Příspěvek Diskuzního fóra

kolina napsal:

Když zmiňuješ rozhodčí tak bych jen připomenul, že minimálně týden před naším zápasem v Budějicích se všeobecně vědělo že Budějky pro vítězství nad náma udělají vše možné, nyní se profláklo že Opava jela škemrat za ...

Já jsem sem již dnes nechtěl psát, protože tady o rozhodčích povídám dost často, až mě to nebaví. Ale přesto: po půl šesté jsem tady měl příspěvek ohledně dnešního zápasu B mužstva Bohemky a pískálků. Pak že si dám 2 pivča v hospodě (2 km od ČB). Byl tam i můj známý a tak trochu měl náladu. Na fotbal skoro nechodí a anina Dynamu v neděli nebyl, ale férově se mě zeptal: tak co Bohemka, byli proti ní rozhodčí tak "přísní", jak říkali kluci v práci? Slavili vítězství, ale bylo jim prý soupeře líto. Chci tím opakovaně říci, že tím, že nemáme žádné zákulisí, jsme ostatním pro smích. A neříkám, že se musí VŽDY platit, někdy stačí mít někoho, nějakou osobnost, kvůli které si ti hajzlové nedovolí to, co si dovolují teď. Ale snad se blýská na lepší časy. Klusáček ani Brabec nejsou žádní zoufalci, i když jsou to "jenom trenéři". Slezi vydržať, prosím.