Příspěvek Diskuzního fóra

hrdin napsal:

Asi s nimi klub umí pracovat. A fakt nechápu kde se v tobě bere ta chucpe, že urážíš naše fanoušky, kteří dávají Bohemce řádově vic času peněz a Bůhví čeho ještě, než ty! Tahle záležitost ...

problém vidím v tom, že DJ to vidí jen jako účetní. Přistála mu na stole pokuta začal vidět rudě a hledá koho zjebat. Prsí se, že podporuje chorea a fans, ale jednou jim dal prošlé barvy vhodné pro náš klub ( jako třeba růžovou) a pak jim dovolil si barvy koupit za velkoobchodní cenu. To se plácnul přes kapsu. Chorea dělaj kluci z výnosů z prodeje z trafačky a příspěvků do kasiček. Teď začne bečet, že ultras okrádaj fanšop, choděj zadarmo a pod. To je podle mně nekorektní. A pokud má výhrady má je řešit průběžnou komunikací a ne výstřikem emocí nad pokutou.  Navíc je otázka kolik z toho mají ultras na "svědomí". Bučení na černochy? Byl jsem v kotli a podle mě se bučelo na tribuně vpravo od kotle. Stání na schodech? Nezvládnutá pořadatelská složba. Házení kelímků? Tak tihle debilové mě serou víc než pyro. Každý kdo hodí kelímek by měl dostat šplouchnutý pivo do ksichtu. Ale nikdy jsem neviděl, že by někdo z GH nebo GWF něco házel na hřiště. No pyro nemusím jsem astmatik a když to odpálej tak mám pocit že chcípnu, ale když se na to kouknu z dálky někdy je spolu s choreem impozantní...

Ono to vyšumí, hlavy ochladnou a vše půjde dál, bylo by fajn, kdyby se obě strany dokázaly poučit.