Detail uživatele diskuzního fóra - CarlUweSteeb

Datum prvního příspěvku
2.5.2017
Celkový počet příspěvků
123
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 112
Ptejte se vedení Bohemky 11
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jCG34fOU 14
8FuzhaLx 8
YcMEhpWm 8
Yp/Fy+ZC 8
CF3Q59FU 6
HHfSAc5h 5 Slamak
P38A0LSi 4
h4TACe14 4
DA22Gm3m 3
UfqVdXsg 3
xTXVC+gH 3
aMPPMR3a 2
9T6GFqmo 2
9kzibyUm 2
OzCaQCCM 2
VtbuLaWE 2
AWirMoXk 2
TwdcBmoa 2
+zbkASmJ 2
T0jnMkr0 2
skXdC3rX 2
SZvjDLvv 2
oRqgxkbL 2
0AaKNPLR 2
0r7JkmkU 1
icOWSG/j 1
P3+s00U6 1
xQuzcTUq 1
rsgxxAXO 1
4MgVSPIE 1
fuHZTuBq 1
58t/adP2 1
65cOvhzq 1
KdHaDun6 1
EnbH4NTW 1
BFzv3Kpo 1
YRUPpXUE 1
4rSW5TjF 1
Rz0596R2 1
17Z+3iLf 1
HyGwMJqQ 1
yZOGGbi7 1
j/vMZVbj 1
dwEbsZr6 1
LKWEZiRN 1
gsD1EpND 1
3uRL4+pN 1
8/zoN2ij 1
RFTIrVFg 1
J3pGhtm+ 1
Hn0/nxtA 1
0+p9XgeA 1
IgQBZD5p 1
PcMfKmdv 1
WJ4rZ1/b 1

Morgan napsal:

Vy jste už někdy slyšel od jiných klubů, aby hlásili se kterými hráči jednají? Vždy se příchod hráče zveřejňuje, až když je vše domluvené a podepsané.

Jo slysel,ale od vedeni to nevyzaduji.Jelikoz to bylo zverejneno v novinach a vedeni vzdy hrde hlasilo,ze kdyz se zverejni jmeno hrace s kterym jedname,tak nam ho konkurence preplati.Tak jsem podle jejich logiky usoudil,ze Mebrahtu k nam neprijde a tak jsem se zeptal : zda ta zamyslena posila me byt on.At nikoho treba nekupujou kvuli tomu Bohemce neprestanu fandit i kdyz vim,ze novy Antonin Panenka se tu uz do me smrti neobjevi.

Georg55 napsal:

...jak ohraná deska, že Vás to pořád baví.

Ohnana deska je vedeni s temi jejich datumi prichodu novych utocniku.Me je jedno uplne koho koupi ci nekoupi vedeni,ale nesnasim lzi.Tak to reknu popravde cekame az koho vyhodi Sparta a Slavie a nezverejnuji nesmyslny datumi.Jinak ja bych hral jen z odchovanci,ale to bohuzel nejde,jelikoz dorost je na nic a k nicemu,kdyz nehraje ani ligu.

Jak to dopadlo : no normalne jako vzdycky posila zamirila za lepsimi penezi.Takze ten alibismus nezverejnime jmeno hrace o ktereho se snazime je jenom trik na fanousky,ze se neco ohledne posil deje.

Vzdycky jsem veril,ze jsem vybornej fotbalista.S Bohemkou jsme taky chteli hrat fotbal,ale pri vsi ucte individualni kvalita tam neni.Martin Hasek ml. na isportu.Ja jen ,aby se zde vedelo,ze nas opustil nejlepsi cesky fotbalista vsech dob .Jen doufam,ze tou druhou vetou hodnotil i sveho btatra ,ktery pripomina fotbaliistu tak moznaa z rychliku.

Mesanovic ma slibeno od Boleslavi jenom za podpis 5 milionu korun.To as nepreplatime.Jedine ,ze by stara nechtela  z Prahy jako se to stalo Olomouci s tim stoperem,ze stara nechtela z jugosky do cech.

Tak to prekvapko do utoku bude Bakos a ten turek z Trnavy a taky jsme mohli s boleslavy vymenit Maska za Radu a Hulku jak to dela Jablonec.