Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
313
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 240
Ptejte se vedení Bohemky 69
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 156 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 35
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

ty vole my jsme hráli takovou sračku, že nás ty podplacený sudí ani nemuseli zařezávat :(

NÉČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albertusman napsal:

Jsem tam k tomu na Twitteru trochu komentoval. Je to trochu novinářský amatérismus pustit do světa 3 hodiny po losu něco, co se dá lehce nařknout ze zfalšování, bez jakéhokoli pokusu o podpoření autenticity (byť ...

Pro nás z toho nemusí nic plynout, protože to klidně mohla být i tvrdíkova kouřová clona. Ale možná je dobře, že to zveřejnili, protože černý svině si teď budou muset v ostravě dávat větší pozor na okatý zářezy.

nohava napsal:

kdyby to tak bylo, tak by si logicky vylosovali doma nás nebo Baník  ne?

To nevim, ale pod tim je druhý video, kde ostatní míčky tahá ten šoumen už při pohledu jinam, takže možná šlo jenom o to, aby hráli v ťing-ťong aréně. Každopádně to vypadá podezřele a zároveň je to i tak trochu k zasmání.

Bude se nějak řešit psychická labilita našich hráčů? Proti top týmům vždy podávají zlepšené výkony, zatímco s ostatními je to nekoukatelná holomajzna, při tom body se musej sbírat právě tady! Tak ať si to borci konečně srovnaj v makovicích a hrajou pořádně i proti spodku tabulky. 

ludvavestec napsal:

Zpráva z tisku: Komise rozhodčích FAČR do konce sezony vyřadila sudí Pavla Julínka a Zbyňka Proskeho. Obsazováni budou pouze na utkání juniorské a dorostenecké ligy  chybět nám asi nebudou ;)

Zní to sice hezky, ale nebál bych se, že fačr mafie nemá v záloze jiný prasata. A jak znám naší kaprligu, tak důvodem k trestům Julínka a Proskeho nejsou samotný zářezy (ty jsou v rámci řízení ligy standart), ale to že je pískli tak okatě a je kolem toho mediální humbuk.

Tři bude supr, ale nechápu proč deset minut před koncem hrajeme zaňdoura proti deseti. Tvl kdy jindy je možnost si zahrát bez stresu útočnej fotbal?