Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
31
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 30
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 23
UGavDhGU 8

Kdyby se o toho gólu brankář rozkrájel, je to mu na prd. Jeho hrubá chyba fatálně ovlivnila průběh zápasu. Přesně jak tady někdo napsal: hrubka na úrovni pralesa!

Jo a stejně mi to nedá. Přece u těch sešivancu nešlo o 4 dny volna navíc, ale o to hrát 3 zápasy bez 9 lidi a to by bylo i na ně moc. 9 bodů ve hře bylo tak velký sousto, že šli do takových ne úplně košer manévrů. Trpisak se mi celkem líbí, ale jeho citový výlevy o ohroženejch rodinách a rušení svátků... Terrible, horrible, bleeeee! Howgh domluvil jsem.

Tak hezké svátky všem pravověrným klokanům. 

Dobře ráno všem klokanům. Teď jsem zkouknul včerejší dohráno +. Pominu kecy toho machra z Letný na adresu Luďka, ale... Všimli jste si, když se ho zeptal ten novinář na poslední dvě kola, jak kličkoval a pak zamumlal něco o koecifientu? Ti hajzlove už si zase nechávají zadní vrátka, kdyby se to pro někoho hodilo. Žádné dohrát za každou cenu třeba i s dorostem nebo kontumace nebo tak něco. Nechávají si možnost rozhodnout od stolu. To je hnus velebnosti. 

vytrznik napsal:

Mluvil uplne normalne a rikal Bohemka bojovnej vykon a ze se nema zač stydet a ten ubozak jak si zde psal tak odpustil Klokanum penize ktere mu Bohemka dluzila takze asi tak 

.. aha, takže když se zastával počínání slávie v uplynulých dnech, tak to není vlezdoprdelkování?

Jen honem od tohoto tématu pryč, aby se náhodou neuškodilo někomu důležitému. Já sice bohemce 100t neodpustil, ale dle svých možností pořád přispívám a nikdy (zdůrazňuji nikdy) bych proti zelenobílé nevystupoval. Nikdo ho k tomu nenutil a mohl si ty kecy odpustit. Pokud nevíš jaké, tak si to pusť z opakovačky.

Ten ubožák Rajnoch ve studiu neskutečně leze do pr... sešívkám. To je ale lúzr!

eklokan napsal:

Tak jsem to nevydržel a pustil si posledních 20 minut a zdá se, že rozhodčí nemá v úmyslu někomu připískávat. Akorát to asi Jindřichovi nikdo neřekl podle toho, co čeká za fauly.

... s tim Jindřichem je to fakt. Je vidět, že byli zvyklí na něco jiného.

Sudí slušní, naši kluci výborní. Sice si za to nic nekoupíme, ale jsem spokojený s předvedenou hrou. Jen kdyby jsme takhle hráli proti všem soupeřům. 100% bychom měli těch bodů mnohem víc.  

Zda se, že Nezmar Berbrovi nevolal. Nebo že by už už to bylo všechno jinak ????????

Už se Spartou jsem si říkal, jestli ten gól dal schválně takhle. Teď zase tak stejně, tak nevím. Že by byl vážně taková hlava?