Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
1123
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1065
Tlachy a kecy 58
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 1071
UGavDhGU 8
Z8OJbKYv 7
5SE8MHrw 3
7b7oewPn 3
+c+NnFVj 3
pgGQ4EnB 2
0DQ83kbc 2
iJZNo4TD 2
t/rmJzb/ 2
tBQilbro 1
iulED6KQ 1
gPbx7KIa 1
Sy9jePRu 1
Sbr/Zuz3 1
1J1iTy2G 1
krnLh7ey 1
K+jGy6cX 1
/DQgXsy7 1
mWFtYvDU 1
/y8GbsHP 1
kU6wUVPC 1
HuJB7g0y 1
UuhL/CGa 1
Uo+/eBqW 1
qH0/5l/9 1
0Y14AUfI 1
Y8fBO+yC 1
DqT5q+xG 1
7a78Ixc+ 1

DaH napsal:

Za co měl být v sobotu vyloučen Slončík? Jak v TV říkal trenér... nikde jsem to nenašel.. Jinak faul před 1.gólem  jasný. VARa si musí vyřvat kapitán, ale ani tak to není podle pravidel jistý. 

Byly tam dva momenty. V první půli jasný a zhůvěřilý loket Hůlkovi a ve druhé faul za žlutou. Protože už jednu měl byla to druhá a tedy redka. Nakonec se do konce zápasu nevědělo, kdo ji dostal, ale fauloval Slončík.

Byly tu nějaké dohady o Prekopa. On a Petrák  dostali 7. Hůlka, Köstl, Kovařík a Ristovski 6, ostatní 5. Je fakt, že na živo to je jiné, ale Ristovski se mi v tv nelíbil.

pišta napsal:

Jablonec, slavia, sparta, venku Karviná....hmmm??._(

... a nakonec pardubice. Ty dnes dobře pro nás.

Malá vsuvka pro pobavení. Řekl jsem si, že musím něco změnit, aby to zafungovalo. Místo obligátních nápojů jako je káva, pivo (zkoušel jsem různé značky), cola s rumem i bez, víno obou barev atd. jsem si dnes udělal zázvorový čaj. Zpočátku jsem byl spokojený, že jsem to konečně trefil, abych se nakonec se staženým vocasem vrátil ke kořenům. Dnes Staropramen 12. Příště vyzkouším Guinness. Jednou to snad konečně musí klapnout. A tedˇ jdu na Spurs. Snad mě zlepší náladu.

CarlUweSteeb napsal:

Bod a bod a bod a konec snad nebude 16.

Ahoj Carle, už jsi mi tady docela chyběl. Jak se máš, odmyslíme li si Bohemku.

dusa5 napsal:

Tak mi řekni nějakou situaci, kdy míč co šel na něj skončil směrem do útoku nebo aspoň v jeho držení s následnou nealibistickou nahrávkou. Jediná situace byl ten gól. Jinak při nejlepšim aut. Ale to ...

Ani nevím, jestli se bavíme o stejném hráči. Můžeš mu předhazovat cokoliv, ale dost těžko ti projde, že nehraje směrem dopředu. Můžeme se bavit třeba o faktickém přínosu jeho akcí, ale říci, že nehraje směrem dopředu je čistokrevný nesmysl. A prosím tě už dost. 

dusa5 napsal:

Smrtelně. Koikrát byl za celý zápas u balonu? Jednou. A to ty balony na něj jdou.

Tak nevím, jestli jsme koukali na stejný zápas. 

Téma Beran jsme vyčerpali. A co takhle Hrubý. Co kurva dělal? Sám před gólmanem, na hony od všech bránících hráčů a dá mu malou domů? 

dusa5 napsal:

A Prekop dal gól, ale jinak je na hřišti uplě na hovno. Stejně jako každý zápas. A to ho mám rád.

Tohle jako myslíš vážně?