Příspěvek Diskuzního fóra

hrdin napsal:

Tak to je z TOP09 asi jedinej, ne? :)

Můj osobní pohled na věc. Byl jsem to já, kdo vedl s Petrem Hlaváčkem všechna jednání. Je nezpochybnitelné, že bez Petra Hlaváčka by jsme nebyli ani tam, kde jsme. On to celé táhnul, ale byl po hříchu sám. Musel překonávat jiný pohled na věc ostatních, např. Prahy Sobě nebo nedostatečnou aktivitu jiných. On, i přes neskutečně nabitý program a tisíce věcí na řešení, tak vždy zvednul telefon, odepsal na sms a nebo navštívil Ďolíček, aby si stadion sám prohlédnul. Za to mu patří velké díky. PDSka také odvedla kus dobré práce, ale Ti o projektu nerozhodují a ani to není v jejich gesci nebo primární náplní. Že ta práce s MHMP bude náročná, jsem věděl od začátku, ale nakonec to je ještě náročnější! A bylo by to náročné i bez ekonomické krize nebo covidu. Snad nám to nebude trvat jako Hradci, kde se o tom mluvilo snad 15 let. MHMP to řeší teď asi 3 roky. Zklamání a emoce po 1/8 již trochu odeznívají. Musíme se soustředit na to pozitivní, připravit se na další práci a dotáhnout to k soutěži asap. Mezi tím zkrášlíme Ďolíček a zeď u tramvaje, postavíme snad novou tribunu na jihu a hlavně udržíme Ďolíček v provozuschopném stavu pro 1. ligu. Klub i DFB nedovolí, aby někoho napadla nějaká blbost!