Detail uživatele diskuzního fóra - kozoroh

Datum prvního příspěvku
31.08.2001
Celkový počet příspěvků
79
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 75
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
74+lPLnz 9
xj8E4E9/ 3
m+ndZMaj 3
yUYJcyOU 2
COfBhgDe 1
uw6aRlTF 1
ywz5nxu4 1
SUY2MIQ9 1
ZpPVS2EA 1
CDzt2Bp4 1
VQ/zv3qT 1
Zv+AYawG 1
mKifyQX6 1
tPa2xxuw 1
lGv6eKKe 1
sLh9yOew 1
1qDh8unq 1
hK87rL0P 1
A28Nfjd1 1

Předloňskou sezónu jsme se radovali ze záchrany. Loňská sezóna byla téměř neuvěřitelná, byla to pohádka. Těch faktorů, proč to tak bylo, bylo mnoho A v téhle sezóně nám ty faktory chyběly. Začalo to už tím nešťastným losem. Bodo byl silný soupeř. Vzpomeňte jaké saláty měla Plzeň v prvních kolech. Kdyby narazila na Bodo, tak při té formě kterou zkraje měla, už byl dávno Koubek na dovolené. Já věřím že příští sezóna bude dobrá. Snad zůstanou opory a mužstvo se vhodně doplní. Samozřejmě s ohledem na svoje finanční možnosti. A povede ho stále pan Veselý,A pokud někdo chce mít jistotu, že jeho tým bude v té první šestce, tak stačí začít fandit Spartě Slavii nebo Plzni. Já bych na to neměl žaludek,,,

v prosinci hrát fotbal je nesmysl. A kdyby se nehrála ta pitomá nadstavba která je úplně k ničemu, tak by bylo termínu dost. 

Saskia napsal:

Lidi - no, za těch 50 roků, co fandím Bohemce, jsem už zažil leccos. Se Slávií těžko můžeme sehrát třikrát za sebou vyrovnanou partii, to je fakt. Hoďme dnešní prohru za hlavu, nic jiného s ...

Přesně tak. 0:6 i 0:1 vyjde úplně stejně. 0 bodů. A za týden hlavně za tři body.