Detail uživatele diskuzního fóra - dáda74

Datum prvního příspěvku
15.07.2010
Celkový počet příspěvků
203
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 179
Ptejte se vedení Bohemky 22
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
plk29Zqx 4
HEJiwItF 4
W9kNEVUI 3
2ghdTPwA 3
a4tqTepg 3
C5ajrqJO 3
OG3yeY75 2
FUVWlue8 2
iF6wLA8x 2
p6e4gGA4 2 vela
1F+lztEU 2
+zUvPOwz 2
vK/P98Ka 2
5PBFzn33 1
2S+cyVLZ 1
muAVV0KD 1 Michalklokan1905
51aLkk30 1
MFN6ghbs 1
5XeSooxR 1
3plAvDAv 1
RWzEb5IN 1
lMbWLTI2 1
ocAV74CY 1
Dir5mFHn 1
5/PGCoER 1
0b+kUZnh 1
vm+cvTXz 1
ATOSVzkE 1
t/oxQOiJ 1
vd2S7heo 1
hUZSbHSh 1
ARApCIJ3 1
Q0v/+Eil 1
DTuJfS5b 1 jzd
Iq5eWphR 1
OFPUiN6h 1
u6PRJ727 1
4rgHlF48 1
X19m25RF 1
f6RwHZpA 1
+g7rg0+Z 1
lPnVpbhC 1
QxLmAGV0 1
g2lLWkTw 1
eS2y788O 1
PFdb+WNJ 1
eXJf+omO 1
Pk+H3Ehq 1
QN0lfzFl 1
w7tJQyLo 1
Z3/YYZ3v 1
EUCXmvqj 1
GCxMWhNr 1
LQz3FJ7h 1
VHF7RyGw 1
BdGbcRBH 1
RCI/VeE+ 1
LnmR4mA/ 1
6GSaJid9 1 vapno80
K4ar1pwK 1
tGYwRM6+ 1

bob.in napsal:

Olomouc vyhrála, neboť byla jednoznačně lepší.

Svatá pravda. Ale co je nakoplo, gol s rukou do šatny...

Scarsdale napsal:

Řečnická otázka: Takže...? Takový "odborník" by na svém místě měl skončit. Být odvolán a jít si hledat nějakou odlišnou práci. Rozhodčí a ten u VARu taky. Jeho pracovní náplň se soustředí na posuzování sporných a ošemetných ...

Zcela jistě. V normálně fungujícím spolku ano. Buď to nejseš schopen posoudit, nebo co hůř nechceš.  Ale fotbal je specifický, šádek tlačí na sudí už u tunelu na stadionu, jindy hrozí rozhodčím  v kabině že skončí když by se mělo hrát  na pro ně nepříjemným terénu. Když se začalo s Varem byl jsem nadšen.  Naivně jsem si myslel že vymizí směšný penalty, ofsajdy atd. Opak byl pravdou, našla se dalši berlička jak pomoci vyvoleným.... + tu mame předsedu rozhodčích-figurku, která prikryje jakýkoliv zařez.  Něco ve stylu, že děkuji soudím, že takhle to chce přesně uefa pískat...posledni kolo bylo typické, toho měli vyloučit, toho taky, gól nemel platit a ofsajd jsme v plzni neviděli, takže nebyl. Přitom hráč bezelstně řekne, ani jsem se neradoval, myslel jsem že to byl jasný ofside, ale když je tu VAR.no a pak přijde alkmaar, bušení pestickama do země, to byl přece faul, to nám doma pískání a diveni že není při penaltě video, protože v čechách nejenom že by nebyl pokutový kop, ale ještě by dostal faulovany hráč zk za simulaci... no nic rozlučme se optimisticky - na Plzeň! Ďoličkovi panovníci, lupiči a loupežníci, teď můžete si prilepšit. A jak? Chyťte je, mučte je, zabte je, 3 góly na cestu přibalte.jasné? Jasné!

Dnes 19:18 - Praha

Potvrzeno! Úvodní branka Olomouce v pátečním duelu 3. kola první ligy s Bohemians 1905 (3:0) neměla platit, jelikož jí předcházela ruka domácího hráče. V této situaci chyboval podle dnešního vyjádření komise rozhodčích nejen asistent rozhodčího Zdeněk Dobrovolný, ale i videorozhodčí Ondřej Ginzel, který branku doporučil uznat.

batoh napsal:

Tak on prisel s tim, ze chce smlouvu na pul roku...., to se mu splnilo, ze. Pak prisel Covid, ten mnoho veci zkomplikoval, ale co je znamo, komunikace o prodlouzeni smlouvy probihala prubezne a podminky ...

Navíc chtěl ve smlouvě, že každý půlrok může zadarmo odejít dle libosti. Proč bychom měli živit takového hráče? Jedina chyba co byla, skončila smlouva, podepiš, ne, ok. Pripravuj se dle libosti kde chceš.  U smluv se rodině nepostupuje. 

cossacs napsal:

No a není to ten Hubník co mu tady před repre mnozí nadávali co v ní dělá.

