Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
299
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 227
Ptejte se vedení Bohemky 68
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 145 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 32
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

pišta napsal:

no můžu i částečně souhlasit......ale......čím nám uškodili rozhodčí v zápasech doma s Duklou, Příbramí, Zlínem, Sigmou, Libercem.....atd.....??

tak jasně, ten herní projev je taky tragickej o tom žádná

Přátelé, taky jsem nasranej, že jsme se namočili do záchranářský bažiny, ale neházel bych to na trenéra. Je potřeba si uvědomit, že hlavním důvodem je rozhodcovská mafie, která nám už tuhle sezónu ukradla nejmíň 10 bodů, což by nyní znamenalo sedmej flek! Takže bych náš spravedlivej hněv otáčel především k fačr mafii.

btw zdaj se mi teď takový krásný sny jak nasranej bohemáckej dav brutálně lynčuje všechny ty zmrdy ;)

mám chuť zabíjet :(

btw my tady celou zimu řešíme přestupy, přípravu a podobný koniny jako bysme nevěděli, že je to stejně u prdele, když to pepíček chovanců stejně pořeší.

#cinklyjaroisback

dvo napsal:

Aboj Michale, Ano myslime tuto zpravu vazne. Chceme, aby fanousci byli ve spravny cas presne informovani. Aby se zabranilo zbytecne panice, nervozite a negativnim spekulacim a emocim. Ne vsechny zpravy se mohou napsat na forum a dalsi socialni ...

Tak já za tuhle informační aktivitu každopádně děkuju a taky cenim hráče za vstup do DFB a zvlášť Pokornýho, když je tu asi jen na skok.

Peca_t napsal:

Nová posila

Takže buď už jsme na tom tak dobře, že přeplatíme Baník anebo se spíš prioritně chchar zaměřil na Mebrahta. Každopádně sláva, že máme útočníka už na soustředění a jsem zvědavej, kdo ještě přijde z tý Asie.

Scarsdale napsal:

Jsem pro zrušení všech diskusních fór a fóra ptejte se vedení Bohemky. Jsem dlouholetý fanoušek a člen Družstva s velmi nízkým číslem. Zdejší příspěvky v průměru nadělají víc škody než užitku. Šroubují se požadavky na ...

Někdy je to tady na palici a v poslední době už přímo pro MUDr. Chocholouška, ale fórum bych nerušil.

Příchod Hůlky na přestup mě příjemně překvapil, nečekal jsem že ho pustěj. A je taky potřeba Lukáše ocenit, že na rozdíl od zpovykanýho Maška ví, kterej dres je prestižnější.

A teď se těšim, kdo ještě přijde, zvlášť když trenér mluvil o možnym příchodu nějakýho mladýho talentu do útoku (doufám že na přestup).

berjir napsal:

Já jsem teda zvědavej na tu posilu pro fajnšmekry... Snad to zase nebude někdo s minulostí na Střížkově...

Trenér byl na pracovní dovolený na mistrovství Asie, takže hádám, že tam tu posilu mohl sledovat.

Že jsme prodali Tetteha a teď Hašana za pár šušní vzhledem k tomu projektu či právu na zpětnej odkup, to se dá pochopit a furt jsme na tom i něco vydělali. 

Ale pokud Jusuf odejde taky za pár mega v rámci kaprligy, tak to bude případ pro Chocholouška. Takovej hráč se nesmí pustit za míň než cca 70 míčů.