Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
70
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 39
Ptejte se vedení Bohemky 29
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 17 qwerd, fischer
AkuhAf11 17
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
2yeB9Ns9 2 fischer
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1

AFK11 napsal:

Pane předsedo, všichni si přece přejeme, abychom hráli někde výš. Ale vy snad máte půl mega, který byste do Bohemky nalil? Asi se v tom neshodneme, ale podle mě je stále trochu trpělivosti na místě. ...

Tady ale přeci vůbec nejde o to, že se jednalo o 1.kolo. Spíše více lidem vadí, že pod tímto trenérem hrajeme tužku delší dobu, a že náprava je v nedohlednu, protože hra pod ním postrádá jakoukoli koncepci. Jediné, co umí naordinovat je hra do otevřené obrany a jinak je to hra na náhodu. Nepřipustí žádnou změnu a slepě se pokouší o to samé, což soupeř přesně ví a připraví se na to. Jeho rozhovory jsou také výživné a vypadá to spíše na duševní chorobu. Prostě a jednoduše pod Haškem nikdy žádné terno neuděláme a dřív, nebo později se bude pakovat. Já doufám, že nebude pro Bohemku pozdě. 

Teda teď jsem dokoukal zápas se Slovanem a i na mě, pesimistu, to byla síla. Nemá být určen přípravný zápas na zkoušení různých herních variací, systémů atd.? Přes veškerou snahu jsem viděl ještě horší variantu toho, s čím jsme končili uplynulý ročník. Doufám, že to viděl i ten člověk, který má být trenérovi oponentem a ihned zasáhne. Hráči nevědí co hrát, jejich psychika je dole a to se jedná o přípravu! To si opravdu někdo v klubu myslí, že s tímto trenérem exhibicionistou budeme hrát o poháry? Proboha otevřete oči a kopněte toho sparťana do p..... dřív, než bude pozdě. Trénovat to může z našich zdrojů Míša Petrouš s Daliborem. Děkuji za odpověď. 

Martin Kurka napsal:

Dobrý den hm71, snažíme se informovat hned, když jsou transfery dotažené do konce. Dříve to opravdu nejde. Ruda odchází a my mu děkujeme za vše, co pro Bohemku udělal. Že je o něj zájem, jsme ...

Dobrý den

přesně na tomto přestupu je vidět, jak to funguje v ostatních klubech. O Rudu měla Ostrava zájem a pohlídala si, aby s nimi odjel na soustředění. U nás s každým vyjednáváme měsíce, děláme s tím neskutečné tajnosti a nakonec přivedeme zraněné, nebo jinde nechtěné borce. Jsem zvědav, kolik našich nových posil odjede v pátek do Rakouska. Tipnu si Kubu a Ibrahima, protože přestupní okno je dlouhé, není třeba chvátat...Nebo se mýlím?

Děkuji za rychlou reakci, ale výrazu "zintenzivnění spolupráce mezi SŘ a trenérem" nerozumím. To je snad ve zdavě fungující společnosti naprosto běžné a nemusí k tomu nikoho zavazovat cár papíru. No nic, jen jsem si vylil srdíčko, protože Bohemka je tam hluboko zakořeněná, ale tak to má drtivá většina zde přispívajících...

Dobrý den, 

zhodnocení sezóny za mě plně očekávatelné, nicméně z mého pohledu naprosto alibistické. Ze zprávy jsem nabyl dojmu, že vlastně je vše v pořádku, všichni pracovali na jedničku, jen ta zranění nás krapet přibrzdila. V zimě jsme správně reagovali na nedostatečný počet funkčních playerů a přivedli posily, které zase byli buď po zranění, nebo dlouho nehráli. Kde je ve zprávě SŘ zmínka o konkrétních vinících této situace? A co trenér, který vyhrál za celou prodlouženou sezónu 2 ZÁPASY, ten nepochybil? Jeho naordinovaná hra v domácích zápasech a neschopnost změny taktiky je také v pohodě? To si opravdu někdo v klubu myslí, že se přivedou 2 ofenzivní hráči a jako mávnutím kouzelného proutku se vše změní bez potřebných změn? Takovou slátaninu, jakou sesmolil SŘ by mu v dobře fungující firmě šéf omlátil o hlavu, protože formulace "budeme okamžitě řešit" je nicneříkající slint. 

TomBP napsal:

Je týden po lize a my stále nemáme vyřešenou trenérskou otázku. Čekáme na nějakou analýzu, jestli v ní náhodou nebude napsaný, že je všechno vlastně v pořádku. Nejlepší volné trenéry pomalu rozebírají ostatní kluby. Mimochodem, ...

Přesně tak. Očekávám elaborát, ve kterém bude nastíněno, že ne vše se minulou sezonu povedlo, ale že všichni zainteresovaní se z toho poučí a v novém ročníku bude cíl prostřední skupina a budeme se prezentovat aktivní hrou. Nic jiného než obdobné slinty neočekávám. Jediná možnost byla, že po našem velkém stratégovi někdo skočí, ale to se zjevně nestalo. Jelikož je trenér pod smlouvou, tak v případě vyhazovu by ho musel klub platit... Nezbývá nám nic jiného, než protrpět se sterilní hrou další rok. Bohužel.

pišta napsal:

a co nevíš??pokud bude mít po skupině o záchranu někdo stejně bodů, tak rozhoduje postavení po 30.kole.....

Jsem slepej, už to vidím.