Příspěvek Diskuzního fóra

Tak na Slavii jsem si dal par piv a sel rvat do kotle a zapas jsem si uzil. Na sraltu jsem sel na hlavni s tim ze existuje sance a ze to chci poradne videt... no nebyla to stastna volba :). To co predvadi Vondra s Krapkou proti jakymukoliv silnymu souperi je teda za me desny a pisu to tady uz vlastne roky ze s takovouhle obranou nedokazeme nikdy ty rozdilovy soupere porazit. Vim ze prvni pule o dost lepsi, ale vzadu to bylo cekani na gol od samyho zacatku. Bez lepsich obrancu to bude vzdycky stejny i kdybysme se vepredu pretrhli. Nejen ze to hori v obranny hre ale ono to u tech obrancu i zacina a tech akci co skoncilo jen tim ze to slepe odkopli nebo rozehrali zbrkle uplne mimo nase pozice a to i kdyz treba meli cas tak toho bylo hrozne moc. 

Tim jsem ze sebe dostal frustraci a pochvalim aspon Prekopa a zaroven ho i polituju protoze sam proti vsem nic nezmuze. Beran obcas taky dobry. Ristovski teda nevim, prijde mi ze kdyz se to pred nim otevre smer brana ze konci, jinak dost micu udrzi a vybojuje, ale dnes to nebyl jeho zapas. Kdo uz je za me na presdrzku (sorry) je Hala a tady to myslim doslova, protoze by se fakt uz mel probrat, krome autu je jeho aktualni prinos nula a pritom podle myho zrovna on na to i ma. Pochvalu naopak jeste zaslouzi Kadlec ze kteryho se stava pomalinku nase opora a kazdopadne velky talent i kdyz dnes ho tam taky nekdy vetrali (ale koho ne). Soukupa bych nijak nezminoval, rekl bych ze mame 3 vyrovnany golmany, kazdej v necem trochu lepsi, v necem horsi ale prijdou mi podobne dobry vsichni a na Bohemku to neni nic co by nas melo trapit.

Tak jsem to ze sebe dostal...resetoval...a uz se zase tesim na dalsi zapas :).

BOFOR