Detail uživatele diskuzního fóra - Šála

Datum prvního příspěvku
17.08.2006
Celkový počet příspěvků
66
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 47
Ptejte se vedení Bohemky 13
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ZBE1emP4 20
qJGKkBgX 4
e7+iyfWS 1

nemohu na zápas s Plzní, na Ticketportálu jsem uvolnil svoje místo na A3 k prodeji, doufám, že to někdo uvítá, moc mi to tam neoseďte, příště jsem tam zpět. Za posledních 10 let budu chybět potřetí.

rocknroll napsal:

Po tehle bide nema cenu hodnotit jednotlivce, ale par poznamek si neodpustim - jestli si Bohemka slibovala od Puskace, ze bude davat goly, tak na to muze zapomenout.  Docela bych bral par tech opalenych kluku ...

Já si myslím, že chyba nebude úplně v Puškáčovi Dneska by gól nedal ani Messi, leda že by si vzal balon od gólmana a prošel s ním přes všechny až do brány. Dneska jme směrem dopředu neměli zálohu. Karviná měla většinu odražených míčů, v soubojích byla lepší, většina naší snahy skončila útočným faulem. Jestliže útočník nedostane balón, těžko dá gól. Mě celkem zarazila sestava. Kdo jako měl tvořit hru? Levin podle mně přišel jako defenzivní záložník (možná se pletu) a nehrál snad rok, Pepa je taky defenzivní..... A Vodháněl to dneska taky nějak nerozsvítil. Celkově jsme si nedali pořádně balón a nákopy nikam holt Puškáč nevybojoval. Abych jen nekritizoval, líbil se mi Šumi, neměl to s černouškem lehký. A Mosquera dobře kopal rohy. A tady je pravda, že se Puškáč mohl ukázat. A nebo chyběl Michal Šmíd.....

Tábor napsal:

Jdu na zápas..bubák u vstupu chce abych mu ukázal vlajku..ok no problema.vlajka s kalichem tu už nějakej ten rok na plotě vlaje.Bubák huláká do vysílačky jestli je vlajka Tábor v pohodě.Po chvilce mlčení se ozve, ...

a ja se divil, že je byla nezvykle důkladná kontrola u vstupu od tramvaje.... Tak takhle je to...

Jestli že se kritici mýlí, ať jim dokáže že ne, nejlépe výsledky. Chápu, že všechno chce čas, nebývám až tak kritikem DJ,  ale tohle??? To je ubohost. 

zasloužená výhra, a taky konečně kousek sportovního štěstí, ale tomu jsme šli hodně naproti. Super že jsme po gólu nehráli zanďoura, trenér nestáh útočníky, nedal defenzivní hráče, nebránili jsme výsledek, ale občerstvil útok.... měli jsme fajn sebevědomí.

Dneska jsem v rádiu zachytil info, že Praha hodlá vypsat architektonickou soutěž na přestavbu Ďolíčku...........

kolina napsal:

Tak, přesně tak, klub má své oficialní stránky a není schopen podobné záležitosti komentovat ani uvádět věci na pravou míru, smutné! No a teď pověz kde je problém?!? Dle mého je problém především v přístupu klubu ke ...

souhlas, článek něco blbě vytrhne ze souvislostí a už to jede. A klub to nechá být. Při tom je snad jasné, že náklady na provoz stadionu nejsou jen nájem 1.5mil městu. (vyhřívání, péče o trávník, security, osvětlení a bůhví co ještě). Osobně nevěřím, že si DJs tahaj z klubu prachy domu. Jenže on si klub tuhle paranoiu mezi fans tak trochu vypěstoval.

kolina napsal:

Majoritní akcionáři si do toho prostě mluvit nenechaj, vedení klubu dělá snad pouze to jak je zaúkolováno, že... Ostatně také proto nehodlají za žádných okolností nikoho dalšího do akcionářské struktury Bohemky pustit...

jestli se nepletu tak náš pan ředitel, u části fanoušků silně neoblíbený, drží 51% akcií. Čili úkoluje de facto sám sebe.... 

ludvavestec napsal:

Ne, DFB od nikoho žádnou nabídku nedostalo a rozhodně nic neprodávat nehodlá. Jedná se o lživou informaci. 

Kdo ví jak to bude s DFB vypadat až odejde současný předseda do "penze". Ale o prodeji podílu by snad měla rozhodnout členská schůze.... Takže bysme se to včas dozvěděli, že se něco takového chystá, že jo? Ono po zatím nezdařeném atentátu na fórum jeden neví.

dvo napsal:

Vážení klokani, Jako členové vedení DFB je naší povinností hájit dobro Bohemky a zároveň umožnit členům DFB a ostatním fanouškům vyjádřit svobodně svůj názor na dění kolem Bohemky, proto jsme se rozhodli přesunout fórum pod křídla ...

1.) Touto partyzánskou akcí dobré jméno bohemky a DFB nehájíte, ale špiníte. Vize "rodinného klubu" se vytácí už delší dobu, a tímto jste to pěkně podtrhli. Nevadí mi když fórum bude součástí stránek DFB, pokud nějaké budou a myslím že by měly být (a myslím opravdu stránky DFB, ne jen přesunuté fórum).

2.) Ano někteří přispěvatelé neudrží emoce na uzdě, nebo nemají takovou inteligenci, nebo jsou to provokatéři, a občas se objeví příspěvek hodně za hranou. Všiměte si ale obsahu, co ty lidi trápí? Proč mají potřebu to napsat? Protože máme skvělého ředitele, protože všichni jasně vidíme vizi majitelů a ztotožňujeme se z nastolenou cestou? Protože každý rok hrajeme v horní polovině tabulky a útočíme na poháry? Protože všichni vnímají to souznění vedení klubu s fanoušky?  Takže se nad tím můžeme zamyslet a pokusit se věci zlepšit, že? Nebo jim radši zavřeme hubu, kdo by četl ty bláboly.  Hnusné příspěvky nejsou ostudou tohoto fóra, jsou ostudou těch co je napsali, a hlavně ostudou vedení, protože ve většině případů zavdalo příčinu, aby vznikly.

3.) Ano, je tu spousta nepravd a spekulací. Ale nevšiml jsem ničeho co by je vyvracelo. Mlčení vedení, strkání hlavy do písku, mlžení, nekompetentní odpovědi typu ptejte se na co chcete, my si na co chceme odpovíme....  

Přitom v čem je problém?  Objeví se příspěvek s bludem, následuje odpověď NE, TOTO DŮRAZNĚ POPÍRÁME, není na tom ani zbla pravdy. 

Jenže to musí být vůle a já vidím že není. Chápu, že v Bohemce všichni sedí na více židlích a číst a reagovat na blbý pindy fandů je navíc, a mnohdy i frustrující. Ježe jsem zase u předchozího bodu. Když se tu objevili příspěvky typu měli bychom posílit funkcionářskou strukturu, opověď byla ne to rozhodně není třeba.

Milá Bohemácká rodino, taťka DJ rozhodl, že si máte jít pindat někam jinam. On se potřebuje soustředit na důležitější věci a pindání uřvaných klokánků ho ruší.

Fans napsal:

Nebyl jsem, neb jsem měl důležitější věci.... Ale kuciii, zlatej bod,... Děkuji hráčům, trénovi, vedení, Milošovi, Alberte?, tobě taky promiň, tolik tváří dýchá pro Bohemku.., tak jsem skoro zapomněl.... Všechno má koncepci, zapadne  to do ...

???