Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
118
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 76
Ptejte se vedení Bohemky 40
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
J/pmrMW/ 25 qwerd, fischer
AkuhAf11 24
LcrK5SiX 12
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
UqrGHrZc 11 qwerd, gastrula
1f8LJo8I 8
2yeB9Ns9 2 fischer
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1
dol96+ck 1
FjaGN/J0 1

Přidávám se s poděkováním všem, kteří se zasloužili o to, že po bídných časech připosraného a sterilního fotbalu, opět mohu hrdě chodit mezi ostatními fans a slýchat od nich slova uznání. Tohle je přesně ta Bohemka jakou si představuju. A jak je vidět, tak k tomu není potřeba vyhrát ligu, nebo být v pohárech. Fanoušci tady umí ocenit snahu a nasazení a při včerejším aplausu vestoje na konci zápasu jsem byl vážně hrdej, jak na hráče, tak na lidi v hledišti. V minulých sezónách jsem se přistihl, že jsem na Bohemku chodil tak nějak ze setrvačnosti, ale včera i přesto, že jsem spal 4 hodiny, jsem neváhal, jestli jít nebo ne a těšil se jako před léty. Ještě jednou moc a moc za tohle jaro děkuju. 

sasek napsal:

Tak ať jsme fér - Köstl, Hronek, Hůlka, Vodháněl, Schumacher, Le Giang, Vacek...

Schumiho zašlapal, Vacek žádná sláva, Le Giang průměr a za něj po zranění stejně nechytal. Se zbytkem souhlas. Na druhou stranu Pokorný, Záviška, Vondra, Bederka, Puškáč, synátor nejml.. To je průměr dost pod 50%.

Fans napsal:

Tvl, běžte už doprdele Vy odborníci všeho. Jednou tak, po druhý onak, pak zase tak. Zápas jsem neviděl, protože mě nezajímal....Průměr ligy, 5-16 flek může dopadnout jakkoliv. Taky jsme mohli z našich 8 vítězství získat ...

Nevšiml jsem si, že by tu někdo měl nedostatek pokory, právě naopak. Přínos tragéda Haška pro Bohemku bych ilustroval na případu Pepy, kterého odstavil jen aby mohli hrát jeho synci. Nebylo náhodou, že odešli Hubínek s Jiráskem, kteří hráli stejný post atd. A přešlapů při přestupech měl požehnaně. Za mně úspěšná sezóna už tím, že tahle žába na prameni už není spojována s Bohemkou. 

Dnes zápas blbec. V první půli vyrovnaný zápas s větším počtem našich šancí. V druhé to tam montovně napadalo se štěstím a my už nic nevymysleli. Valeš se pod žádný gól nepodepsal a ti, kteří mu tu vyčítají 3. gól, tak ať se v klidu kouknou na záznam. Kdyby to Krch netečoval, tak to chytá do koše. Nicméně v úterý se půjdu rozloučit se skvělou sezónou, zatleskat hráčům a v koutku duše budu doufat v zázrak. Buďme rádi za tu možnost zahrát si o Evropu, kterou by jsme rozhodně s tělocvikářem z Letné neměli. A pokud to nevyjde, tak zatleskám i Bůďovi s Jožkou, minimálně za ten zápas proti Karviné, bez kterého by jsme byli možná ještě v 2. lize. 

Za včerejší zápas velké poděkování do kabiny. Konečně po letech můžu být hrdý na klub svého srdce. A je jedno, jak sezóna nakonec dopadne. Jaký rozdíl oproti minulému trenérovi, který jen žvanil, dělal si na Bohemce PR. a dehonestoval její jméno. Doufám, že tento týden bude na HP článek o přestupu Hronka. 

petr.koukal napsal:

Po týdnu zmizela necelá polovina z  1 350 vstupenek. Od zítra volný prodej pouze za plnou cenu. Máme info o velkém zájmu ze Slovácka.

To nechápu a hlava mně to nebere. 

AFK11 napsal:

Tak to je super. Máme 3 vchody, takže se dostane na všechny permanentky premium.