Detail uživatele diskuzního fóra - haniel

Datum prvního příspěvku
9.11.2007
Celkový počet příspěvků
119
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 115
Ptejte se vedení Bohemky 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g8b5VvHH 5
cGKSggCH 5
uU8CKJbc 4
3Z4C7p2/ 4
x6Wa7o5/ 3
NCNdizH7 3
QQsO4+uC 2
rtWc/OWE 2
+mCo4XuJ 2
omRd7HPN 2
ThxHmT18 2
hKAXlhTR 2
rZTuE5YM 2
t+0oFRKU 2
G8XKfGeM 1
/2D6i6R5 1
BXfwPtpF 1
pqFkTFr1 1
i9QJOZaL 1
EtNkkbKV 1
5IAnpVK9 1
+xw9jUdP 1 oto.kraus
DUhL+XWA 1
LQ7pwMh9 1
4kzfGiln 1
pUKqWbun 1
lnht4Ux/ 1
FO7Q9FsW 1
tr4QB001 1
jwWjIfQ2 1
WYYSiW2X 1
3JE1qd4x 1
7EleCBfG 1
nEVwm3jr 1
I0GckxlU 1
HfzABcan 1
hmXUYunU 1
Esf3jNp2 1
DanZra1Z 1
XQOCfpmO 1
VbrUSkcx 1
QirO+QCl 1
+v4Tkq9H 1
zf/szgTM 1

hrdin napsal:

Hlavně že si umíš najít cestu, jak z nás udělat ještě větší chudáky. Nevím jestli je to syndrom vyhoření nebo fobo, ale je to šílený :)

Těžko říct, možná už nejsem ten správnej masochista, jak se na spravnýho Bohemáka patří. Nebo možná ten syndrom, možná mě to jen postupně ubíjí. Když si k tomu připočtu ještě že fandím v hokeji Pardubicím, tak už mám nějakou dobu pocit, že líp už bylo. A to jsem celoživotní optimista. A nebo jen s věkem začínám věci nazývat správnými jmény. On mi to tady někdo vysvětlí. ;-) 

vik napsal:

To není podle počtu účastí v lize, ale podle počtu získaných bodů.

Každej má svojí pravdu. Třeba za předpokladu, že se sestupuje i s třiceti body, tak nás na čtvrtém místě drží jedna sezóna navíc. 

kolina napsal:

Vždyť to Hrubajz napsal správně...  Pak  Hrdin poslal minimálně po 101 odkaz na statistiky... Promiň, ale když něco takového píšeš tak to působí dojmem že snad ani nevíš komu fandíš... Teda nic ve zlém. BOHEMKA DO TOHO!!!

To je v pohodě. Jen jsem chtěl znát ty kritéria. Podle této tabulky jsme opravdu co se počtu účastí v první lize čtvrtý nejúspěšnější tým v Česku. Za 45 let co chodím na Bohemku už vím komu fandím. Ale třeba moje kritéria úspěchu jsou tituly, úspěchy v pohárech atd. To by ta tabulka vypadala jinak. Nedej bože počítat průměr bodů na sezónu. Takže buďme spokojeni s tím, že se teď delší dobu nesestupuje, protože díky tomu si to čtvrté místo držíme. Každej si tu svojí pravdu můžeme upravit podle sebe. A o to tu poslední dobou hlavně jdu, což mě mrzí asi nejvíc. 

kolina napsal:

Vždyť to Hrubajz napsal správně...  Pak  Hrdin poslal minimálně po 101 odkaz na statistiky... Promiň, ale když něco takového píšeš tak to působí dojmem že snad ani nevíš komu fandíš... Teda nic ve zlém. BOHEMKA DO TOHO!!!

V pohodě. O to mi právě šlo. Zjistit ty kritéria. Co se týče účasti v první lize, tak podle této tabulky jsme opravdu čtvrtý nejúspěšnější tým v Česku. Za 45 let už vím, komu fandím. Jen mám jiný kritéria úspěchu. Tituly, úspěchy v pohárech atd. A tady by ta tabulka vypadala jinak. Nedej bože přepočítat průměrné body na sezónu. Tak tedy buďme spokojeni, že se teď výjimečně delší dobu nesestupuje a ono nám to čtvrté místo ještě chvíli vydrží. 

