Příspěvek Diskuzního fóra

luque.m napsal:

Tak vážení klokani, tak nas....j jako letošní podzim jsem už dlouho nebyl. Do dolíčku chodím od sedmasedumesátého, a tolik nářezů a potup fakt nepamatuju. Otrávilo mně to natolik, že jsem nešel na Pardubky, a co ...

Já sice chápu, že špatné se člověk snaží z mysli vytěsnit, ale pokud chodíš na Bohemku tak dlouhou jak píšeš, jistě víš, že v rámci čéské ligy tedy od roku 1993 bylo pro Bohemku až do současné doby problémem hrát první ligu soustavně 3 roky v kuse bez přestávky. Nyní jsme v lize již devátou sezónu a všichni věříme, že příští rok oslavíme jubileum 10-ti let, což mnoho ze současných fanoušků (a vlastně asi ani já - stáří 44 let) nepamatuje. Naopak pamatuji mnoho tragických sezón, kdy jsme byli jakékoli záchraně na hony vzdáleni, a přesto třeba v roce 1996 jezdili na "domácí" zápasy do Děčina podporovat naše chlapce. Takže určitě bylo v né tak dávné době výrazně hůř než dnes, což samozřejmě neznamená, že by každý z nás nechtěl vidět Bohemku minimálně v první polovině ligové tabulky. A osobně věřím, že máme tým, který to tam na jaře dotáhne.