Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
84
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 49
Ptejte se vedení Bohemky 33
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 20 qwerd, fischer
AkuhAf11 17
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
LcrK5SiX 8
1f8LJo8I 3
2yeB9Ns9 2 fischer
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1

Klokanekst napsal:

Pořád tady někdo někoho vyhazuje a i třeba sprostě nadává. Zajíci se počítají po honu. Hašek udělal s mužstvem 7. a 13. místo. Do třetice uvidíme. Každý trenér potřebuje nějaký rok, aby stmelil mužstvo. Takže ...

Tak to mě fakt pobavilo. Hašek dostal toho času už požehnaně a výsledky, ale hlavně předváděná hra, tomu rozhodně neodpovídají. Měl již 5 přípravných období, v kterých si přivedl vytipované hráče (samozřejmě v rámci možností Bohemky), a aby mužstvu vtiskl tvář. Jaký jiný trenér má takovou podporu? A způsob jeho vyjadřování raději nechám bez komentáře... 

Cavalera napsal:

Bych si tipnul, že návrat Rady si prosadil sportovní říďa, protože Hašek nemá rád individuality/kreativce, ale naopak poslušný roboty. Viz. zašlapání mladýho Schicka ve Spartě...  target="_blank">

Taky bych to tak viděl...

sasek napsal:

Tak zrovna Pokorný si asi nezaslouží takovej popis. Slíbil, že pokud nevyjde zahraničí, vrátí se do Bohemky, což udělal. Mezi stopery patří určitě k tomu lepšímu. 

Do Bohemky šel z toho důvodu, že ho jinde nechtěli. O jeho výkonnosti a nasazování do základu si myslím své... 

Radič má natrénováno, ale důvěru trenéra má nevýrazný Vacek. A Šmíd se neprosadil do základu? Proč asi? Je fajn, že chceš vidět věci optimisticky, ale kolikrát je tvůj názor na vše okolo Bohemky naivní.

Radič má natrénováno, ale důvěru trenéra má nevýrazný Vacek. A Šmíd se neprosadil do základu? Proč asi? Je fajn, že chceš vidět věci optimisticky, ale kolikrát je tvůj názor na vše okolo Bohemky naivní. 

vapno80 napsal:

Co se týká Haška. Ve fotbalu se nepohybuji, to on nese zodpovědnost a jeho práce body přináší. Jako laik, Rada s Nečasem mohli jít tak o deset minut dřív, dostat větší prostor. Že si postěžoval ...

Promiň, ale evidentně nechápeš souvislosti. Rada měl hrát od začátku, protože Vacek je mimo už delší dobu, Šmíďák neměl jít na hostování, ale jeho místo zabral Pokorný, který je tu na hostování a je to žoldák bez vztahu ke klubu, navíc hraje tužku, atd. Za tím vším stojí Hašek, ktrého máš za úspěšného. Víc ti k tomu říct neumím, ale chytří ví... 

vapno80 napsal:

Až budeme mít rozpočet na A tým 200 mil a kádr srovnatelný s Jabloncem , Boleslaví pak by bude kritika na místě. Zatím tyto podmínky nemáme. Kádr hraje na co má, sezóna je zatím úspěšná. ...

Ale tady přeci nejde jen o zápas s Karvinou, ale o celkově předváděnou hru a koncepci našeho velkého mága, která je žalostná delší dobu. 

vapno80 napsal:

Já jsem asi retardovanej, moc nechápu, co tady čtu. Taky si můžeme na konci sezony říct. Ano, hráli jsme nádherný fotbal, ale spadli jsme, protože nám ten náš nádherný fotbal nepřinesl žádné body. To by ...

Ptáš se co chceme? Chceme, nebo alespoň já, aby jsme vystupovali jako hrdý mančaft, který se nepodělá z nějaký Karviný, Příbrami atd. Chceme, aby nás trénoval trenér, který má pět pohromadě a nefňuká, že bylo málo zalito a nehází svoje chyby na jiné. Proboha jak velký už dostal prostor a hra je nekoukatelná. Chceme, aby se věci v klubu hýbaly.dopředu trochu rychleji a aby byl hlas nespokojených fanoušků více vyslyšen. Spokojených vás tu pár je, ale kritika je myslím také na místě. 

kolina napsal:

No, ale koho asi tak místo něj?!? Jsme cca uprostřed tabulky a máme odehrané zápasy se Slavií, Jabloncem, Bolkou, Plzní, Ostravou, teda myslím, že není na pořadu dne nějaké odvolávání trenéra, to by asi bylo dost ...

Unáhlené mně to tedy rozhodně nepřijde. Trénuje tu 3.sezonu a já v naší hře nespatřuji vzrůstající kvalitu, ba naopak. Hašek se měl pakovat už loni po neuvěřitelné sérii v domácích zápasech. Nikdo jiný by to jinde neustál. Dle jeho slov je úspěšný trenér, ale to si myslí jen on a pár jeho zastánců, mezi které tebe nepočítám.Je to mluvka. S nejlepším kádrem za dlouhá léta hraje antifotbal a je až s podivem, kolik jsme uhráli v aktuálním ročníku bodů. A koho místo něj? Třeba Míša Petruš by se mně líbil, nebo dát šanci Daliborovi,ale to je jen takové přání, protože naše vedení je spokojeno. Za mně jasně a rychle Hašek ven!!! 

ludvavestec napsal:

Přirovnání s firmou a odpovědností je naprosto skvělé! Problém je, že Hašek nemá firmu, ani žádný velký citový vztah k té naší. Tudíž se k tomu staví, jako alibistický  “profík” manažer/zaměstnanec. :(

Přesně. A právě proto by měl teď zasáhnout majitel, protože mu Haškova liknavost poškozuje aktiva. Bohužel to neudělá a to hlavně z důvodu, aby nemusel do konce smlouvy platit tohoto "manažéra".