Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.8.2006
Celkový počet příspěvků
120
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 90
Ptejte se vedení Bohemky 28
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cDmrAQkA 21
5P1HlwdA 11
Bei1QENH 8
+rEqdNbp 5
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
0kvu+ueF 1

Celému mančaftu včetně realizačního týmu patří VELKÝ DÍK za celou sezónu. Chci taky poděkovat vedení za minimum hostovaček a věřím, že snad budeme praktikovat ofenzivní fotbal i v příští ligový ročník. Těch připosranejch, nudnejch zápasů a celejch sezón bylo zbytečně dost... Tohle je fotbal kterej sluší takovému klubu jako je BOHEMKA! MOC DĚKUJU! 

... vypadá to že nás v neděli zase dávaj na ČT sport... BOHEMIANS NEJLEPŠÍ VŠUDE! 

Díky moc za Květa, to je velká paráda! Estě Hronek a Podaný... GRATULACE! 

BOHEMIANS NEJLEPŠÍ V PRAZE!!! Pamatuju si poslední výhru na toaletný i doma v Ďolíčku. Chci ten krásnej pocit když jsem odcházel ze stadionů prožít i dneska když půjdu z hospody... Díky kluci =B1905 =

Snažil jsem se proklikat na dnešní zápas a nic... Nevíte o nějakém odkazu?! Díky BOHEMIANS NEJLEPŠÍ VŠUDE! 

košile napsal:

Ten Osmancik... Hm vim ze jihlava by nemela bejt meritko ale na moji vzdy nespokojenou povahu mam dneska spousta pozitiv

Pavel je velký příslib do budoucna! Dobrej fotbalista a inteligentní kluk. Už ho kontaktoval Rada z Jablonce, konkurence nespí... Ví se o něm... Tak doufám že to zase vedení nezvorá... 

KŘIČÍME Z PLNEJCH PLIC, BOHEMKA Z VRŠOVIC, BOHEMKA JE A BUDE A MY SME S NÍ VŠUDE!!! BOHEMIANS =1905 = (sorry, chybí mi to) 

Bohemka - Fenerbahce 4:0 s fotříkem za ruku (nepamatuju si vůbec nic) X 1993 Bohemka - Liberec 2:0 už jako samostatná jednotka, Kamenický Sanitka (pamatuju si úplně všechno) BOFOR!!! 

Musím poděkovat všem zúčastněným za velmi příjemné nedělní odpoledne! Jak Dejvické divadlo, tak naši klokani snesli za svoje výkony kritéria těch nejprísnějších měřítek! Díky moc! BOHEMIANS 1905! 

felčar napsal:

dnes v 2.49 do naší početné klokaní rodiny přibyla malá fanynka Fanynka Ouzká budeme fandit do Zlína na dálku Bohemka do toho

Vítej do klokaní rodiny. Určitě budeš tátovi a mámě dělat jen a jen radost. GRATULACE!!! =B1905 =