Pavel Kulig

Pavel Kulig
Post: Obránce
Národnost: česká
Věk: 47 let
Narozen: 24.9.1974
Číslo dresu: 19
V klubu od: 1.7.1999
Přišel z: VP Frýdek - Místek

Hodnocení

Záložník s dobrou levačkou; penaltový exekutor; technicky solidně vybavený; chybí mu důraz, rychlost a někdy větší zápal pro hru. Předvádí nevyrovnané výkony - jednou zazáří a v následujícím zápase prohraje 80 procent soubojů.

Hodnocení sezóny 2001/02 trenérem Borovičkou:
Po odchodu Mareše byl jeho přesun na levého beka asi jedinou možností. Chybí mu výbušnost, na tomto postu velmi potřebná. Přesto některé zápasy zvládl velmi dobře, jiné mu ale nevyšly. Na jeho místě nás na jaře nejvíce tlačila bota, Mareš byl velkou oporou. Pokud se nám podaří zapracovat tam třeba jiného hráče, vrátí se zpět do zálohy, kde je platnější.

Statistika sezóny 2001/02:
Odehrané zápasy/minuty: 26/2048
Góly: 2
Žluté karty: 4
Červené karty: 0

Bodování Sportu 2001/02:
5,20/25 zápasů

Kariéra

Statistika

Zvolený hráč v aktuálním ročníku neodehrál žádný zápas (nebo chybí data o jeho startu).

Články

Dotazník Pavel Kulig

evald
Dotazník Pavel Kulig

<OT>Přezdívka</OT><OD>Kulda</OD><OT>Výška, váha, číslo kopačky</OT><OD>184 cm, 72 kg, 8</OD><OT>Rodinný stav</OT><OD>Ženatý, synové Sebastián a Samuel</OD><OT>Fotbalový vzor</OT><OD>Zidane</OD><OT>Nejhezčí fotbalový zážitek</OT><OD>Můj první ligový gól</OD> <OT>Nejhorší fotbalový zážitek</OT><OD>Zánik fotbalu ve Frýdku-Místku</OD><OT>V jakém zahraničním fotbalovém klubu by sis rád zahrál?</OT><OD>Real Mallorka</OD><OT>Komu jsi fandil v dětství?</OT><OD>Inter Milán, Baník Ostrava</OD><OT>Největší fotbalový sen</OT><OD>První místo v lize a přestup do kvalitního zahraničního klubu</OD><OT>Nejhezčí vstřelený gól</OT><OD>První ligový gól do sítě Drnovic</OD><OT>Záliby (mimo fotbalu)</OT><OD>Kino, hokej, tenis, rodina, cestování</OD><OT>Oblíbená muzika (interpret), film (herec)</OT><OD>Lucie, české hity - Segal, de Niro, Donutil, české filmy</OD><OT>Oblíbené jídlo</OT><OD>Vepřo knedlo zelo, těstoviny</OD><OT>Oblíbené pití</OT><OD>Minerálky, vinný střik</OD><OT>Nejoblíbenější činnost</OT><OD>Sport</OD><OT>Nejneoblíbenější činnost</OT><OD>Uklízení</OD><OT>Co bys dělal, kdyby ses neživil fotbalem?</OT><OD>Asi něco v oblasti obchodu</OD><OT>Největší kamarád v týmu</OT><OD>Marcel Melecký</OD><OT>Ženský ideál</OT><OD>Štíhlá, inteligentní, veselá</OD><OT>Sleduješ názory fanoušků na www.cu-bohemians.cz?</OT><OD>Někdy ano</OD><OT>Vzkaz pro fanoušky</OT><OD>Jste perfektní, zůstaňte pořád při nás.</OD>