Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
364
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 286
Ptejte se vedení Bohemky 74
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 161 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 45
1BL7pmVp 36
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

twitter: K našemu áčku se zatím na testy připojil ofenzivní záložník Jan Havlena! Náchodský odchovanec je mládežnický reprezentant ČR, který poslední 4 roky působil v Itálii.

jaryn66 napsal:

Kde tohle můžu podepsat? Zapomínáme rychle. Např. sezóna 2013-2014.. Obrana hoří, útok neexistuje. Berky každej zápas čaruje a lape tutovky. A nakonec přijde zázračný Radův obrat v Jablonci. Tehdy zahučet, kdo ví jestli by tu ...

i za předposledního trenéra Koubka byla jarní část ligy výživná, výkony krajskej přebor hadr

Já moc nemusím, když se předčasně křičí trenér ven a doufám, že teď Hašek bude meditovat jak se poučit z chyb a ještě to nějak pozvedne. Obávám se ale, že pokud byla šance sem dostat duo Hoftych/Látal tak byla osudová chyba, že jsem je nevzali. Látal ordinuje tvrdej fotbal tak jak to máme rádi a hráče by donutil jezdit po prdeli https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/365853/z-kudrlinek-do-kontaktu-trener-latal-uci-olomouc-novy-herni-styl.html a Hofťa má prokázanou nadstandartní kvalitu a navíc obrovský zkušenosti nyní již i z evropskýho fotbalu, díky Trnavě má konexe k vyskautování dobrejch hráčů a v neposlední řadě má k našemu klubu vztah.

tvl prcek (176 cm) šotoušek nám dá zcela nehlídanej gól hlavou :( nějak ta mrkvička začíná zahnívat a smrdět

ludvavestec napsal:

Dokud bude trenér Hašek preferovat tenhle styl, tak nepotřebujeme víc utočníků, stejně by jen seděli na lavičce...

my ani nevíme jestli máme nějaký problém s útočníky, protože jim nikdo nepřipravuje šance. u nás by se nechytal leckterej světovej útočník, ledaže by uměl prokličkovat celý hřiště až do brány

jaryn66 napsal:

Přátelé klokani, jsme tady na fóru samej trenér s licencí.. ;) Pojďme zkusit trefit zahajovací sestavu v Jbc. Trenér Hašek si zde už pak jen opíše tu nejlepší. Dosty a Puškáč prý zatím nebudou. Viděl ...

Já bych neřešil ani tak sestavu jako to, aby ti co šli na plac, jezdili po zadku. A speciálně záložníci a krajní obránci ať si uvědoměj, že směrem dopředu je jejich hlavním úkolem připravovat jednu šanci za druhou a ne tam zbrkle běhat jak pometla.

trochu offtopic, ale sleduju teď docela japonskou ligu a atmosféra tam je fakt parádní: https://youtu.be/fg6_hyaRmf0?t=20

tak a takovýhle peklo chci vidět do 10 let v zelenobílém provedení v novém Ďolíčku při úvodním zápase Bohemky v Lize mistrů, takže se kurva vedení snažte, přizdisráčství už nás nebaví!

Cavalera napsal:

V klidu, nas tým je složen z hackeru, který si tam nastavej všechno na max. To je jako kdyzs mel v "Doomu" nesmrtelnost a všechny zbraně... ;-)

IDDQD + IDKFA - dodnes si ty kódy pamatuju :D 

Jinak mám dojem, že něco podobnýho používá v lize Plzeň akorát, že ty zadávaj jinej kód - tel. číslo Berbra

Je jasný, že to jakym způsobem se Reiter v Chacharstánu při rozhovoru vyblil, je dost divný, např.:

Jak na vás baníkovská parta zapůsobila v Rakousku?

Skvěle. Hlavně se mi líbí, že tady úplně všichni pracují nadoraz. To je super

Máte za sebou několik tréninků na soustředění v Rakousku a je vidět, že makáte nadoraz.

Tréninky mají tady v Baníku obrovskou úroveň. A to je fakt super. Tady se nic nevypustí, což je fakt skvělé a moc mě to baví. Je to tady trochu jiné, než to bylo v Bohemce.

Takže buď lže a v tom případě je to totální čurák zralej na přes držku a nebo má pravdu, což by byl fakt průser. Nejhorší je, že naše lemplovský výkony na hřiští, kdy se tam skoro všichni hráči ploužej jak mátohy, vyvolávaj nepříjemný spekulace.

„Statistiky jsou dané, Ruda nemá příliš vstřelených gólů. V momentě, kdy je začne střílet, jeho výkon bude tak komplexní, že bude těžké ho držet. Ale my ho klidně prodáme za 100 milionů a pořídíme si zase šikovné mladé hráče. A ty si opět vypipláme. Přes noviny vzkazuju, že za 100 milionů je volný, kdo by chtěl, může se ozvat!“

:D :D :D

akorát mi z tohodle vtípku chybí to pořízení mladých šikovných hráčů - nebo že by to byl henten oný súdruh Kýta?