Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.8.2006
Celkový počet příspěvků
104
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 75
Ptejte se vedení Bohemky 27
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
cDmrAQkA 17
5P1HlwdA 7
+rEqdNbp 5
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
Bei1QENH 1

Hrubajz napsal:

Já vím..... Proto jsem také napsal, že je to jen sen! Asi takový, že někdy přivedeme nezraněného hráče pod smlouvou co nebude zdarma. 

Pane Hrubý, naprostej souhlas! Přivézt hotového hráče který je okamžitě připraven nastoupit i třeba "hvězdu" z druhý ligy je s našim amatérským vedením mise z říše snů... 

Jenom bych chtěl říct, že po tom co se dneska odehrálo v Budějkách je úplně jasný že nemáme kvalitu ani na postu trenéra ani v managementu. Protože o výsledku asi bylo už rozhodnuto před zápasem... Tady je vydět že s amatérama typu mladej Darek (povolání syn) a pan Držmíšek si každej na tom našem malým českým písečku vytře prdel!!! Pane Jakubowicz, děkuji za všechno co jste pro BOHEMKU udělal a děláte ale už se tam nahoře všichni proberte! Amaterismus!!! Spokojit se každý rok se záchranou nemůže být cíl klubu s takovou tradicí a fanouškovskou základnou! Uvědomte si že v historické tabulce jsme stále ještě 4. nejúspěšnější tým v České lize (včetně Československa). Vím, že všechno není procházka růžovým sadem ale tímto stylem přijdeme o sponzory fanoušky i lesk BOHEMKY... 

Pohár přetekl (Teda už ve středu)! Vyhoďte toho ubrečenýho sparťana ať má novej trenér trochu času v repre pauze pracovat! Vyhecovat se na týmy ze špičky ligy neni těžký na to neni potřeba trenér, tam je situace jasně daná. Se soupeři ze suterénu tabulky podáváme dlouhodobě tristní výkony. V Karviný (toho času poslední) sme ani nevystřelili na bránu! Taktika jde jasně za trenérem... Teď nás čeká poslední Opava... MILUJU BOHEMKU ALE NA TOHLE SE NEDÁ CHODIT, KOUKAT! HAŠEK VEN!!! 

Ahoj klokani, je mi jasný že já kníže jsme jediný co nejsou v Budějkách ale neni prosím fakt nějakej odkaz... Díky 

Dobrý den, jestli si chcete alespoň trochu udobřit už tak dlouho týrané  fanoušky naší milované Bohemky tak prosím bez ohledu na výsledek ze zápasu v ČB vyhoďte trenéra. (Tam stejně víc jak bod neuhrajem ...) Trenéra bez respektu k Bohemce, bez sebereflexe a bez koncepce. Navážu na článek z VĎ personální změny: Měli bychom se rozhodnout vyřešit situaci z interních zdrojů. Pseudotrenéra Haška nahradil trenér a legenda Bohemians pan Hruška. Zná situaci v klubu i fotbalovém prostředí. Díky za odpověď 

Kdyby nám radši pan trenér ve svém sáhodlouhém pozápasovém rozhovoru o zavlažování vysvětlil proč jsme proti poslednímu týmu nevystřelili ani jednou na bránu!!! Kvalita tréninkových jednotek a zápasová taktika jde za ním... Myslím že kádr má slušný... 

Martin Kurka napsal:

Dobrý den Angusi, z Milana máme všichni radost, Vaše díky vyřídím! Tak určitě, prostor za brankou u tramvaje nám dobrou vizitku rozhodně nedělá, hezké to není. DFB i klub si to uvědomuje, ale bez spolupráce ...

Diky za odpověď. Myslel jsem přesně něco jak napsal clockan1. Viděl jsem to nejen v bolce ale i Španělsku, Portugalsku a dokonce i Irsku... 

Dobrý den, za nové toalety vám patří velký dík ale píšu z důvodu 4 tribuny u tramvaje. Několikrát bylo v televizi opakováno sólo Vodehnala a záběry a následná oslava vypadala jako  v okresním přeboru... Hnusná maringotka a v pozadí tramvaj... Když dávají Bohemku v TV, tak se mi kluci v práci vždycky akorát vysmějou jak to u nás vypadá. Když už několik let nejste schopni nahradit dřevěnou tribunu, tak tam aspoň dejte nějakou velkou reklamu ať neni náš Ďolíček tak "otevřený" a možná by si tenkrát Chelsea ten trénink u nás dovedla představit. Díky moc za Havla! BOFOR!!! 

Matěj Koubek?! To jako fakt?!.. Jestli máte pocit že jdete správnou cestou... Ten kluk je odchovanec a má kvalitu i srdíčko!!! V čem je horší než třeba Nečas?! Nic proti němu. Já vím, jsme rodinnej klub... P. S. Fotbalovej pánbůh s námi, a to jsem ateista (díky bohu) BOFOR!!! 

Díky :D do příště to zlepšim. Aspoň mi tady někdo odpověděl... :D