Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
289
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 217
Ptejte se vedení Bohemky 68
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 141 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 26
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

Když už se tu řeší možný přestup juniora do Kung-Pao Praha, jak je to s tim předkupním právem Sparty? Jako že když sešívanec nabídne 20 míčů, Sparta musí nabídnout tu samou částku? Nebo mají pevně stanovenou nějakou sumu za kterou to právo předkupu platí?

Tři body dobrý, ale ten mrzáckej výkon po tom, co jsme dali branku? To bylo na rozdávání pokut, dostat se takhle v přesilovce pod tlak a předvádět absolutní nedisciplovanost :(    Naopak branař je samozřejmě těžké borec a zaslouží prémie.

sasek napsal:

Já rozumím frustraci, štve mě to taky. Ale kritizovat vedení za to, že máme spoustu zraněných? Co s tím mají dělat, rozdávat pokuty? :) Než začneme žehrat na šíři kádru, 18 - 20 hráčů na ...

souhlasím, problém je spíš naše nekvalita zejména když máme tvořit hru. ale jsou to vesměs mladý kucí a časem nejspíš půjdou nahoru, ideálně jako Hašan junior

tvl ten titulek na hlavní stránce, prej "jasná herní dominance" :O

to jsou asi henten oný fake news ne?

Tak co, nezačíná se už i škarohlídům stejskat po Kabovi? Fotbal na 3,14ču :(

mikisek napsal:

Ty to chapes jinak. Jasne, je v tom trochu nadsazky. Ale neboj, tuhle ciferku vzdycky najdes. Musime se odlisovat, kdo dneska vidi rozdil mezi S S. Vzdyt jsou to stejny beztvary patlaniny. Slatanci odjakziva a ...

Máš recht! Já jsem taky na fotbal začal chodit jako malej sígr, protože mě lákalo to "divoký" prostředí a ne proto, že bych tam chodil s tatínkem a maminkou na zmrzlinu jako na nějakou pouť. Stop modernímu fotbalu!

Zcela určitě je větší naděje na poháry být ve skupině o 7. - 10. místo. A musí se navíc zcela reálně počítat s tím že český koeficient půjde dolu, takže do pohárů pak půjdou pouze 3 - 4 týmy a pak už bude ta mistrovská skupina uplně k ničemu. Prostě neměli tu základní část rozdělit na 6-4-6, ale na 4-6-6.

Hrubajz napsal:

Jusuf neskutecny utocnik! Tenhle Bahrajnec spolu s Martinem Haskem je opravdu luxusni dvojka. A on bude dobry i Filip, ale chce cas. Stejne ten samy cas potreboval Martin. A tady opet musime podekovat M. Haskovi, ...

docela začínám mít obavu, aby Martin junior nešel už v zimě pryč