Příspěvek Diskuzního fóra

Je to marný, je to marný, je to marný, jak se říká v jednom českém filmu. Raději ani nebudu počítat, kolik jsme podobným a nepochopitelným způsobem ztratili v posledních zápasech bodů. Nemyslím si, že máme marný tým, šance si dokážeme vytvořit docela často, ale potom to zoufalé zakončení! Takhle naivně promarnit výhru, to se moc často nevidí. Ano, sestava není ideální a pořád jsou zde zranění. Ani ten Valeš neudělal zatím mnoho chyb, protože toho na něho v poslední době moc nešlo, i když mě jímá hrůza, jak zůstává vždy stát zabetonovaný na čáře při rozehrávce rohového kopu. Mám vztek na způsob zahrávání rohových kopů Hrubým i Kovaříkem, kteří centr buď překopnou anebo trefí prvního hráče soupeře. To všechno se ale dá přece natrénovat! Chybí mi křídelní hra, kolmé přihrávky na útočníky atp. Často se tady skloňuje jméno Berana. Myslím, že je velmi pracovitý, ale často běhá bezcílně a neužitečně. Jak tentokrát zmínil komentátor přenosu - "na umělecký dojem se ve fotbalu nehraje". Věřím, že by se dal využít lepším způsobem, ale to je na trenérovi. Pořád doufám, že to nakonec v té středové skupině dokopeme a vyhneme se baráži.