Příspěvek Diskuzního fóra

kacrrr napsal:

Ahoj klokani, máme za sebou první utkání pod vedením nových trenérů. Kdo čekal výraznou změnu v bídných výkonech Bohemky a jako mávnutím kouzelného proutku ve výraznou změnu v herním stylu, určitě nebyl zklamán. Bohemka po celou ...

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinej zápas. Jediný s čím můžu souhlasit je to, že jsme nehráli dva rozdílný poločasy. Oba byly úplně stejně tragický. Sice jsem nečekal žádnou hitparádu, ale většinou se hráči chtějí předvést a bojují pod novým trenérem o místo. Na to to dnes nevypadalo. S posledním týmem, který nevyhrál 11 zápasů v řadě a získal v nich tři body bránit těsný výsledek a bát se do poslední chvíle o vítězství mi nepřijde jako posun k lepšímu. Nevyhodit Haška  tak tohle by byl ten pověstný poslední hřebíček. Pustil jsem si to doma ze záznamu a v televizi je to ještě větší tragédie. Jedna jediná šance, kterou neuvěřitelně zahodil Keita (jako v Teplicích) a šťastně odražený míč od břevna přímo k Vodhánělovi s poslední Opavou doma, kde nám to letos jde není na žádný rozplývání se tady na fóru. Sorry jako...