Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
12
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 11
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
UGavDhGU 8
kB0FhYSu 4

Tedy, dneska za současné situace mluvit o "chřipce" je notně cynické a arogantní!!!!! 

Dobrý den všem klokanům.

Nemám z toho žádnou velkou radost, ale nedá mi to a musím nyní apelovat na všechny klokany a jejich rozum při psaní příspěvků zde na diskuzi. To jak nás ta pitomá a hnusná viróza dostává a vysmívá se nám, by mělo být mementem! Prosím, přestaňte být sobci, přestaňte "machrovat"  a trumfovat jeden druhého jejím zesměšňováním (na označení "chřipčička" jsem už úplně alergický), protože jste přesvědčeni, že jako mladší generaci vám nic nehrozí a vy to dáte. V době, kdy lékaři z první linie prosí veřejnost o pomoc, kdy včerejší počet nových případů přesáhl číslo 8500 a kdy se stáváme negativním lídrem v celé Evropě, ukažme, že tady si vážnost situace plně uvědomujeme a budeme se podle toho chovat. 

Ďolíček má svůj GENIUS LOCI a jeho nedílnou součástí jsme my fanoušci. Ukažte prosím, že si té příslušnosti k vyvoleným vážíte a že si ji plně zasloužíte!

Děkuji

Klokanem navždy, DFB 520 

Z celého našeho klokaního srdce Vám Tondo přejeme hodně síly a zdraví. Vy to dáte, jsme s Vámi!!  Rodina klokanů.

Zajímalo by mě, pokud má někdo takový přehled o dění, zda někdo jiný z prvo- a druholigových mužstev "posílil tak výrazně" jako my. Do p....e, to snad není nikde jinde na celém světě! Jo a rád bych (a myslím, že nejsem sám) na dané téma slyšel taky něco od p. ředitele. Vedení mlčí a dělá si z nás ...

misaspisa napsal:

Budicek si zaslouzi predevsim hraci, kteri uz do 3. zapasu v rade nastoupili s tim, ze nejak uhaluzi nulu vzadu a gol si da souper sam... Hrajeme na 3 stopery, takze nam chybi hrac v ...

Bederka fakt bída, ale Šmíd nás třeba připravil o body loni v Příbrami. Za mě lepší Bederky, ale žádná hvězda.

Tak chlapi asi takhle. Kritika hráčů je povětšinou oprávněná, ale napadlo někoho, že svůj díl nese i trenér. Jsem rád, že je  u nás a udělal tady kus práce, ale sestavy z posledních dvou zápasů se mi nelíbili. Pepa vzadu si své uhraje a mám pocit, že ho tam dával i ultra pičus Hašek, jenže je tam poloviční. Navíc proč Schumacher stojí, když nám opakovaně ukazuje, že na to má. Pane trenére, prosím, never change the winning team.

Miklik napsal:

asi proto je ten kotel pořád v záběru...někomu se to bude zřejmě hodit...

Já vím, ale .. S tím se dalo počítat. Jenže někteří se prostě omezovat nenechají. Velcí frajeři

Líbí se mi, jak i přes varování uvědomělí takyfanoušci za brankou "dodržují" nošení roušek. Tak příště bez kotle? Hrdinové

petr.koukal napsal:

Se zveřejněním soupisky se stejně více či méně ukáže, kdo by to mohl být. Bude se o tom spekulovat. Mimo soupisku však bude více hráčů. Ale opravdu to nemůžeme nikam napsat, ani posty. Tohle je ...

Dobrý den p. Koukale. Jednoznačně je nepřípustné zveřejňovat cokoli o zdr. stavu jmenovitě. O tom není třeba jakkoli polemizovat.

Ale což takhle dát nám fanouškům vědět, jak důrazně je po hráčích vyžadovaná osobní odpovědnost. Chápu, že jsou to mlaďasi a chtějí se bavit. Jenže mají přece nějaké pracovní povinnosti a odpovědnost za "příslušnost k firmě". Když klíčový zaměstnanec firmy pro svou nezodpovědnost vypadne z důležitého postu a firma kvůli tomu přijde o ... (zakázku, peníze, body) majitel by mu to asi měl dát zcela oprávněně "sežrat". To že se chce jít nějaká Mařena bavit někam na disco a jeho postaví před dilema (např. když nepůdeš ty, půjdu s Pepíkem) je u prvoligisty nepřípustné!!!

Děkuji za odpověď.

Rio Napo

Nedá mi, abych se trošku nezamyslel nad situací kolem Karviné. Zaznělo tu v té souvislosti slovo šlendrián. Může být. Ale! fakt nikoho nenapadlo, že to žádný šlendrián není, ale jednoduše úžasně jednoduché řešení pro všechny zúčastněné/ohrožené Starky a spol? 

Zatímco začátkem pokoronavirové pro nás tak úspěšné části měli sešívanci a embéčka po (tuším) dvou nakažených a zázračně rychle zvládli opakované testy a jelo se bez problémů, tak teď to nejde????? Fuj, hnus, špína,svrab a neštovice dohromady. Jeden by fakt bl.l. Jo a že se něco takového přece v tak vážné záležitosti jako je tahle epidemie nemůže ovlivnit nebo uplatit výsledky mě může klíďo píďo věšet na nos třeba celá všivá urano-uhelná havířská banda. Howgh, domluvil jsem.