Příspěvek Diskuzního fóra

klokan1975 napsal:

Přijde mi,že v záloze nám chybí síla,u Pepy už to vypadá na poslední půlrok- věk nezastavíš,a i tak je obdivuhodné,co dokáže v těchto letech zvládnout,gólman Jedlička  zatím opravdu jako brankář prvoligových kvalit, A.Kadlec je nejlepší ...

Tak jsem se na to mrknul, nicmene dle tohoto pratelaku bych vubec nehodnotil. Cely ten zapas byl takovy unaveny (tezko rict kolik toho maji v nohach) a ani souper tomu svoji pracovitou defenzivou moc nenahraval. Ani moc teda nedoporucuju na to koukat, vlastne se tam celych 90 min skoro nic nedeje :). Prislo mi ze do zalohy se mice dostavaly minimalne, tak ani moc nemeli sanci neco ukazat, bylo to tam nejak prehusteny, treba Janos mi prisel uplne nevyuzitej. Kdo na me v tomhle zapase jedinej zapusobil byl Kadlec (a to nemyslim za ten gol), ten az ziska jeste zkusenosti... ale uz ted hodne pekny. Za me uplne nesouhlasim s tim Pepou, jasne ze nema stovku za deset a starne, ale i tak patril v tomhle divnym zapase k tomu lepsimu a jako jeden z mala tam zkousel i trochu tvorit. Dalsi pozitivní zablesky uz jsem videl jen u Novyho jinak fakt nebylo k videni nic. I vpředu to bylo takovy slaby, dokonce i kdyz se to prostridalo a prisla vyssi kvalita stejne to byl spis zmar. No jak jsem rekl tento zapas neni moc ke komentovani a ani to asi nebylo jeho smyslem. BOFOR