Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.8.2006
Celkový počet příspěvků
96
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 69
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cDmrAQkA 13
+rEqdNbp 5
5P1HlwdA 3
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
Bei1QENH 1

Matěj Koubek?! To jako fakt?!.. Jestli máte pocit že jdete správnou cestou... Ten kluk je odchovanec a má kvalitu i srdíčko!!! V čem je horší než třeba Nečas?! Nic proti němu. Já vím, jsme rodinnej klub... P. S. Fotbalovej pánbůh s námi, a to jsem ateista (díky bohu) BOFOR!!! 

Díky :D do příště to zlepšim. Aspoň mi tady někdo odpověděl... :D 

Omlouvám se, už jsem si sestavy z Brozan všiml. Tak aby to sem patřilo: jak jsou na tom zdravotně Rada, Levin a Schumacher? Díky 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je někde možné zjistit sestavu "B" týmu. Z reportáže prohry v Brozanech nejsem moc informován kdo vlastně hrál... Kde jsou Levin, Schumacher, Rada?! Hrajou, nebo jsou pořád zraněný? Obrana "A" týmu je nejhorší v lize, proto bych chtěl vědět jestli Schumacher je údajně tak marnej že neni ani na lavici nebo je zraněnej?! Díky za info, BOFOR! 

bob.in napsal:

Ta Sparta je vážně marnost sama.. Jen jeden mančaft dostal víc branek než vona tyjo.

Sparta je vážně marnost sama, ale nejmarnější obranu bohužel máme my... 

bob.in napsal:

Ta Sparta je vážně marnost sama.. Jen jeden mančaft dostal víc branek než vona tyjo.

Sparta vážně marnost sama je, ale nejmarnější obranu bohužel máme my... 

fifinka napsal:

Můj dotaz byl asi omylem přesunut a tak se znovu ptám vedení: Dobrý den, mám dotaz zda již v Jablonci došlo k otevření pusinky před mrkvičkou do které si chceme kousnout. Děkuji za odpověď 

To nebyl omyl, tady se nežádoucí příspěvky rovnou mažou, v lepším případě přesouvají... Zato udržení trenéra ve funkci po hrůzostrašné sérii výsledků a hlavně předvedené hře doma byl ten největší omyl...

BOFOR!!! 

qwerd napsal:

Tak nevim, jestli máš o tom ponětí, ale pátek je pracovní den a holt někteří Bohemáci nemohli dorazit, protože byli v práci a holt jim nedali (nebo si nechtěli), vzít kvůli tomu dovolenou... A ty, kterej ...

Přesně tak, mám úplně stejnej názor. Na domácí zápasy chodim pravidelně a výjezdů mám taky nespočet ale vzhledem k tomu že mám rodinu tak se mi  někdy zdá, že vynaložim mnohem víc úsilí abych se dostal na zápas než naši hráči na place... A to je to co mě hrozně deptá... Vždycky se říkalo jedeme na Bohemku - to zas bude bolet. Jenže pod Haškem kterej si furt na něco stěžuje, nepřipravuje tým na konkrétního soupeře, nedokáže zareagovat na vývoj zápasu a hráčům cpe ať nefaulujou ( taktický fauly na půli, to mu nic neříká viz. Matoušek doma s Příbramý) to prostě jiný nebude. Doby kdy se hráči plazili ze hřiště jsou zatim v nedohlednu... BOFOR!!!

Dobrý den, prosím o odpovědi na otázky 1)přivedeme ještě útočníka? Naše ofenziva je opět nebezpečná jak krabice s koťatama. 2)Absolvoval trenér Hašek všechny tréninky?! Jak může říct: vlastně ani nevíme co máme od sebe čekat... To nezní moc optimisticky jak pro fanoušky, tak asi ani pro samotné hráče. Navíc je vidět jak kvalitně hráče připravil, když ani neví jak na tom jsou. P. S. Krátkou přípravu měli všechny týmy mimo Kar a PB stejnou.. Snad bude v peltově aspoň pokropené hřiště... Děkuji 

Abyste věděli že jsem fér, že sice často kritizuji (celá minulá sezóna byla odpovědí na mé připomínky) tak za včerejší výkon vážně klobouček... Takové příjemné zpestření sobotního odpoledne bylo hodně dobrý. Takhle má hrát mančaft. Výsledek je bonusem, hlavně hodnotím predvedenou hru. Tu nudu a šeď už nechci. Chci vidět fotbal a góly. Díky a neusnout na vavřínech...