Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 34
Ptejte se vedení Bohemky 26
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 13 qwerd, fischer
AkuhAf11 13
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
2yeB9Ns9 2 fischer
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1

pišta napsal:

a co nevíš??pokud bude mít po skupině o záchranu někdo stejně bodů, tak rozhoduje postavení po 30.kole.....

Jsem slepej, už to vidím.

albertusman napsal:

Technická: v Karviné to z hlediska vyhnutí se baráži není povinné vítězství, ale neprohra. Povinné vítězství je pak doma s Opavou.

To těžko, když Opava sestřelí Příbram, tak nám bod z Karviné je k ničemu. Příbram má doma potom Duklu.

Prvně bych rád chtěl poděkovat DJ staršímu za to, že Bohemku vytáhl ze sraček po roce 2005. Za to rozhodně palec nahoru a toto mu již nikdo nevezme. Respekt. Píše se rok 2019 a Bohemka postupně ztrácí svojí identitu. Je tu trenér, který bez respektu vidí naší hru jako velmi dobrou, hráči tomuto klamu podlehli také, bojovnost se vytrácí postupnými kroky a vedení tomu jen přihlíží. Myslím, že nastal čas angažování trenéra, který bude ras, ostatně všechny úspěchy tu měli trenéři vyznávající tento způsob. Musil, Pospíchal, Petržela. Nebavím se o jejich lidských vlastnostech, ty jsou při dosažení úspěchu, alespoň pro mě podružné. Našemu současnému trenérovi bych popřál mnoho úspěchů v budoucnu, třeba jako trenérovi atletiky. A hlavně je důležité do klubu přivést šíbra, který umí... Půjdeme současnou cestou, nebo se něco změní? Klidně vydržím budování nové éry v 2.lize, ale rád bych opět zažil v Ďolíčku jak hoří tráva a hráči, i když prohrají, tak cestou do kabin zvrací krev. Myšleno obrazně. 

sasek napsal:

Fórum jsem si záměrně otevřel až dnes odpoledne, nechtěl jsem včera psát zbytečně v emocích. Ještě jsem se nepročetl ani k dnešnímu ránu a už mi to nedá. Celou sezónu se tady čas od času ...

Evidentně jsi nepochopil, že většině jde o to, aby přišel nějaký impuls a vyvození odpovědnosti za tu trapnost, kterou doma celou sezónu předvádíme. Na lístky zadarmo sere pes, stejně jako patrně nikdo nestojí o vykouření od sparťana Haška...

Promiňte, ale vyřešení hluboké krize způsobem, že dám volné vstupenky a jinak budeme dělat, že je vše ok, tak to je hodně silná káva i na mě. Opravdu si myslíte, že máme okolo sebe takové tragédy, kteří s námi budou trávit odpoledne na kopané v našem podání. Neodvolat trenéra po takové bídě je vaše totální neschopnost. 

Bude se vůbec někdo dnes zabývat naší situací, nebo vedeni a kluci ještě čerpají volno kvůli nahuštěnému programu a nám, kteří tu pořád aktualizujeme stránku s vidinou nějakého řešení, slušně řečeno nakakaj na hlavu?

Ještě jeden dotaz. Oč je lepší hostující tragéd že Slávie Pokorný, než náš kmenový hráč Šmíd? Nebo v čem trenéra přesvědčil Krch, mimo přihrávek na nejbližšího kamaráda z obrany, či gólmana? A co Vacek, který měl být ozdobou celé ligy, dle vyjádření, snad již našeho bývalého lodivoda? Splnil očekávání? A opravdu si Vaníček myslí, že jsme tak strašně dobří, jak prohlásil po Slovácku? A bylo šťastné dnes nepostavit Pepu? 

Doufám že Hašek již hodil ručník do rohu a rezignoval. Pokud na to nemá koule, tak očekávám od vedení, že ho zítra odvolá. Blbých keců už jsem od něj slyšel spoustu, Jen samé výmluvy, smůla, vrtkavost štěstěny, ale sebereflexe žádná. Trenér je zodpovědný za výsledky a nikde jinde by takovouhle sérii nikdo neustál. Bude vedení konat?