Příspěvek Diskuzního fóra

košile napsal:

Tak ja myslim ze jestli mas tuny klobas nebo vstup zdarma je jen tvoje vec a vec tech kdo ti je dava... Jediny minus je ze stale i kdyz uz o dost min fotis "radikalni" ...

Asi máš špatné informace.. Já už se snažím při focení ať v Ďolíčku nebo na výjezdech jistou část našich fandů vynechávat, od pohárového výjezdu na Baník, kdy jsem ve vlaku dostal asi 5minutové školení jak a koho nefotit.. Chci mít klid!

Jinak si opravdu myslíš, že "radYkálové" jiných klubů mají fotky našich fans jen ukradené u mne?! Myslíš si, že se do Ďolíčku dostanu na akreditaci jen já? Třeba ze Slávie tam chodí jedna osůbka s lepším foťákem než mám já. A na výjezdech, že si náš sektor nenafotí z okolních tribun?! Na většině stadionů se ani pod náš sektor nedostanu, mohu ho fotit jen z dálky. K tomu, jak mi bylo řečeno, že seshitky po utkání napadají naše fanoušky díky mým fotkám, to je přeci kravina, těm srabům v autech jde jen o to, aby komukoliv z našich fandů někde na ulici sebrali šálu, dres.. :-(

Ale tohle jistým osobám s omezenou inteligencí (mezi ně Tě samozřejmě nepočítám) bohužel nevysvětlím, budou si z nenávisti ke mně mlet dokolečka pořád ty své nesmysly.