Detail uživatele diskuzního fóra - haniel

Datum prvního příspěvku
9.11.2007
Celkový počet příspěvků
114
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 110
Ptejte se vedení Bohemky 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g8b5VvHH 5
cGKSggCH 5
uU8CKJbc 4
3Z4C7p2/ 4
x6Wa7o5/ 3
NCNdizH7 3
QQsO4+uC 2
rtWc/OWE 2
+mCo4XuJ 2
omRd7HPN 2
ThxHmT18 2
hKAXlhTR 2
G8XKfGeM 1
/2D6i6R5 1
BXfwPtpF 1
pqFkTFr1 1
i9QJOZaL 1
EtNkkbKV 1
5IAnpVK9 1
+xw9jUdP 1 oto.kraus
DUhL+XWA 1
LQ7pwMh9 1
4kzfGiln 1
pUKqWbun 1
lnht4Ux/ 1
FO7Q9FsW 1
tr4QB001 1
jwWjIfQ2 1
WYYSiW2X 1
3JE1qd4x 1
7EleCBfG 1
nEVwm3jr 1
I0GckxlU 1
HfzABcan 1
hmXUYunU 1
Esf3jNp2 1
DanZra1Z 1
XQOCfpmO 1
VbrUSkcx 1
QirO+QCl 1
+v4Tkq9H 1

kacrrr napsal:

Ahoj klokani, máme za sebou první utkání pod vedením nových trenérů. Kdo čekal výraznou změnu v bídných výkonech Bohemky a jako mávnutím kouzelného proutku ve výraznou změnu v herním stylu, určitě nebyl zklamán. Bohemka po celou ...

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinej zápas. Jediný s čím můžu souhlasit je to, že jsme nehráli dva rozdílný poločasy. Oba byly úplně stejně tragický. Sice jsem nečekal žádnou hitparádu, ale většinou se hráči chtějí předvést a bojují pod novým trenérem o místo. Na to to dnes nevypadalo. S posledním týmem, který nevyhrál 11 zápasů v řadě a získal v nich tři body bránit těsný výsledek a bát se do poslední chvíle o vítězství mi nepřijde jako posun k lepšímu. Nevyhodit Haška  tak tohle by byl ten pověstný poslední hřebíček. Pustil jsem si to doma ze záznamu a v televizi je to ještě větší tragédie. Jedna jediná šance, kterou neuvěřitelně zahodil Keita (jako v Teplicích) a šťastně odražený míč od břevna přímo k Vodhánělovi s poslední Opavou doma, kde nám to letos jde není na žádný rozplývání se tady na fóru. Sorry jako... 

Jsem se ze zvědavosti díval, kdy jsme doma naposledy porazili Zlín a ty statistiky jsou neuvěřitelný. Za posledních 20 let dvakrát. 1999 a 2013. Zlín když nepočítám výhru v poháru po penaltách vyhrál doma za 20 let jednou 2003. Jinak Hůlka pády ve vápně jednou po jeho faulu a podruhé podklouzl, takže se ani nerozčiloval  

Khamúl napsal:

Je to tak. Rozhodně pokuta :) ! 

První ligový gól, na 1:0, doma, to se dá pochopit. To, že není debil se ukázalo u druhýho, vítěznýho. Viděl jsem lepší hráče, co se nechali za dres vyloučit, když už jednu měli. Ukázal emoce, ještě mu měl někdo schovat ten míč :-)) 

kovalam napsal:

Ty jo fakt, on ten Vodhanel pohybem, mozna i ucesem a vyrazem v tvari, pripomina Pavlika v jeho zacatcich... Takze pokud ho budeme prodavat tak jedine rovnou do Juventusu a ne nakam za roh k Sesitum... Jinak letosni domaci ...

Spíš dvakrát :-) 

Rada pro sázkaře. Když hrajeme doma, vždycky si vsadím na soupeře. Na konci zápasu mám buď radost, že Bohemka vyhrála, nebo že jsem vyhrál nějaký peníze. Ještě nikdy jsem nebyl v mínusu. Loni to byl extrém. Tak 20 tisíc plus. Ale vždycky si říkám, že bych ty prachy radši oželel. Doufám, že se jednou do toho mínusu dostanu. Letos to možná zkusím i na zápasy venku. Hlavně to trochu mírní tu nasranost po zápase. Což by mnoha lidem zde na fóru prospělo. 

Malstr napsal:

Ten Köstl to je posila...

Pořád je šance, že dopadne jako Hůlka, kterej  posral svůj první zápas na Spartě. Ale jemu moc nevěřím.

tomiisek napsal:

Bodova shoda vice nez 2 tymu.

Mohli napsat místo bodů po základní části pořadí po základní části a stačil by jeden bod :-)) 

sasek napsal:

PRAVIDLA PRO URČENÍ POŘADÍ VE SKUPINÁCH O TITUL A O ZÁCHRANU V PŘÍPADĚ SHODNÉHO POČTU BODŮ VÍCE TÝMŮ:  1. vyšší počet bodů získaný v základní části, 2. vyšší počet bodů získaný ve vzájemných utkáních v základní části, 3. brankový rozdíl ve ...

Může mi někdo vysvětlit důvod bodu číslo 4? Podle mě ho bod 3 vylučuje.

11.rada napsal:

Jednou bylo. Na jaře ´84 se na náš mač s Duklou přišli podívat sparťani, stáli za brankou směrem k Podbabě, náš kotel se vypravil za nimi a byla z toho solidní potyčka

To si pamatuju, u toho jsem byl 

dykovka napsal:

Jo a pozitivní je, že se nevyjadruju k našemu výkonu na Baníku.Myslim fotbalistů, protože fanoušci byli na 1!!

Když proti tobě lepší tým zvolí správnou taktiku, tak se můžeš přetrhnout a nic neuděláš. Třeba ani nevystřelíš na bránu. Pokud kvůli statistice tam nepošleš propagační střelu z třiceti metrů. Nepamatuju si nějakou jejich vážnější gólovku. My dopadli stejně. Snažili jsme se, ale stejně jsme na jejich fandy neměli. Měl by sem nějakej hráč napsat, co jsme tam předváděli  že jsme skoro nebyli slyšet.