Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
105
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 63
Ptejte se vedení Bohemky 40
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 25 qwerd, fischer
AkuhAf11 21
LcrK5SiX 12
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
1f8LJo8I 8
2yeB9Ns9 2 fischer
UqrGHrZc 2
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1
dol96+ck 1

Hrubajz napsal:

Naprosto souhlasím...... Ale přidám svůj názor na Pokorného. Minule se mi líbil s Opavou, jenže to měl vedle sebe Hůlku, který je teď u nás stoper číslo jedna(dnes i na středu hrál perfektně), ale pokud ...

S Opavou mě teda taky dvakrát nepřesvědčil, až na posledních pár minut nakonci, kdy 2x odhlavičkoval nebezpečný balón. Jeden stoper, který se nehodil Haškovi se toulá po Moravě... 

Hrubajz napsal:

Já jsem přesto dnes spokojenější než loni. Jen ty strašné hrubky v obraně. Loni jsme drželi remízu a pak zaůřadovali rozhodčí..... Dnes Bohemka měla víc střel na branku i mimo branku, víc rohů...... Bohužel obrana ...

Já jsem také dneska spokojenější, protože nebýt tragických chyb v obraně, tak dneska neprohrajeme. Individuální chyby jsou fakt strašidelný, Pokorný je omyl, Krch je delší dobu z formy a při prvním gólů Vaníček bez zájmu nechá Frýdka centrovat. Potřebujeme nutně stopera k Hůlkovi a začít proměňovat šance. 

klokyn napsal:

Mně to taky připadá, jako bojkot hráčů...

Jestli je za tím bojkot, tak oželím 3 body, jako cenu za to, že Haška už na naší střídačce nikdy neuvidím. 

Hrubajz napsal:

První poločas strašná bída od nás..... Opravdu jen chaos a chaos. Ti kluci vůbec nevědí co hrát! No snad bude drůhá půlka lepší. Proč hraje Záviška místo Podaného nevím..... Každopádně velký respekt všem co vyjeli ...

Přesně chaos na chaos. Kluci potřebují nový impuls, to je bez debat. 

qwerd napsal:

Já ti nevím, ale brát jako úspěch remízu v nějaký Karviný bez jakýkoliv naší střely na bránu, to promiň, ale to bychom se nikam neposunuli s tímhle myšlením. My musíme mít vyšší cíle a nespokojit se ...

Přesně tak. 

košile napsal:

Aha tak kdyz si myslim ze ani Pokorný ani Šmíd nemaj na ligu tak je chyba ze schvaluju že Šmíd odesel a ja tu jsem mimo a predvadim kotrmelce... Ano vim pravej duvod jeho 9dchodu ...

A jsme zase zpět u toho samého. Za tebe je odchod klubisty, i když víš za jakých okolností, v pořádku a obhajuješ tím kroky Haška. Za mě to byl poslední hřebíček do rakve z jeho strany. Nejlepší podmínky od znovuzrození má, to jsou fakta, ale jelikož se v přestupech, či hostování dopustil spolu se SŘ hodně přehmatů, výsledek vidíme (skoro) všichni na hřišti. Nikdo mně nevymluví, že je to sebestředný člověk, bez kousku sebereflexe a není to v žádném případě vhodný trenér pro Bohemku. Jen si tu buduje svoje PR pro jeho vysněné působiště a plní si postupné cíle. Jeden už má odškrtnutý a to je angažmá Martina ve Spartě, s Filipem byl donucen trochu přibrzdit... 

košile napsal:

Hloupe pusobis ty, proto jsem doufal v opilost.. Nic nevypracoval, kdyby byl jindrisek v brane napises ze to byl paradni nakop a pak strela nazdarbuh:D uz je to az komicke jak se tu kazde kolo ...

Je mi tě líto, že nechápaš pojem klubismus, a na druhou stranu se vyznáváš k tomu, že fandíš Bohemce a ne hráči. Za mně vždy bude mít přednost hráč se vztahem v klubu, i při lehce nižší výkonnosti, než žoldák, kterého nechtěl jediný, tebou zmiňovaný klub. Apropó, když se s Michalem znáš, tak jistě víš o pravých důvodech jeho hostování... Nebo si s ním o tom ještě nestihl hovořit? Jediné v čem částečně souhlasím je Hůlka. Sám píšeš, že Pokorný nemá ani na ČFL, ale druhým dechem schvaluješ přesun Michala, jako nepotřebného, do Brna. A pak kdo tady předvádí názorové kotrmelce... 

košile napsal:

Tak zacnu od golu pepika s opavou.. Gol je prace muzstva, on neudelal 7hracu a nezavesil to za1 za2 proc byl hlavne minutu od baraze a ne hlavne 2zapasy od evropské ligy? To je podle ...

No, nákop gólmana nazdařbůh a potom pohotová střela fakt není o systémové hře celého mužstva, ale o individuální počin. Je vidět, že si opravdu neznalý poměrů v Bohemce, tak to tě omlouvá. Jen by mě na oplátku zajímalo, kdo je pro tebe stoper č.1? Můj názor znáš. A invektivy o opilosti si prosím příště odpusť, působíš pak zbytečně hloupě. 

košile napsal:

Smid uz na to nema a nejsme kscm aby tu nekdo drzel flek za zasluhy... Prvni kola jsem necetl nic jineho nez ze vales je kopyto a ma tam jit frystak.. Takze ted zase by ...

Hlavně byl 2 sekundy od baráže, z které ho vysvobodil opomíjený Pepa, který hrál až na nátlak na trenéra. Píšeš, že ho obdivuješ za to, s jakým musí hrát mužstvem. A kdo ty hráče přivedl? A k Šmíďakovi jen tolik, že až uděláš pro Bohemky 10% toho co on, tak se otírej o hloupý příměr s KSČM (patrně si měl na mysli KSČ) . A rozhodně by tu nebyl do počtu, jak uvádíš ty za zásluhy, ale naopak stoper č. 1 a navíc bojující srdcem. A takový hráč se trenérovi nehodí na úkor tragického Pokornýho...