Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.08.2006
Celkový počet příspěvků
170
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 140
Ptejte se vedení Bohemky 28
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cDmrAQkA 23
5P1HlwdA 19
Bei1QENH 16
wUVvJvjT 16
+rEqdNbp 12
nc6vbfzj 3
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
0kvu+ueF 1
pAxX4cFL 1
LvOX9X4w 1
B+FnPzlx 1 oto.kraus
8Hk7J0M/ 1
fhqsZJTe 1
MMQPNBT9 1

Pepe I napsal:

Nemohu jinak než napsat, že mně velmi vadí, že na komerčních webech se informace objevují dříve naž na stránkách Bohemky. Není to poprvé. Velmi smutné. Pepe

Přesně tak. Rodinný klub?! bejvávalo... 

Fan1905 napsal:

Také se zmiňuji o Kamenickém, byl to kop zprava kolem půle a brankář Liberce byl v brance. Padlo to tam úplně zeshora. Kop byl téměř od půlící čáry na straně u pošty k brance směrem ...

Taky si vzpomínám, byl to krásnej zážitek z Ďolíčku. A ten poušťák Liberce byl Majer... 

skip napsal:

Vaníček za Chramostu?To je snad vtip .....A tady to ještě někdo schvaluje?!23 letej reprezentant do 21 let,za 30ti letého co loni odehrál 74.minut! Třeba tady bude Chramosta hrát dobře a já mu přeju ať  hraje dobře, ...

Dokud si Jakubowicz nepustí k sobě někoho kdo by mu pomohl s financováním (a že zájem byl, jen ne z jeho strany... ), tak to bude pořád stejný... Tyhle transfery podtrhují amaterismus našeho vedení a plácání se někde rádoby v "klidnejch vodách" tabulky. Chramostovi budu samozřejmě přát kvalitní výkony v našem milovanym drezu, jen mi některý akce ze strany vedení hlava nebere... 

Díkec za tuhle sezonu! Až na pár zápasů se hrál pohlednej a dravej fotbal! Trenéru Klusáčkovi, realizačnímu týmu a všem našim klukům co oblékli ten nejkrásnější dres na světě patří velký poděkování! BOHEMIANS NEVER STOP! 

JanProchazka napsal:

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč když už je sezóna rozhodnutá, nevyužijeme tyto zápasy k tomu, aby naši mladí hráči ziskali další zkušenosti v zápase s kvalitním soupeřem? Proč nehraje od začátku Novák? A proč ...

Necid je náš kmenovej hráč... A včera rozhodně neodehrál úplně špatnej zápas... 

zeppelin napsal:

Ahoj,ta anketa probiha kde???Dik

Já o žádné anketě taky nic nevim a v práci máme 2 bohemáky co taky netušej že taková akce probíhá... Je to jenom o tom hodit to na hlavní stránku webovek a pak bude každej klokan vědět hned o čem je řeč. To se tady ale dlouhodobě nepraktikuje... viz. Prodej piva z okénka na Národce... Minimálně týden věděli že tato akce proběhne ale na stránkách se to objeví v poledne toho dne... Dneska 3 body!!! BOHEMIANS NEVER STOP! 

spyder napsal:

Řachnout Spartu dvakrát v jedné sezóně, to by bylo něco :-)

Klusáčkova parta je víc než Sparta... Takže si je doma dáme... 

Děkuju za výborný výkon! Bodík se sešívkama doma dobrej. Dneska v práci se můžu v klidu bavit o fotbale... :) Teď ještě doma porazit tu rudou sebranku z toaletný a za mně celkem povedená sezóna... Příští sezónu poháry! Díky mančafte 

Mě samozřejmě mrzí vypadnutí z poháru ale co mě vysloveně sere je výkon jakým jsme se prezentovali!!! Obraz hry, zaujetí a zkusit s výsledkem něco udělat jsem neviděl u nikoho. Počet střel na bránu a celkově ohrozit gólmana se nám vůbec nedařilo... A to nastoupili 4 útočníci!!! Necid, Pulkrab, Puškáč a Keita... Chce se mi blejt...