Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.08.2006
Celkový počet příspěvků
141
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 111
Ptejte se vedení Bohemky 28
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cDmrAQkA 23
Bei1QENH 16
5P1HlwdA 11
+rEqdNbp 7
wUVvJvjT 4
nc6vbfzj 3
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
0kvu+ueF 1
pAxX4cFL 1
LvOX9X4w 1

petr.koukal napsal:

A nevykládáš si to zbytečně přísně? Podle mě legitimní otázka a jednoduchá Luďkova odpověď. Neotiskujeme žádné urážky vlastních fanoušků. Podstatná část rozhovoru se točí kolem Luďkova působení v SKS, tak je to prostě jeho pohled ...

V tom je možná právě ten problém, že se podstatná část rozhovoru točí kolem Luďkova působení v sks... Mě jako fanouška zajímá rozhovor v souvislosti s Bohemku a ne s rejžožroutama... 

KŘIČÍME Z PLNEJCH PLIC BOHEMKA Z VRŠOVIC, BOHEMKA JE A BUDE A MY SME S NÍ VŠUDE! =B1905 =

Tondo, držím palce! Výdrž chlape, ten covid je jen 19 my jsme Bohemians 1905 ;) Určitě se ve zdraví zase uvidíme v Ďolíčku! 

vik napsal:

Ale sere mě to. Nicméně jediné, co mohu udělat, je dnes fandit. Majitelé přichází a odchází, klub musí fungovat. Howgh

Mě to taky sere! Budiž nám malou náplastí dnešní výkon a 3 body. Určitě budeme večer odcházet z Ďolíčku oba spokojený! ;) 

vik napsal:

Pantáta nemá z čeho procitnout. On velice dobře ví, co dělá. Vlastní fotbalový klub, synek má příjemné zaměstnání, a až zas tak moc peněz ho to nestojí. Ideální stav.

Vlastně máš zase pravdu... :-) 

vik napsal:

Jak můžeme mít dlouhodobě kvalitní mužstvo, když kvalitní hráče nedokážeme zaplatit a udržet? Nechci být negativní, ale kdokoli u nás vykoukne, je prodán. A toto se děje dlouhodobě. Neříkám neprodavat, ale až po úspěchu a ...

Plně se ztotožňuju s tvým názorem! Miluju Bohemku a milovat ji nikdy nepřestanu! Mám ji i pod kůží ale tahle několikaletá "údržba" mě bere vítr z plachet... Věřme, že pantáta (mladej je úplná komedie) jednou procitne... Zítra se jdu podívat do Ďolíčku na vítězství! BOHEMIANS NEVER STOP!!! 

BOHEMIANS NEJLEPŠÍ V PRAZE (VŠUDE)!!! ????????????????????????????????????????????????????????????????

cossacs napsal:

Chtěl bych jasnou odpověď na otázku. Přijde vůbec někdo do konce přestupního období? Nechci jména. Chci jen vědět jestli ano. Přijde mě, že jsme měli nějak zareagovat na odchod Moskyta a zranění Vodhanela. Chybí i ...

Vedení má ústní dohodu se 3 hráčema prvoligových kvalit... Takže je to sychr... :) 

hrdin napsal:

Doufám že je to od tebe žert nebo něco jako hejt, a ne přehlídka tvého fotbalového rozhledu. Fryšták je jednička v Senici, která s ním původně počítala pro zvýšení konkurence mezi náhradníky. V r. 2017 ...

To, že dělá poušťáka v Senici samozřejmě vím. Doufám že se nechceš opírat o kvalitu slovenské ligy, tím spíš předposledního mančaftu... Když mu bylo oznámeno že je až 3ka a může si hledat angažmá, bohužel pro jeho kvality měl pochopení až Sokolov. Jeho odchod tady nikomu žíly netrhal... Takže jako zásadní chybu odchodu bych viděl rozhodně u jiných hráčů. Ty Fergusone...