Detail uživatele diskuzního fóra - Pardik

Datum prvního příspěvku
18.9.2016
Celkový počet příspěvků
223
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 177
Ptejte se vedení Bohemky 42
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
L0HRGhag 107
isD55a88 106 Lukas12
kjBQ6AsV 7
v37AAbGN 1
mahe1aTV 1
V0JP4tr1 1

zeli napsal:

Tak jsem sledoval to ženské MS...tvl nepřál bych tam našim klukům účast. Doufám, že trenér spolu se SŘ již intenzivně shání videokazety. Tím bych začal...

Přesně tohle mne při sledování MS z Francie napadalo!!!

kovalam napsal:

tak na tohle já už opravdu nemám....hláška, že jsou důležitější věci než bodový zisk plně vystihuje beznaděj, se kterou netrenér Hašek připravuje mužstvo na zápas...vždyť vlastně o nic nejde...

Já též ne!!!

kovalam napsal:

Dobrý večer, zajímalo by mě jak hodnotí vedení aktuální rozhovor s trenérem na webu konkurenčního fotbalového týmu  target="_blank"> Trenér v rozhovoru mimo jiné tvrdí, že cílem naší Bohemky je zůstat v lize, bodový zisk pro něj není ...

Též se pridávám,rád bych odpověď.Děkuji.

Děkuji za hezkou akci Den s klokanem.Jen jedina kaňka.Malé déti sedící při zápase vidí skákací hrad a nedokaží pochopit proč tam uz nemohou.I já to vnučce vysvětlil;že při zápase se na hřiště nesmí.Leč,ač je jí téměř 5let stále tam chtěla.Šel jsem to tedy zkusit,skakala a přišel pan,co hlidal a ja tušil,co bude.Takže pikud mohu prosbu,příště hrad na náměstíčko.Vim,moc mista tam již nebylo,ale vešel by se.Diky.

Dobrý den mohu se ještě zeptat,zda se bude akce Den s klokanem konat,když bude ve čtvrtek v den konní pršet?Děkuji za odpověď.Snad se ji dočkám dřiv,než bude po této akci.

Motylek napsal:

Pokud neprivedeme posily,ale opravdu posily,tak beru  prohlášení jako alibistický projev vedení. 

Souhlasím a nemusím to psát znovu!!!