Sestava 1.FC Slovácko
Filipko - Němčický, Košút, Kubáň, Valenta - Fujerik, Kuncl, Kordula, Ondřejka (78. Zelenka) - Svízela (67. Abrahám), Švancara (62. Nestorovski).
Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Nikl, Cseh, Rychlík - Ibragimov (71. Róth), Pávek (58. Škoda), Lukáš, Štohanzl - Kaufman - Hartig (75. Bálek).

90.+3.
Je tu závěr utkání. Bohemka získala na Slovácku bod díky vyrovnávací brance Škody, který se trefil v 84. minutě.
90.+1.
Žlutou kartu obdržel domácí Kubáň
90.+1.
Obrovskou šanci neporměnila dvojce Škoda - Bálek. Škoda volil místo zakončení zbytečně přihrávku.
90.
Rozhodčí Damková nastavuje 3 minuty.
88.
Žlutou kartu uviděl Štohanzl.
87.
Na obou stranách je vidět několik standardních situací. Utkání graduje.
85.
Bohemka bojuje a vytváří si zajímavé příležitosti. Bálek o krok nedosáhl na centrovaný míč.
84.
Bohemka vyrovnává na 1:1, Škoda byl na správném místě a doběhl odražený míč od břevna.
82.
Hraje se nahoru dolu, protiútok domácích vedl Zelenka. Nakonec vše dobře dopadlo, přihrávku srazil Rychlík a Snozík ukril míč v náručí.
81.
Žlutou kartu uviděl Rychlík.
80.
Domácí se ocitli ve velké šanci, ale střelecký pokus naše obrana zblokovala.
79.
Zelenka nahrazuje Ondřejku, který není schopen pokračovat v utkání.
78.
Po faulu na Nikla chytila domácího hráče křeč.
77.
Utkání sleduje 5492 diváků.
76.
Štohanzl vybojoval rohový kop a následně poslal přízemní střelu mimo branku.
75.
Hartiga nahradil Bálek.
73.
Ze hřiště odkulhal Hartig a na půlce je připraven nahradit ho Bálek.
72.
Kaufamův pokus z voleje končí mimo branku.
71.
Odstupuje Ibragimov, nastupuje Róth.
69.
Kaufam rozehrál na půlicí čáře trestný kop, ale Jindříškův dalekonosný pokus nebyl pro domácí branku nebezpečný.
67.
Odstupuje Svízela, nahradil ho Abrahám
67.
Po delší době jsme se dostali na polovinu hostí, ale snažení brzdí nepřesnost.
66.
Dlouhou přihrávku domácích hasil ve vápně Štohanzl odkopem na rohový kop.
62.
Odstupuje Švancara, nahradil ho Nestorovski.
61.
Lukáš poslal hlavou míč těsně vedle domácí branky.
60.
Domácí kotel skanduje ,,Pravá Bohemka'' a vzápětí se obě strany chvilku po sobě dožadují ruky v pokutovém území.
58.
Ze hřiště odchází Pávek, nahradil ho Škoda.
58.
Švancara se dožadoval svým ,,skokem'' pokutového kopu.
56.
Trestný kop poslal Kaufman na Hartiga, ten hlavou nedokázal míč usměrnit kam zamýšlel.
55.
Sňozík kryl střelecký pokus z 25 metrů.
54.
Trestný kop zahrával Valenta, Jindříšek odvrátil míč hlavou do bezpečí.
51.
Ibragimov posílal z pravé strany centr do vápna, ale nabíhajícího Štohanzla míč nenašel.
49.
Dlouhé Ibragimovo autové vhazování domácí obrana odvrátila.
47.
Hartigova křižná střela zpoza pokutového území končí v náručí brankáře Filipka
46.
Rozhodčí Damková zahájila druhý poločas.
45.+1.
Konec první půle. Domácí jsou pohyblivější a i když držení míče je vyrovnané, musí Bohemka směrem dopředu přidat.
45.
Nastavuje se jedna minuta.
43.
Dva rohy Slovácka šanci nepřinesly.
40.
Oba kotle se nechaly slyšet: Střížkov zajebanej je...
39.
Bohemka je více u míče, ale do velkých šancí se nedostává.
35.
Velký závar v šestnáctce Bohemky naštěstí končí výkopem od branky.
31.
Kaufmanovu střelu Filipko podcenil a byl rád,že skončila rohem. Po něm byl úplně sám Ibragimov, ale hlavou mířil vedle.
29.
Csehova slabá hlavička, Filipko chytil, vzápětí rychlý kontr domácích zakončený střelou nad branku.
26.
Kaufmanův přímý kop Filipko v pohodě lapil.
25.
Po rohu faul na golmana Sňozíka.
22.
Domácí využili rychle podaného míče, Švancara se řítil sám, neuspěl, ale následná technická střela Ondřejky zapadla na vzdálenější tyč.
20.
Hraje se ve středu pole, ve hře je hodně nepřesností na obou stranách.
16.
Fujerik v šestnáctce obelstil Rychlíka, naštěstí následně mířil nad branku.
15.
Domácí se dostávají dohry, jejich akce začínají být nebezpečnější.
12.
Po chybě Jindřiška hasil požár Rychlík, vzápětí Jindřišek odvrátil na roh nebezpečný centr.
12.
Domácí jsou nervózní, očekávaný úvodní tlak se nedostavil.
9.
První střela domácích, Sňozík v klidu, šla hodně vedle branky.
8.
Obrana Bohemky zatím působí velmi suverénně.
7.
Další střela Ibragimova už Filipka vystrašila, ale zasahovat nemusel.
5.
Kaufmanův přímý kop z velké dálky mířil vysoko nad branku.
4.
Domácí se poprvé dostali na naši polovinu, výkop od branky.
2.
Střela Ibragimova hodně vedle.
2.
Bohemka začala aktivně, zatím se hraje na polovině domácích.
1.
Utkání začalo.
Minuta ticha za tragédii v Polsku
Choreo v kotli hostů: Mazej pryč, Střížkove, a nevracej se!
Oba týmy již jsou na hrací ploše, probíhá slavnostní nástup.
Utkání řídí trojice rozhodčích Damková - Kordula, Urban.
Trenér Hoftych zesílil střed pole o Lukáše, Hartiga na hrotu bude podporovat zejména Kaufman a ze stran Ibragimov se Štohanzlem. Domácí podruhé nasazují do hry teprve sedmnáctiletého útočníka Svízelu.
Domácí nastupují celí v bílém, a tak Bohemka zvolila venkovní žlutočernou kombinaci.
Zatímco Bohemka v minulém kole získala tři body za kontumační výhru nad Střížkovem, Slovácko prohrálo 2:3 v Ostravě. Domácí mají na kontě 22 bodů a na patnácté Kladno mají dvoubodový náskok, Bohemka jich má o šest více a dýchá se jí podstatně lépe.
Vítáme vás u online přenosu z utkání 25. kola Gambrinus ligy mezi 1.FC Slovácko a Bohemians 1905.
V sobotu od 18 hodin se střetne Bohemka v Uherském Hradišti s místním týmem 1. FC Slovácko. Zápas vám tradičně zprostředkujeme v textovém onlinu a živém vysílání Rádia Bohemka.