůže být řeč. A co předváděli chlapi po vystřídání v druhé půli ? Kromě tedy Puškáče, jeho jsem nepochopil. Za mě velmi dobrý výkon, a to i následně v 10 hráčích. Nebýt Letáčka, který podal svůj životní výkon, tak i v 10 vyhrajeme. Myslím že si chlapi zaslouží pochvalu, i při nepříznivém stanu, neproměněné penaltě a 10 hráčích bojovali a přehrávali soupeře.