Detail uživatele diskuzního fóra - Šála

Datum prvního příspěvku
17.08.2006
Celkový počet příspěvků
75
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 56
Ptejte se vedení Bohemky 13
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ZBE1emP4 29
qJGKkBgX 4
e7+iyfWS 1

Bradkins napsal:

Nebýt s vedením trochu na kordy(pokud máš opravdový kotel) asi nejde ne? Pořádnou atmo bez bordelu neuděláš,ani kdyby se hlavní rozkrájela a fešáci nahoře chtěj atmo,výhry,ale bez drobných pokut to nepůjde nikdy,pokud tady nechceš zero ...

Jasně dyk ti kokoti na FAČR jen prahnou najít něco co by mohli pokutovat. A kotel není nějaká organizace s IČO. Spousta individualit, nějaký vožralí, I "slušní dědci na tribuně" se nechaj strhnout atmosférou a rozhodčímu daj co proto. A to už na pokutu stačí... Prostě je to daň za atmosféru.  

kolina napsal:

Dobrá, jasně, chápu... Nojo, ale co teď dál? Vše se vrátí příští zápas do normálu jako před tím, nebo nyní dojde na tu schůzku s Pantátou? Teda nic proti nikomu, jen si říkám zda a jaký to ...

Na venkovní zápasy se se bojkot nevztahuje, takže do Plzně pojede asi dost lidí a support tam bude. Pak je repre pauza a pak to asi vyšumí. Pantáta asi moc tlačil, ono pozvání na schůzku vzkazem přes instagram stylem hele zítra v poledne naklušte není moc konstruktivní. Když nenaklušou a mají výhrady, vypustí džina z lahve (pardon prohlášení) To mi nepřipadá moc kostruktivní. Vzhledem k tomu že něco podobného tu už bylo před kovidem, usuzuji na podobný průběh.

Může to vypadat jako bouře ve sklenici vody, ale smysl tady je. Pantátu nadzvedla pokuta a potřeboval někoho zjebat. (možná mu křivdím a chtěl konstruktivně řešit situaci, ale indicie tomu nenasvědčují) Mladí odmítli hrát tuhle hru domnívají se že dělají pro bohemku hodně a chtěli to dát nějak najevo. To mi taky dává smysl. Jen to asi nebude mít žádný rozumný výsledek. Ale i ta diskuse která se nad tím otevřela má smysl.....

kolina napsal:

Tak přemýšlím nad tím, co bylo záměrem když část kotle proti Hradci demonstrativně nefandila a co kdo od toho následně očekával?!? Na to bych opravdu rád znal odpověď... BOHEMKA DO TOHO!!!

Je to velmi jednoduché. Kotelníci reagovali na nefér výpad od DJ tak, že chtěli ukázat, jak vypadá atmosféra bez jejich zapojení. To je vše. Průběh utkání ovšem lidi vtáhl do děje a ochozy žili nadstandardně i bez nich, ovšem trochu chaoticky. Kdyby se toto událo na utkání s Teplicemi, byl by rozdíl markantější.  

hrdin napsal:

Asi s nimi klub umí pracovat. A fakt nechápu kde se v tobě bere ta chucpe, že urážíš naše fanoušky, kteří dávají Bohemce řádově vic času peněz a Bůhví čeho ještě, než ty! Tahle záležitost ...

problém vidím v tom, že DJ to vidí jen jako účetní. Přistála mu na stole pokuta začal vidět rudě a hledá koho zjebat. Prsí se, že podporuje chorea a fans, ale jednou jim dal prošlé barvy vhodné pro náš klub ( jako třeba růžovou) a pak jim dovolil si barvy koupit za velkoobchodní cenu. To se plácnul přes kapsu. Chorea dělaj kluci z výnosů z prodeje z trafačky a příspěvků do kasiček. Teď začne bečet, že ultras okrádaj fanšop, choděj zadarmo a pod. To je podle mně nekorektní. A pokud má výhrady má je řešit průběžnou komunikací a ne výstřikem emocí nad pokutou.  Navíc je otázka kolik z toho mají ultras na "svědomí". Bučení na černochy? Byl jsem v kotli a podle mě se bučelo na tribuně vpravo od kotle. Stání na schodech? Nezvládnutá pořadatelská složba. Házení kelímků? Tak tihle debilové mě serou víc než pyro. Každý kdo hodí kelímek by měl dostat šplouchnutý pivo do ksichtu. Ale nikdy jsem neviděl, že by někdo z GH nebo GWF něco házel na hřiště. No pyro nemusím jsem astmatik a když to odpálej tak mám pocit že chcípnu, ale když se na to kouknu z dálky někdy je spolu s choreem impozantní...

Ono to vyšumí, hlavy ochladnou a vše půjde dál, bylo by fajn, kdyby se obě strany dokázaly poučit.  

Seela napsal:

kacrrra bych sem netahal ale faktem je že dneska jsme utrpěli výhru, za pár dnů se nikdo ptát nebude a budou jen tři body ale dneska jsme měli prohrát

nemyslim si, za mě remizovej zápas, ale nakonci jsme měli větší vůli a urvali to. No a trocha štěstí. O.K. příště zas budem mít smůlu nebo nás sekne rozhodčí....