A co famozniho udělal? Ten si tam mohl dát zidlicku a koukat na naší beznaděj.  Rozhodující je záloha, my housku nemáme. Navíc střídající hráči nemaji na to změnit dej zapasu.  Ty jsou tak do druhé ligy.  Máme kvantitu kadru ne kvalitu.... potřebujeme posílit dřív než bude pozdě. Ale někoho do základu ne někoho kdo se bude učit. 

FreeBeam napsal:

Co se týká nové krve v kádru, je to takové klišé. Když si probereme první zápas sezóny, za koho by měl přijít jiný hráč ? Kde jsme měli slabinu, kterou nejsme schopni nahradit hráči čekajícími ...

Za mě je to trochu složitější...odešli 3 zkušení  ligovi hráči, (moskyt-jidáš, podany a Matěj),kteří mohli okamžitě po vystřídání rozhodnout zápas. A ti nám chybí. Je třeba se nedivat optikou posledního galapredstaveni, ale určitě přijdou mace, kdy se budeme tahat o gól. Takže pokud chceme být do 8 místa a to chceme, proč by ne, alespoň 2 kvalitní hráči  nám chybí.  A to nepočítám Matěje, kdyby se usmál štěstí tak bude připraven tak na jaro.... A ještě je tu pan Covid, a lepší mít pro strýčka příhodu 20 kvalitních hráčů, než 17. 

kozoroh napsal:

Mně se také zdá, že je Valeš slabší. I když v téhle sezóně se zlepšil,ale loni jsem vždy trnul i při malé domů. Le Giang je určitě lepší a Fryšták byl myslim taky lepší i ...

Za mě je problém že za nás chytají 2 vyrovnání gólmani, ale momentálně spíš týmové dvojky. Takové že nemusíš trnout když se ti zraní jednička, ale kvalit třeba Zlamala,  či prvního působení Berkiho nedosahují. Přitom tahle pozice je klíčová, dodá partakum klid a sebevědomí ke hře. Naopak kiksy, například Frystiho tým zlomí. A že umí chybovat také Patrik ( vzpominam na ránu do hlavy utocnika v Liberci, kdy vyrobil penaltu, nebo odkop v Olomouci kdy trefil nějakého dezolata domácích, a mic se dosoural do brany a následoval drtivý tlak Sigmaku , kteří do té doby hráli houby... Tady by to do budoucna chtělo získat oporu, ale je to jak s ostatními hráči, čekáme co zbyde.

Mates87 napsal:

Když tu procitam ty názory ohledně kolumbijce,každý má svým způsobem pravdu...a vedení něco prezentovalo, Mosquera říká něco jiného...podle mě je pravda někde uprostřed...a za mě je to prostě opět ukázka amatérismu v našem klubu, takhle ...

A k čemu přesně u nás je sportovní ředitel p. Drzmisek? Nevím u jakého moře je, ale to tam nefungují telefony? Mladý director má x chyb ale svádět na něj vše? Navíc preplacet kolumbijec by byl začátek konce fungování kabiny. Stačí se podívat jak dlouho se léčí rumuni, když se vybraným kouskům za itala dávaly nesmyslný peníze. Protože pak si každý řekne když on může mít x kč, já to chci taky .... pokud někoho finančně ocenit tak verne služebníky klokana ,  Pepu, Bartase  atd., ale cestovatele světem? No nevím.

zeli napsal:

Uz to tu nekdo pred x dny psal, ale po covidu doslo v nasem muzstvu k malo vidane zmene. Vzdy tu byl nadstandardni golman, at jiz byl kadr jakkoliv silny/slaby. Ted je to presne naopak. ...

Já Ti nevím.   Zrovna dnes Roman předvedl klíčový zákrok proti tomu Sadilkovi,(mimochodem to je zajímavý hráč) jak se zjevil za obranou, zmenšil mu úhel a vyrazil na roh. Za stavu 0-1 pro Slovacko.  I tu tecovanou střelu vytáhl na břevno.  Moc mu nejdou odkopy, ale za me za dnešek výtečný výkon.

dolíček napsal:

Co te jarni jizde rika asi pan Hasek.

Co by. Ze trenér Klusáček sklízí plody jeho práce.... akorát nynější trenér kazí zápasy taktikou na jednotlivé soupeře, což je skoda??. Ztráta času. 

Navíc co, nakropeno bylo bohatě, diváci skoro žádní, ideální prostředí pro nadpozemsky výkon! V nadsázka řečeno.ono je rozdíl, když tě trénuje trenér, či telocvikar. Jo a taky nebude náhoda že nejvíc, nejvíc progresivní trenéři skončili jak skončili, jeden trávil poslední zápas na toaletě na toaletne doslova, druhý tam ten příběh detailně známe.