Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
1146
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1087
Tlachy a kecy 59
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 1094
UGavDhGU 8
Z8OJbKYv 7
5SE8MHrw 3
7b7oewPn 3
+c+NnFVj 3
pgGQ4EnB 2
0DQ83kbc 2
iJZNo4TD 2
t/rmJzb/ 2
tBQilbro 1
iulED6KQ 1
gPbx7KIa 1
Sy9jePRu 1
Sbr/Zuz3 1
1J1iTy2G 1
krnLh7ey 1
K+jGy6cX 1
/DQgXsy7 1
mWFtYvDU 1
/y8GbsHP 1
kU6wUVPC 1
HuJB7g0y 1
UuhL/CGa 1
Uo+/eBqW 1
qH0/5l/9 1
0Y14AUfI 1
Y8fBO+yC 1
DqT5q+xG 1
7a78Ixc+ 1

Ale reakce na dění na hřišti není otravování. A tam tedy vidím dost prostoru ke zlepšení.

berjir napsal:

Přesně tak, nikdo tu nerozporuje snahu a úsilí všech aktivních. Naopak, toho si velmi vážím. Ale myslím, že se shodneme na tom, že pointa fandění by měla bejt v podpoře týmu, a těžko tým podpoří ...

Přesně tak to vidím já. Ono takové obyčejné "a jedéééém" když naši útočí, má fakt docela sílu na tom hřišti pomoci. To by se i takový lajdák jako je nyní Hála, možná přinutil zabrat. Navíc se tím dostává soupeř psychicky pod tlak.

rio napo napsal:

Klasicky po časovém odstupu na uklidněnou. V reakci na: - Vertigo: přesně tohle jsem si říkal taky. Krásně to načasovali. A není to poprvé. Kotel absolutně nereaguje na dění na hřišti. Někdy téměř podporuje soupeře. - Prekop: náš ...

Zapomněl jsem, čim mě na tiskovce trenér trochu zklamal. V podstatě, s lehkou nadsázkou řečeno, pochválil zmetka Olatunjiho za simulování. Dříve žlutá za nesportovní chování se dnes v těchto případech nepíská a trenér soupeře to neodsuzuje . 

Klasicky po časovém odstupu na uklidněnou. V reakci na:

- Vertigo: přesně tohle jsem si říkal taky. Krásně to načasovali. A není to poprvé. Kotel absolutně nereaguje na dění na hřišti. Někdy téměř podporuje soupeře.

- Prekop: náš nejlepší útočník, byť drobná kritika na jeho hlavu. Poslední dobou až moc dribluje, něco jako Beran. Eriku, dávej balon dřív od nohy(tedy když je komu)

- Hála: vše řečeno, vše popsáno. Sned jen malá poznámka. Baví ho to vůbec nebo jen o výplatě?

- Berka: překvapil mě hodně. První půle excelentní. Druhá byla slabší, ale nepoškodil nás. Palec nahoru.

- pomalá obrana: že to bude na jejich útočníky rychlostně skoro neřešitelné, nám asi bylo jasné  už před výkopem. Taky z toho ten druhý gól. Jinak Vondra v první půli byť s klikou docela uhlídal Kuchtu a to není nic snadného. To není pochvala, jen jsem to tak prostě viděl. 

- Káca: rychle vylepšit a podepsat novou smlouvu.

- trenér: na tiskovce vše popsal přesně a je asi fakt krutě nasranej. "Pobavil" mě ten pitomec ze Sportu, když ho vybízel, aby jmenovitě označil, kdo konkrétně ho nasral. Jelito.  

- posily: sportovní ředitel by měl pořádně přidat. Potřebujeme takové 3-4 kousky prakticky do všech řad. Jen né a la Shejbal, Smrž, ...

Na dnešním odpolední byla nejkrásnější hláška asi tak 5-7 letého chlapečka v bohemáckých barvách, který reagoval na upozornění před vpuštěním na stadion, že ty obyčejné kelímky od pivo/limo zakoupené před staďákem , se nesmí brát dovnitř, následovně. Kňouravým nešťastným hláskem:"Já chci hodit kelímek na Krejčího". :)))

skrob napsal:

Ty vole, tak dávám střelce za litr, ale péro nikdo nevypsal, to by byl kurs ta 1000:-))

Je třeba mít důvěrnější info o výbavě hráčů :)).

Obávám se, že téma rozhodčí může být velkou kartou ve hře. Zatím se mi zobrazuje jen delegace do druhé ligy. Tak uvidíme. Hlavně né Berka!

V pátek hraje béčko v Písku. To jsem zvědav! Už se mě kámoši pzali, jestli si vezmu šálu a dres, abych byl při tom výprasku všem na očích a pro srandu. Tak nevím nevím.

Teď jsem si to počítal a po 30. kole bych to viděl takhle:

9. Teplice 38b

10. Bohemka 35b

11. Jablonec 34b

12. Hradec   33b

Vyjde to?