Příspěvek Diskuzního fóra

Haniel napsal:

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinej zápas. Jediný s čím můžu souhlasit je to, že jsme nehráli dva rozdílný poločasy. Oba byly úplně stejně tragický. Sice jsem nečekal žádnou hitparádu, ale většinou se ...

No,a si to bude tím že jsme každý jiný! Já jsem fotbalový trenér a vidím to jako Klusáček. Za týden bylo potřeba změnit způsob hry hráčů a navyknout je na jiné taktické návyky, než hráli pod Haškem. Taky rozestavení se změnilo! Takže nebylo kam spěchat, bylo důležité podržet nulu vzadu a snažit se neudělat ve středu hřiště chybu. To se podařilo! V útoku máme koho máme! Je potřeba ho podržet a věřit že jeho dny přijdou. Koubek je bohužel v Jihlavě, raději bych tam viděl jeho! Takže můj postřeh je zcela odlišný, neboť to vidím trochu jinak, nežli obyčejný fanoušek, který vše vidí pouze černě nebo bíle! Vše se musí dělat krok za krokem a třeba nově požadované mechanizmy se dají zažít zhruba za dva měsíce a pak se může hra zrychlovat, opravdu to jinak na úrovni Bohemky nejde. Nemáme hráče jako Barcelona. Tak proto jsem asi úplně mimo, jak zde píší různí odborníci...