Detail uživatele diskuzního fóra - luque.m

Datum prvního příspěvku
22.06.2017
Celkový počet příspěvků
109
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 100
Ptejte se vedení Bohemky 9
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lSVtGydN 77
ER3cxxoV 2
VvDtobF8 2
TJ9pSmBV 2
Rf158DYf 2
c5QS8ne7 2
27TuMxTN 2
ms5M9msH 1
nI7Lexgr 1
rlK0uwYg 1
/CYYC7Mu 1
Yp+PP0Xg 1
AqWicSfe 1
ImAnyaZo 1
/n4dPdID 1
F4hw8+rh 1
8d4QhfMo 1
RZ+PEdRx 1
C/fx0Ndb 1
q4dkvJi/ 1
eDp5+K1W 1
91/VR2yb 1
SmKQlBJZ 1
QpwWz0p5 1
m67dGf0G 1
q9MYn/Mz 1
x0N2H0En 1

ludvavestec napsal:

Prosím, potřebuji kartičku pro klokánka Péťu Peroutku. Nějak jsem ji nestihnul vyzvednout, rád bych mu jí předal k 2.narozkám. Je členem DFB od prvního dne svého života (2328. Petr Peroutka , , od: 27.06.2022) Jen pro ...

A víš ty na jaký krušný a zároveň krásný život ho připravuješ? :-))) Tak ať se daří

Tak tohle jsem nezažil hodně zápasů. První poločas prostě nádhera. A že nepadnul gól? Kdo si pamatuje na sezónu 83/84, ví o čem mluvím. Dnes výborný Prekop, ten kluk  roste zápas od zápasu. Stejně jako Kadlec. A pokud jsme mleli mužstvo které je výš než my, dobře my. Tady je síla mužstva, určitě nesestoupíme. Protože ten základ tam je, a příští sezónu budeme prohánět Plzeň na třetím místě. To mužstvo se buduje, pomalu, ale s jasným konceptem. Kdysi jsem napsal, že pantáta ke buď hochštapleř nebo vizionář. Jsem rád za druhou variantu. 

My je melem, hloupý gól s pak stačí to poslat placírkou na volného spoliuhráče… ne, dám to do zadu… Pepo, Pepo, tady mé nervy končí 

Miklik napsal:

koukam,že nejsem tady ani zdaleka jedinej trvale zdeptanej....jasně,prohrát se dá,ale chceme přece všichni hru,na kterou se dá koukat..chceme BOHEMKU !!! A během dneška mi - i díky kecum manželky - došlo,že sem na tom vlastně úplně ...

Tvl, mám to naprosto stejně, chodím, přispívám, i nakupuji a kde nic tam nic. Tréňu mám rád, ale pravda je, výsledky nikde a na tiskovce se to hezky okecá. Nicméně j.ebat B..ík p..čo. Bohemka hlavu vzhůru a dejte jim bůrs salátům

Asi jsem byl na jiném fotbale… ale kdo kdy takhle v poslední době zmáčkl plíseň? Že naše akce končí u vápna a gól nedáme ani kdybychom hráli do Vánoc to je jiná. Jinak kluci bojovali a trefovat se tady do trenéra? Trošku mimo mísu

V dnešním světě vládnou peníze, co naděláme. Ať se nám to líbí nebo ne, doba Rychlých šípů pominula. A v České kotlině se to začíná vařit. Číňani, Liberec… Kujva jak já bych si přál dostat Bohemku zase tam kam patří. Vím že je to těžké, ale proč majitel veřejně prohlásí že na podzim se rozhodne o stadionu… a skutek utek. A informace nikde? Prostě nechápu, můj selský rozum to nedává, proč s námi, vašimi věrnými fanoušky tak vyjebáváte? Jinak hezké Vánoce

No, já zítra rozhodně nepřijdu. Středeční zápas mě tak otrávil, že nemám náladu na další zklamání. I když vyhrajeme, co se změní na pocitu z celého podzimu? Nic. Tohle mužstvo netáhne za jeden provaz, to není Bohemka, jen pár nádeníků kteří to nějak odkopají,  někdy se zadaří, někdy ne, koho to zajímá? Fans ty vole, lidi kteří pro vás dýchají 

zeli napsal:

Zkusil bych od příště hrát celou ligu mezi 1.11-30.3 Hrát fotbal v květnu, v červnu je blbost.

A o tom to je, a jako vloženku bych navrhl hrát všechny derby o silvestra

Nechápu, nic tak hrozného nevidím. Pamatuju dnešního oslavence jak mu to šlo i na zmrzlé trávě s oranžovým míčem. Jj, máme vyhřívané trávníky, asi k hov..u… Ať jde celá FAĆR víte kam…

Také blahopřeji, krásná událost, ať se daří Jedlo! Ale zpět  k fotbalu, nechápu fans, kteří zostudí Hybše. Asi náš nejlepší obránce a že by měl dostat stopku a už nehrál do konce podzimu? No někteří fans jsou asi pod vlivem. Vondra, to samé, kluk co si chtěl vyzkoušet zahraničí, moc mu to nevyšlo, ale to byly řeči… A teď ho považuji za základ sestavy. Dnes dobrý výkon kluci, sralta bude vždy ublížená a uplakaná stejně jako china