Detail uživatele diskuzního fóra - Beny1111

Datum prvního příspěvku
15.07.2023
Celkový počet příspěvků
21
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 21
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
JwSIkl6c 8
y7Lx8SY+ 8
35NGvmBZ 2
JA/z1QeU 1
1TkZKDCC 1
D5p7CweS 1

Já jen prostě nechápu, proč po srovnání na 1:1 to nezkusili a začali hrát na remízu. 

kolina napsal:

No, ale když se na to nebudeš koukat tak neuvidíš kdo jak hrál... Myslím, že za dané situace je i "bod" dobrej! Teda když zůstanem ve skupině o záchranu tak se k nám díky této  remize Karviná ...

Teplice mají s nami lepší vzájemné utkání :-)

Robert66 napsal:

Skončíme ve skupině o záchranu, do které plným právem patříme. Možná, se štěstím, nesestoupíme.

Máme štěstí, že jsme ukopali pár náhodných výher. Jinak bychom byli na sestup. Ze 4. mista minulou sezónu, je to celkem šílený. 

spyder napsal:

Jsem jediný, komu připadá, že to tam nikoho nebaví a že tam celý tým je jen proto, aby si odškrtli, že byli v práci?

To nejsi jediný, bylo to bez zápalu, bez emocí, přitom šlo o hodně. 

Moc to nechápu, radši se spokojit se skupinou o záchranu viz. ta střídání na konci a zdržování než zkusit to utkání vyhrát :-) 

Takhle se bojuje o prostřední skupinu? I do té červené karty jsme hráli naprosto nic. 

Ono mít z posledních 15 zápasů v lize jen 2 výhry je taky celkem umění. Můžeme být rádi za to 11. místo :-) 

Klokan z Černošic napsal:

Hele, dusa 5, že ty sis u toho utkání klimbnul? Já se vyspal hned po obědě a tak jsem krásně viděl Prekopa makat. 

Podle mě koukal na jinej zápas, Prekop jako jeden z mála makal.