Detail uživatele diskuzního fóra - Pardik

Datum prvního příspěvku
18.9.2016
Celkový počet příspěvků
372
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 316
Ptejte se vedení Bohemky 50
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
L0HRGhag 174
isD55a88 106 Lukas12
W7u9356a 73
kjBQ6AsV 10
6NAms+eX 2 Vertigo
v37AAbGN 1
mahe1aTV 1
V0JP4tr1 1
x67ILIhX 1 SOZE
TphMRl/i 1
g9/zYN/e 1
1eObVB1e 1

Byl sem minule na Slovácku v Ďolícku,krásnej zápas a my vyhráli.Teď sme prohrali s Bolkou,smutnej sem,ale sakra,nepadáme,hrajem o EL,tak jakej smutek.Bohemka do toho!!!

Khamúl napsal:

Nejspíš hrajem takto:  Valeš - Köstl, Hůlka, Krch, Schumacher - Jindřišek, Levin, Květ - Hronek, Pulkrab, Vodháněl

Bezva Pulkrab hraje!!

Peigi napsal:

zdravim Klokani nevite prosim nejaky link na stream?diky moc jsem mimo CR 

Je to v tv na Ct Sport!!!

tyfoon napsal:

muzu to zkusit. nakej kontakt dej (: 

Dyk tam neni kotel na tom pitomem portalu-:(

Pardik napsal:

Bohuzel na Ticketportalu neni kozel a tribuna uz je vyprodana.Takze ti nepomohu.Do kotle byly,nevim jestli jeste jsou v shopu.

Oprava:Kotel.

cézar napsal:

Zdravím. Pomohl by mi někdo sehnat lupen na úterní domácí zápas? Kamkoli, nejlépe do kotle. Díky.

Bohuzel na Ticketportalu neni kozel a tribuna uz je vyprodana.Takze ti nepomohu.Do kotle byly,nevim jestli jeste jsou v shopu.

gisorax napsal:

S tou plaketou je to fajn nápad, určitě mnoho klokanů ocení včetně mě. Jen se chci zeptat, jak se k plaketě dostanu? :) Nějak mi uniklo jakým způsobem bude probíhat nějaká distribuce. Děkuji za odpověď.

No jo maš pravdu,to taky nevím!Třeba nam ji přidaji ke koupi permicce,mne tak napadlo.

Už se na plaketu věrneho klokana těšim.A pro permici si sjedu i z dovolené v Čechách,bohužel bude až teď v létě,bývá v červnu.Ale pojedu pro ni.