Příspěvek Diskuzního fóra

Klasicky po časovém odstupu na uklidněnou. V reakci na:

- Vertigo: přesně tohle jsem si říkal taky. Krásně to načasovali. A není to poprvé. Kotel absolutně nereaguje na dění na hřišti. Někdy téměř podporuje soupeře.

- Prekop: náš nejlepší útočník, byť drobná kritika na jeho hlavu. Poslední dobou až moc dribluje, něco jako Beran. Eriku, dávej balon dřív od nohy(tedy když je komu)

- Hála: vše řečeno, vše popsáno. Sned jen malá poznámka. Baví ho to vůbec nebo jen o výplatě?

- Berka: překvapil mě hodně. První půle excelentní. Druhá byla slabší, ale nepoškodil nás. Palec nahoru.

- pomalá obrana: že to bude na jejich útočníky rychlostně skoro neřešitelné, nám asi bylo jasné  už před výkopem. Taky z toho ten druhý gól. Jinak Vondra v první půli byť s klikou docela uhlídal Kuchtu a to není nic snadného. To není pochvala, jen jsem to tak prostě viděl. 

- Káca: rychle vylepšit a podepsat novou smlouvu.

- trenér: na tiskovce vše popsal přesně a je asi fakt krutě nasranej. "Pobavil" mě ten pitomec ze Sportu, když ho vybízel, aby jmenovitě označil, kdo konkrétně ho nasral. Jelito.  

- posily: sportovní ředitel by měl pořádně přidat. Potřebujeme takové 3-4 kousky prakticky do všech řad. Jen né a la Shejbal, Smrž, ...