Hrubajz napsal:

Máme zde dnes vyjádření sektoru 1905. Tito kluci podporují Bohemku doma i venku, dělají chorea, fandí a dělají atmosféru na utkání. A patří jim za to velký dík! Dále tady máme vyjádření předsedy představenstva pana ...

Mě by zajímalo, jakým právem považujete Prahu za celou naši zem. Protože to, že Bohemka je čtvrtý historicky nejúspěšnější klub v Praze, přece není totéž, co čtvrtý nejúspěšnější klub v zemi. Nebo asi máte nějaká svá speciální kritéria a pro pobavení ostatních by jste je tu mohl vypsat. 

kacrrr napsal:

Ahoj klokani, máme za sebou první utkání pod vedením nových trenérů. Kdo čekal výraznou změnu v bídných výkonech Bohemky a jako mávnutím kouzelného proutku ve výraznou změnu v herním stylu, určitě nebyl zklamán. Bohemka po celou ...

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinej zápas. Jediný s čím můžu souhlasit je to, že jsme nehráli dva rozdílný poločasy. Oba byly úplně stejně tragický. Sice jsem nečekal žádnou hitparádu, ale většinou se hráči chtějí předvést a bojují pod novým trenérem o místo. Na to to dnes nevypadalo. S posledním týmem, který nevyhrál 11 zápasů v řadě a získal v nich tři body bránit těsný výsledek a bát se do poslední chvíle o vítězství mi nepřijde jako posun k lepšímu. Nevyhodit Haška  tak tohle by byl ten pověstný poslední hřebíček. Pustil jsem si to doma ze záznamu a v televizi je to ještě větší tragédie. Jedna jediná šance, kterou neuvěřitelně zahodil Keita (jako v Teplicích) a šťastně odražený míč od břevna přímo k Vodhánělovi s poslední Opavou doma, kde nám to letos jde není na žádný rozplývání se tady na fóru. Sorry jako... 

Jsem se ze zvědavosti díval, kdy jsme doma naposledy porazili Zlín a ty statistiky jsou neuvěřitelný. Za posledních 20 let dvakrát. 1999 a 2013. Zlín když nepočítám výhru v poháru po penaltách vyhrál doma za 20 let jednou 2003. Jinak Hůlka pády ve vápně jednou po jeho faulu a podruhé podklouzl, takže se ani nerozčiloval  

Khamúl napsal:

Je to tak. Rozhodně pokuta :) ! 

První ligový gól, na 1:0, doma, to se dá pochopit. To, že není debil se ukázalo u druhýho, vítěznýho. Viděl jsem lepší hráče, co se nechali za dres vyloučit, když už jednu měli. Ukázal emoce, ještě mu měl někdo schovat ten míč :-)) 

kovalam napsal:

Ty jo fakt, on ten Vodhanel pohybem, mozna i ucesem a vyrazem v tvari, pripomina Pavlika v jeho zacatcich... Takze pokud ho budeme prodavat tak jedine rovnou do Juventusu a ne nakam za roh k Sesitum... Jinak letosni domaci ...

Spíš dvakrát :-) 

Rada pro sázkaře. Když hrajeme doma, vždycky si vsadím na soupeře. Na konci zápasu mám buď radost, že Bohemka vyhrála, nebo že jsem vyhrál nějaký peníze. Ještě nikdy jsem nebyl v mínusu. Loni to byl extrém. Tak 20 tisíc plus. Ale vždycky si říkám, že bych ty prachy radši oželel. Doufám, že se jednou do toho mínusu dostanu. Letos to možná zkusím i na zápasy venku. Hlavně to trochu mírní tu nasranost po zápase. Což by mnoha lidem zde na fóru prospělo.