Česká divize mladšího dorostu (U16)
1:1 (0:1)
Ústí nad Labem
sobota 14. srpna 2010 12:30
4 min. 0:1, 49 min. Mládek 1:1
Sestava
Šarapatka- Ježdík (58.Huleš), Veselý, Svozil, Turea (62.Svitlyk)- Novotný, Pilík (41.Tikhonov), Hanek, Lukáš- Šidla (41.Opfolter), Mládek
Loko Vršovice

V úvodních 20ti minutách, a nejen v nich, bylo v prvním poločase jednoznačně lepším týmem Ústí, které se také již ve 4. minutě dostalo do vedení, když jeho útočník využil propadnutí míče do samostatného úniku a po kličce Šarapatkovi skóroval – 0:1. Ve 13. jsme druhý nájezd již se štěstím přežili – střela vedle a v 17. vyrazil Šarapatka přímý kop. Jediné zajímavé ohrožení branky v první půli jsme předvedli ve 22. min., kdy po přihrávce Novotného pouze do brankáře zakončil Lukáš. V závěru půle měli hosté několik dalších šancí, naštěstí 3x mířili vedle a jednou míč vykopl Šarapatka. Těsně před odchodem do šaten měli hosté brejk, který zastavil asi penaltově Šarapatka, píštalka rozhodčího zůstala němá. V našem aktivnějším nástupu do druhé části běžel nejdříve sám na bránu Mládek, ale nepochopitelně zvolnil, a tak se hosté ubránili, poté Opfolter na malém vápně minul centr Novotného, ale ve 49. již debutant Mládek vyrovnal, když po zemi k tyči skóroval po špatné rozehrávce od protihráče. Vzápětí zakončili hosté těsně vedle, na druhé straně po centru Opfoltra Mládek trefil golmana, znovu hosté po individuálním průniku zakončovali, Šarapatka však robinzonádou míč vyrazil a Hanek pálil po centru od Lukáše nad. Další samostatný nájezd hostů skončil pouze na boční síti, v 73. Novotného střelu z úhlu brankář soupeře se štěstím vyrazil, následně Svitlyk nezakončil na malém vápně hlavou, po chvilce odcentroval a Veselého hlavička těsně minula bránu. Za pár minut Opfolter při nájezdu přehodil gólmana, ale míč šel vedle a hosté také z nájezdu již zakončovali přesněji, ale naštěstí Šarapatka míč výborným reflexem vykopl.