Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
563
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 554
Tlachy a kecy 9
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 542
UGavDhGU 8
5SE8MHrw 3
7b7oewPn 3
pgGQ4EnB 2
0DQ83kbc 2
tBQilbro 1
iulED6KQ 1
gPbx7KIa 1

Tomba napsal:

Béčko v prvním poločase vede nad Sokolovem 3:0 góly- Farkaš, Novák, Morávek!

je to na tvcom.cz

Ve včerejším JČ vydání mf dnes pěkný rozhovor s majitelem fa. WEDOS Grilem. Je tam i o sponzoringu fotbalu. Zmiňuje se o rozchodu s černochama z Budějc. Zaujalo mě, že prý nápis na prsou předních týmů PL je tak 100 mil liber, ale z konce tabulky 1mil liber. Jednali s nimi. Tady cca 30 mega. Kolik asi stojí nápis u nás v Bohemce? Za kolik by to místo pustil DJ? Pustil by ho vůbec? Malina má menší logo vepředu a hovořilo se o jednotkách mil s tím, že to postupně bude více. Bude to stačit na hlavní logo? Myslím, že nikdy.

Drchal úplně jiný typ útočníka. Puška se snaží balóny zpracovat - hlavně na prsa- a zklepnout zpět. To předpokládá v blízkosti další/ho hráče se kterým může hrát. Drchal zase spíš hraje míč zpravidla pro sebe, pošoupne si a pádí za ním. Obé má svou platnost a včera ta změna na soupeře platila.

Svou roli měl myslím i plný dům, atmoška parádní. 

Hoši děkujem! 

K Plzni jen tolik: Vlčák nekousal, stopeři zkušeně, jen jim sudí moc povoloval hru rukama při výskoku. Šilhavý by se měl stydět, že si vybral Kúdelu. Jinak nic

My: v první půli jsme se rozkoukávali (myšleno v dobrém), ale i tak lepší a fotbalovější výkon než v předchozích zápasech. Moskyt trefil gól parádně, dobře vystřelil v ve druhé půli. (Dostával od fanoušků celý zápas pěkně naloženo:) )

Druhá půle parádní. Převzali jsme hru, oni odpadávali nebo si mysleli, že jsou v pohodě a najednou jasná převaha.  Drchal hooodně silný v soubojích, kupodivu nebudu snad poprvé kritizovat Kovaříka (jeho bomba do spojnice super), vzadu skoro jistota. Pepa frajer, Adam makal. Překvapil mě Prekop, myslím, že hrál skoro bez chyb. Škoda nevyužitých šancí. 

Závěr: Plzeň vybojovala bod, my jsme dva ztratili, ale spokojenost.

Tak nás čeká zase Vlčák. Snad ty naše kluky nebude větrat jako za HK. Bohužel má formu. Je dobrej.

Jsou ti chlapci vůbec technicky školeni?

Hláška z Klapzubovi jedenáctky. Nepřipomíná vám to náhodou něco?

Jsem smutný z toho, že ani za stavu 3:0 proti třetí lize nejsme schopni individuálně přehrávat protihráče. Vždyť už to pak bylo hotové, tak proč se ten rozdíl dvou soutěží neprojevil? Pak už to mělo být : Pojď sem, kam jdeš. Jenže ....... 

Fans napsal:

Nic proti nikomu, když jsem minulý kolo něco psal, napsal jsi, abych to nepil ani ředený... :-)A nyní si objevil zeměkouli :-). Ty ses ale hlava.:-) Ať žije Bohemka!!!

A teď mi laskavě pověz, co mají ty dva texty společného.