Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
352
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 274
Ptejte se vedení Bohemky 74
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 161 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 41
1BL7pmVp 28
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

Budou hráči Marhún a Keita dodržovat půst o ramadánu? A pokud ano, jak se bude řešit jejich zástup - rozšíříme kádr o další posily nebo dostanou šanci kucí z juniorky?

Slova trenéra z článku o zahájení přípravy "Sešli jsme se ve slušném počtu, kdy jsme si mohli zahrát i 10 na 10 plus brankáři, což prý v Bohemce nebývalo úplně obvyklé."

A tohle je podle mě jeden z hlavních důvodů proč hrajeme močku my, ale vlastně je to skoro všude v Čechách. U nás se na tréninku zpravidla hraje fotbal tak 5 procent času a zbytek se nacvičuje kdejaká konina a běhá se. Zatímco třeba v Jížní Americe prostě furt hrajou fotbal a ty schopnosti co se u nás drilujou, získávaj hráči přirozeně a proto maj cit pro hru a rozuměj si s balónem.

Tak kdy se bude tisknout nová kolekce dresů Ibrahim Keita? Ať máme něco do sbírky k Mustafovi.

cara napsal:

Uz mame alespon 2 kvalitni utocniky schopne strilet goly v 1. lize? Pokud ne, kdy je budeme mit? Kdy se oznami prvni jmena hracu, kteri nove prijdou?

Já se přidám s doplňujícím dotazem - už máme alespoň 2 kvalitní záložníky schopné připravovat pro útočníky jednu šanci za druhou?

koyak napsal:

Ale na takový fotbal určitě nechci chodit!!!! Takže za mne a jistě mnoho dalších: chceme fotbal a ne kopanou. BOFOR

Tak nějak, nerad bych se dožil toho, že z nás budou zákeřný hovada nebo simulanti balkánskýho typu. Když už hrát tvrdě tak ale férově jako Irové.

cossacs napsal:

Júsuf ještě není připraven na delší časový úsek, aby podal odpovídající výkon. Je v období Ramadánu a má problémy přes den jíst a pít. No ty kráso ještě, že zmizí do Slávie ten nebude připraven asi ...

Jestli je za co děkovat Haškovi, tak je to ten jeho nevymáchanej zobák, díky kterýmu jsme prodali dva líný lemply Tetteha a Jusufa za asi dobrý prachy. Hádám, že Hašek by byl dobrej prodejce šméčkovejch aut v nějakym pochybnym autobazaru :D

Klokanekst napsal:

S tou bojovností je to přehnané, pokud budu super bojovný a pomalý a vyrábět žluté karty, tak to  moc nepomůže. Body z venkovních hřišť nemůže být náhoda. Je třeba tyto výsledky přenést i na Ďolíček.

Body z venku nejsou náhoda, ale ukazujou že trenér prostě umí postavit jen jednu úspěšnou taktiku, která funguje pouze proti otevřený obraně. A to že hrajeme doma moč jde tedy za nim.

No je potřeba uznat, že loňskou sezonu nás Hašek zvednul, ale teď to bylo jaro jako předtim za Koubka - mrtvolnej pach hoven, potoky sraček. Všechno se musí změnit a začít se musí s tim, že hráči začnou jezdit kurva po prdeli a ne že se tam budou ploužit i v zápasech o bytí a nebytí. A KDOKOLIV tomu bude stát v cestě musí z našeho klubu táhnout do prdele svinskym krokem.

cossacs napsal:

Neděkuj Bohovi, ale Pepovi ten jedinej oba dva důležité góly v posledních dvouch zápasech.

Bůh je Pepa!