Příspěvek Diskuzního fóra

Scarsdale napsal:

To o čem se zatím píše a mluví, to je jen špička ledovce. Těch případů úplatků, ovlivńování zápasů a poškozování soutěží a jejich subjektů je obrovské množství a my na Bohemce o tom léta můžeme ...

Tu mafii těžko porazite.... funguje zákon omerty, kdyby jsi viděl, jak nás rezali, to byl hnus! Ale proboha nikde neříkej moje jméno, já to stejně popru... Berbr nebyl a není žádný hlupák, vybudoval síť spolupracovníků, kde každý krajský svaz vede exrozhodci, nebo má vliv (obzvlášť "dobry" je Liba ve Středočeském kraji...). A vzpomeňme pár majstrstyku- příbram zajíždí do jablonce, potřebuje bod. Nejen, že ho získá, ale předchází tomu legendární predzapasova procházka fotbalove galerky po trávníku a skandální průběh zápasů kde se 90 minut hraje babo na polovině... dobře to známe i my, kdy nemožné se stalo skutkem a Baník zůstal v lize, my supajdili dolů. A to je nejvyšší úroveň... čím nižší, tím větší džungle.  Legendární mužstvo Jiren, kam už soupeři ani nechtěli jezdit, vyšehrad popsán, rokycany atd. A drakonické trestání rebelů - vyloučení, penalty vše bez jakékoliv pozornosti "novinářů ". Protože tady se to nebere jako něco zavrženíhodné, ale spíš důkaz umu..... vždyť běžně je, to je borec, ten umí ministra, poslance, starostů. Takže já očekávám, že se nejdřív zpochybni odposlechy, pak se řekne, že peníze co mel doma mu půjčil kamarad do úschovy atd. a nakonec prijde odskodneni za nezakonou vazbu. Rad, moc rad se budu plect, ale v tomto jsem skeptik...