Detail uživatele diskuzního fóra - dingo33

Datum prvního příspěvku
1.8.2013
Celkový počet příspěvků
383
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 302
Ptejte se vedení Bohemky 77
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
0WLTK3vD 161 Peci17, redsdeath
uEhYjixd 54
ILYOgtxZ 52
1BL7pmVp 48
+SV2A7lk 15
KT0FBhGv 3
EvDDEm2o 1
0I5IDdxp 1 Lamas
XhMsYfjJ 1
edWC98is 1

Sračkoidní fotbal zase jako obvykle, byť nutno uznat, že Karviná je nepříjemnej soupeř. Ale jestli hráči dávaj fotbalu jenom 2 hodiny denně, jak tu někdo kdysi z vedení odpovídal, tak co bychom asi chtěli, že jo?

Co se týká tho transparentu, tak to je fakt humus. Do teď jsem se k vedení stavěl tak nějak neutrálně, protože do zákulisí nevidim, ale teď už mám celkem jasno - Darku seš kokot.

Tak jsem se dodíval na 1.díl "Zeptejte se vedení" a mám dva postřehy:

1) náš rozpočet, který je sestavován zřejmě strýčkem Skrblíkem z Kačerova, počítá ještě navíc automaticky s prodejem hráčů. Z toho je jasný, že nějaký ambice na evropský poháry jsou v rovině fantasmagorie. Jakmile někdo dá nabídku na trochu vyčnívajícího hráče, tak ten prostě půjde. Nebo dokonce ty hráče budeme sami nabízet, aby se mohla zaplatit třeba hajzlbába.

2) padlo tam něco o spoustě zraněných. Když tak mě opravte, ale mám dojem že sem nějakýho kondičáka ze Sparty přitáhnul Hašek. Neni to náhodou ten samej mengele, co poslal svýho času na marodku půlku kádru Sparty?

slovy klasika "tyvole důležitý jsou tři body a na všechno vostatní se vyser"

jinak kopaná na úrovni 2. finský ligy, kvalitní výkon Le Gianga a zprdeleklika

JanProchazka napsal:

Stát financuje akademie a fotbal v regionech. Když by s tím přestal, odnesou to menší kluby, těch tří nejsilnějších se to nedotkne a jenom to posílí jejich postavení vůči těm ostatním, který ještě více schudnou.

Jenže kolik z těch státních peněz zůstane těm prasatům z fačru za nehtama, než to přerozdělej?

Slamak napsal:

Dnesni kolo z pohledu rozhodcich bylo vyzivne. Je videt ze i s videem se da zapas "rozhodnout". Komise zase da par smesnych trestu a jede se dal... Tohle nema konce, pokud se nezbouri alespon polovina ...

Taky se nesmi zapomenout, že podstatnou čas peněz lije do našeho prohnilýho fotbalu stát, viz. ten poslední rozhovor s Mádlem na seznamu. 

Tak co, za jak dlouho budou Vodháněl nebo Hůlka prodaný? Jinak dneska slušnej výkon a z Klusáčka mám zatim dobrej pocit, byť bodově průser.

A co se týká "modernizace" fóra: bude na černý listině každej, kdo napíše sprostý slovo? Třeba i když si jenom uleví po rozhodcovskym zářezu? Já jenom aby to zeslušňování nakonec neskončilo třeba čepováním kefíru místo piva na zápasech. 

berjir napsal:

Proberte se všichni už z toho Hoftycha. Jasně sám řek, že znova do Bohemky trénovat nechce, že by si dokázal představit management, ale že se nechce vracet 2x na stejnou pozici, což má jako zásadu. ...

takže Hoftych místo Držmíška - to zní dobře

skip napsal:

Jak už tu někdo psal, je poměrně dost divné, že  D.Jarolim skončil jako trenér v Rakovníku z osobních důvodů,po 9 dnech. Doufám, že to nikoho v našem vedení ani nenapadlo!

Tak tohle už by hraničilo.

Jinak když už se tu házej trenérský legendy, tak co Robert Žák :D

Jako tvl neblázněte s tim Holoubkem, dyť je to klon Haška - jak řekl Albert Einstein: 

"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky"

1) k Haškovi - byť měl první sezonu docela dobrou, tak už měl být odejit před poslední letní pauzou. Bohemka je klub vedený podivně, ale trenérům dopřává luxus ve smyslu času na koncepční práci, Haškovo angažmá má však jasně sestupnou tendenci. Práce nadstandartního trenéra se musí po takový době projevit i v nuzných podmínkách, viz. Trpišovskej v Žižkově. Navíc to tady Hašek provází píčovinama typu média ("dobrej hráč by do Bohemky nešel", "fans šíří negace", atd.), naprostej chaos v používání taktik (venkovní zápasy loni a teď aniž by chápal proč), atd. Navíc je prý z Hřebíkový školy, která má být ale založená na precizní defenzivě a presinku, my však přesto dostáváme nejvíc gólů. Povídá, že chce běhavej fotbal, ale schválně si pusťte nějaký zápasy třeba z druhý anglický/německý ligy nebo z Japonska  a pak přepněte na naše bago a uvidíte rozdíl. Jinak je taky otázka jestli s Haškem nevyhodit i Držmíška.

2) novej trenér - i když připustíme, že by vedení Haška opravdu vyrazilo (čemuž nevěřim), tak se obávám, že stejně nemaj plán B. A je celkem nepříjemná představa, co by naše vedení vymyslelo (někdo další z Hřebíkovi školy jako Holoubek nebo třeba šílenost jako Pulpit?) Kdyby bylo po mym, tak bych tam alespoň do zimy dal Hrušku se Slezim a mezitím se poohlížet po nadstandartnim koncepčnim trenérovi, pod kterym se hraje koukatelnej fotbal a hráči se zlepšujou a baví je to. Hofťu s Látalem už jsme stačili prosrat, takže pak mě napadaj asi jména jako Svědík, Skuhravý či Kozel, ale ty jsou pro nás mimo realitu. V oblasti sci-fi bych prubnul Ivana Haška nebo Zdeňka Zemana.

No jsem celkem zvědavej, co se bude dít dál, protože to tady začíná celkem smrdět.