Detail uživatele diskuzního fóra - Šála

Datum prvního příspěvku
17.8.2006
Celkový počet příspěvků
51
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 36
Ptejte se vedení Bohemky 10
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ZBE1emP4 5
qJGKkBgX 4
e7+iyfWS 1

Martin Kurka napsal:

Posilujeme. Po sezóně klub oznámí nové podepsané posily. Bohemka má teď největší rozpočet od znovuzrození. Teď to ještě promítnout do výsledků.

na základě tohoto příspěvku budete asi netrpělivci dost nevybíravě napadán. Možná příště volte opatrnější formulace. Takhle to vypadá jako slib, který nebyl dodržen. Já chápu, že po sezóně nemusí nutně znamenat např. následující den po posledním hvizdu. Ale vzhledem ke stupni nasranosti, který jsem zaznamenal mezi fans na stadionu i (resp. zejména) na fóru, je jasné, že jsme netrpěliví. A vzhledem k relativně vágním prohlášením o nespokojenosti se sezónou, k čekání na analýzu sportovního ředitele (tu měl podle mně přinést rovnou bez říkání i s návrhem řešení přesněnji ji měl rozslat členům představenstva před zahájením jednání), k prohlášením předsedy DFB že se budou "dít věci", jsou fans nespokojení s tím, že se vlastně neděje nic. Nebo neděje tak, abychom mohli mít nějaký smysluplný výstup. SŘ předloží zprávu co nejdříve, představenstvo ji projedná co nejdříve poté, co ji obdrží. Mezitím se hráči vrátí z dovolené, možná se mezitím podepíší nějaké posily a za 6 týdnů začne liga. Kde je prostor na nějaké změny které zajistí, aby se taková hrůza neopakovala?  Jediná zpráva je, že si můžeme kupovat permice již 6. června. Za sebe bych tedy dříve než si permici koupím rád viděl nějaké kroky pro nápravu loňské bídy. 

vik napsal:

Vážený pane, co jste to vyplodil za slátaninu? Víte jak funguje normální fotbalový klub? Proč by měli fans financovat trenéra? Takový příspěvek se už v dnešní době vidí opravdu jen zříDka.

já tedy nikde nevidím, že by KLOKANKST chtěl spolufinancovat trenéra, já to chápu tak, že se mu nechce do výměny trenéra, protože to ve výsledku stojí hodně peněz...(nikde neříká kdo by je měl platit a normálně to platí klub)

batoh napsal:

Tak popravdě není asi s konečným umístěním a hlavně se záchranou až na poslední chvíli spokojen nikdo. Hráči, trenéři, majitel ani fanoušci. Na druhou stranu jsem v mnoha utkání viděl snahu hrát a ne čekat ...

Bojím se, že to není o jednom borci co dá 10 gólů za sezonu. Ten borec musí dostat pořádný balon, a to je problém. A ten trvá hodně dlouho. Např. Ordoš byl v Bohemce za kopyto (křičíme ojojoj, Ordoš je gólostroj....). U nás dal 3 góly za cca 2 roky, odešel do Olomouce a následující rok tam dal 9 gólů, a další sezónu byl s 12 ti trefami králem střelců Gambáč ligy. Já vidím, že naši borci hrajou tak trošku připosraně. Dobře, když je poslední a je pod tlakem, pomůže si s gólmanem, ale těch našich přihrávek na gólmana je na mě trochu moc. Nejsou schopný kombinačně rozjet útok, každý se bojí aby neudělal chybu, daj to brankáři a ten to práskne dopředu. Tam o balon přijdeme, protože jsme prckové, protože uhýbáme ze soubojů, protože si neumíme přihrát.... Když to někdo potáhne po lajně, ve vápně není nikdo komu poslat centr, a když tam je, je to jedno, centr jde většinou nazdař bůh... Nějakou pěknou střelu ze střední vzdálenosti nepamatuju.  Standartky? To je za trest. Naše rohy jsou tak akorát příležitostí na bejk soupeře. Venku jsme nadělali body, protože jsme nehráli do plný obrany. A zápas v Teplicích byl z naší strany pěknej, v Plzni taky, i když jsme prohráli. Ale doma jsme v hajzlu. Skončíme na nekvalitě, nervozitě nebo nevim na čem. Celý rok jsme nehráli na 5 obránců. Jenže byla doba kdy obrana docela hořela, a tahle změna to celkem pořešila. A nebyl by to asi problém, kdyby to fungovalo jak je zřejmně zamýšleno a kraje by podporovaly útok. Nejsem žádný odborník, ale tohle je muj osobní pohled na námi předváděnou hru. Celá letošní sezóna byla tak nějak v křeči, a ani se z té záchrany nedokážu pořádně radovat. Má to pro mě takovou zvláštní pachuť. Nicméně s názory "všichni ven a začnem znovu načisto" nesouhlasím. A pokud někdo zná nějakého "Křéťu2" který chce do Bohemky sypat prachy horem dolem (500 mil. zráta no a co...), sem s ním. Zatím moc nevěřím povídačkám o tom jak pantáta rozhání davy investorů holí se slovy táhně te šmejdi, vaše prachy v Bohemce nechci. Jenže asi nejsme pro řadu pracháčů dost prestižní adresa. Postupný posun je vidět, zázemí se zlepšilo, ale sportovní úspěchy to nenese. Je třeba posílit na všech frontách. Jenže stylem ať jde pantáta doprdele to asi nepůjde.   

podívám se na mé členství / moje platby a na konci najdu přeplatek 3500,- co to znamená? posílám pravidelně platby jako vklady a přeplatek mě tedy překvapuje. Proč? (DFB275)

Který večer byl myšlen? Také mne zajímá nějaký výstup z představenstva. Po "bouchnutí do stolu" po Příbrami je nějak ticho, vychladli jsme? (DFB 275)