Příspěvek Diskuzního fóra

Darek.Jakubowicz napsal:

Dobrý den, Sváťa sice dále pracuje jen externě v klubu, ale i na jeho přání jsme se dohodli na tom, že bude pokračovat v moderování tohoto fóra. Panu Kolinovi jsem již níže částečně odpověděl. Spekulace k podepsaným/nepodepsaným smlouvám ...

Dobrý den,

předem děkuji za odpověď, ale čekal jsem jí trochu více "rodinnější", míněno podrobnější. Taktně jste přešel otázku nasazování F. Haška, který byl, dle vyjádření pana trenéra, nasazován do základní sestavy několik zápasů a nebyl stoprocentně zdráv, přesto se trápil na hřišti až do 90. minuty. U ostatních jen stále slýchám, že nemají natrénováno, nebo, že "stihl jen jeden trénink" atd. Také o alternativě za M. Haška jste se nezmínil. Kdo je tedy odpovědný za to, že na post ofenzivního tvůrce hry není v kádru náhrada? Píšete, že se sportovnímu úseku nepletete do kompetencí, ale zároveň dodáváte, že nestavění hráčů, kterým dobíhá smlouva, tak to by jste nedovolili... Na druhou stranu Vaše rodina do projektu "Bohemians" dává své finance, tak asi nějaký vliv v tomto směru máte. Chci celé Vaší rodině poděkovat za úsilí a finance, které jste vynaložili na stabilizaci klubu, ale dovolte mi položit ještě jednu otázku. Přemýšlíte Vy a Váš otec o strategickém partnerovi, nebo o podstoupení klubu zájemci, který by byl ochoten investovat větší částku na chod klubu, než Vaše rodina? Popřípadě chystáte se navýšit rozpočet klubu tak, aby jsme nemuseli každý přestupní termín oplakávat nejlepší hráče? Děkuji za upřímnou odpověď.