Příspěvek Diskuzního fóra

Demínka napsal:

Za me dnes nejlepsi trojice Jedlicka, Beran, Kostl. Jedlicka nekolik vybornych zakroku - drzel nas cely zapas. Beran - jediny hlavu nahore, nenakopaval, furt se snazil hrat fotbal, behal nahoru dolu. Kostl - proste dric ...

Pridavam se k nazoru na Halu... obaval jsem se tady oslavnych reakci... casto se tu chvali hraci kteri daji gol i kdyz jinak je jejich vykon v celem zapase podprumerny. Me teda prijde ze se snazi a beha a bojuje ale proste mu to nejde. Vcera minimalne tri nadejny situace pohrbil alibistickym "odkopem". Rikal jsem si ze si jen neveri a po golu jsem cekal ze to z nej spadne, ale to se nestalo. Tak snad to jeste prijde.

Proti tomu Kostl!, i ja se pridam s pochvalou, sice to neni zadnej Messi a jeho utocny vylety jsou padenapade, ale kdyz to vyjde je z toho temer vzdy hodne zajimava golovka, coz je obrovskej prinos. Navic cloveka jeho hra bavi. K tomu jeho defenziva, kde se na jeho novem postu neda za me vytknout nic. Je to za me objev roku. Snad jen ta horka hlava...ale jakymu fanouskovi by to vadilo ze:).

Jinak vcera bych zminil kladne jeste Pepu, jako by se do toho zase vic a vic dostaval a jeho prinos v poslednich zapasech je na vsech mistech skvely tak jak to driv byvalo standartem.

Co me furt trochu strasi je nase obrana, i kdyz cisla jsou dobry a to je hlavni.  Vylozeny sance souper ale ma a neni jich malo (i kdyz nemluvim tolik o vcerejsku) a zvlast Hulka je u nasi brany nebezpecnej. On to ale slusne kompenzuje pri hre dopredu, takze za me vlastne dobry. 

Pak uz jen pridam chvalu na Berana. Libi se mi cim dal vic. Ma skvelou techniku, rychlost, furt maka a ted uz se k tomu zacina pridava i vetsi klid a prehled...to by mohlo byt jeste hodne dobry!. Fandim mu. Navic pojdme si rict ze Moravka asi moc casto na hristi neuvidime, i kdyz bych si to moc pral.

Tak jo, jsem uspokojen, celkove tym naprosto skvely, Vesely borec, tabulka uzasnej pohled, je ted radost fandit. Skoda jen te losovacky, ale asi nikdo necekal Budejky no :).

BOFOR!