Detail uživatele diskuzního fóra - Šála

Datum prvního příspěvku
17.8.2006
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 43
Ptejte se vedení Bohemky 13
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Bug Reporting 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ZBE1emP4 16
qJGKkBgX 4
e7+iyfWS 1

Dneska jsem v rádiu zachytil info, že Praha hodlá vypsat architektonickou soutěž na přestavbu Ďolíčku...........

kolina napsal:

Tak, přesně tak, klub má své oficialní stránky a není schopen podobné záležitosti komentovat ani uvádět věci na pravou míru, smutné! No a teď pověz kde je problém?!? Dle mého je problém především v přístupu klubu ke ...

souhlas, článek něco blbě vytrhne ze souvislostí a už to jede. A klub to nechá být. Při tom je snad jasné, že náklady na provoz stadionu nejsou jen nájem 1.5mil městu. (vyhřívání, péče o trávník, security, osvětlení a bůhví co ještě). Osobně nevěřím, že si DJs tahaj z klubu prachy domu. Jenže on si klub tuhle paranoiu mezi fans tak trochu vypěstoval.

kolina napsal:

Majoritní akcionáři si do toho prostě mluvit nenechaj, vedení klubu dělá snad pouze to jak je zaúkolováno, že... Ostatně také proto nehodlají za žádných okolností nikoho dalšího do akcionářské struktury Bohemky pustit...

jestli se nepletu tak náš pan ředitel, u části fanoušků silně neoblíbený, drží 51% akcií. Čili úkoluje de facto sám sebe.... 

ludvavestec napsal:

Ne, DFB od nikoho žádnou nabídku nedostalo a rozhodně nic neprodávat nehodlá. Jedná se o lživou informaci. 

Kdo ví jak to bude s DFB vypadat až odejde současný předseda do "penze". Ale o prodeji podílu by snad měla rozhodnout členská schůze.... Takže bysme se to včas dozvěděli, že se něco takového chystá, že jo? Ono po zatím nezdařeném atentátu na fórum jeden neví.

dvo napsal:

Vážení klokani, Jako členové vedení DFB je naší povinností hájit dobro Bohemky a zároveň umožnit členům DFB a ostatním fanouškům vyjádřit svobodně svůj názor na dění kolem Bohemky, proto jsme se rozhodli přesunout fórum pod křídla ...

1.) Touto partyzánskou akcí dobré jméno bohemky a DFB nehájíte, ale špiníte. Vize "rodinného klubu" se vytácí už delší dobu, a tímto jste to pěkně podtrhli. Nevadí mi když fórum bude součástí stránek DFB, pokud nějaké budou a myslím že by měly být (a myslím opravdu stránky DFB, ne jen přesunuté fórum).

2.) Ano někteří přispěvatelé neudrží emoce na uzdě, nebo nemají takovou inteligenci, nebo jsou to provokatéři, a občas se objeví příspěvek hodně za hranou. Všiměte si ale obsahu, co ty lidi trápí? Proč mají potřebu to napsat? Protože máme skvělého ředitele, protože všichni jasně vidíme vizi majitelů a ztotožňujeme se z nastolenou cestou? Protože každý rok hrajeme v horní polovině tabulky a útočíme na poháry? Protože všichni vnímají to souznění vedení klubu s fanoušky?  Takže se nad tím můžeme zamyslet a pokusit se věci zlepšit, že? Nebo jim radši zavřeme hubu, kdo by četl ty bláboly.  Hnusné příspěvky nejsou ostudou tohoto fóra, jsou ostudou těch co je napsali, a hlavně ostudou vedení, protože ve většině případů zavdalo příčinu, aby vznikly.

3.) Ano, je tu spousta nepravd a spekulací. Ale nevšiml jsem ničeho co by je vyvracelo. Mlčení vedení, strkání hlavy do písku, mlžení, nekompetentní odpovědi typu ptejte se na co chcete, my si na co chceme odpovíme....  

Přitom v čem je problém?  Objeví se příspěvek s bludem, následuje odpověď NE, TOTO DŮRAZNĚ POPÍRÁME, není na tom ani zbla pravdy. 

Jenže to musí být vůle a já vidím že není. Chápu, že v Bohemce všichni sedí na více židlích a číst a reagovat na blbý pindy fandů je navíc, a mnohdy i frustrující. Ježe jsem zase u předchozího bodu. Když se tu objevili příspěvky typu měli bychom posílit funkcionářskou strukturu, opověď byla ne to rozhodně není třeba.

Milá Bohemácká rodino, taťka DJ rozhodl, že si máte jít pindat někam jinam. On se potřebuje soustředit na důležitější věci a pindání uřvaných klokánků ho ruší.

Fans napsal:

Nebyl jsem, neb jsem měl důležitější věci.... Ale kuciii, zlatej bod,... Děkuji hráčům, trénovi, vedení, Milošovi, Alberte?, tobě taky promiň, tolik tváří dýchá pro Bohemku.., tak jsem skoro zapomněl.... Všechno má koncepci, zapadne  to do ...

???

Miklik napsal:

mi zaráží,že v létě v total hicu hrajeme doma v 15 hod odpoledne a když se v listopadu ochladí k nule a je brzo tma,tak až od 18 hodin ?!?

Jen blbni... V pátek v 15:00h - to je termín, doufám, že to tady čte někdo ze "svazu" a by to ještě vylepšili......

:-)

košile napsal:

Jinak golman ma i spatnou hru nohama coz vcera nekolikrat ukazal a to uz asi moc nezmeni, uvidime co jeste ukaze, povim to tak, na pohary to nebude, snad nespadnem tak ma cas se realizovat, ...

jo jo, presing sparty - náš hráč obklíčen 3mi sparťany a nemá komu přihrát - ztráta míče, komplikace popř. závar před naší bránou.  Náš presing jak píšeš.

vik napsal:

Vážený pane, co jste to vyplodil za slátaninu? Víte jak funguje normální fotbalový klub? Proč by měli fans financovat trenéra? Takový příspěvek se už v dnešní době vidí opravdu jen zříDka.

já tedy nikde nevidím, že by KLOKANKST chtěl spolufinancovat trenéra, já to chápu tak, že se mu nechce do výměny trenéra, protože to ve výsledku stojí hodně peněz...(nikde neříká kdo by je měl platit a normálně to platí klub)

batoh napsal:

Tak popravdě není asi s konečným umístěním a hlavně se záchranou až na poslední chvíli spokojen nikdo. Hráči, trenéři, majitel ani fanoušci. Na druhou stranu jsem v mnoha utkání viděl snahu hrát a ne čekat ...

Bojím se, že to není o jednom borci co dá 10 gólů za sezonu. Ten borec musí dostat pořádný balon, a to je problém. A ten trvá hodně dlouho. Např. Ordoš byl v Bohemce za kopyto (křičíme ojojoj, Ordoš je gólostroj....). U nás dal 3 góly za cca 2 roky, odešel do Olomouce a následující rok tam dal 9 gólů, a další sezónu byl s 12 ti trefami králem střelců Gambáč ligy. Já vidím, že naši borci hrajou tak trošku připosraně. Dobře, když je poslední a je pod tlakem, pomůže si s gólmanem, ale těch našich přihrávek na gólmana je na mě trochu moc. Nejsou schopný kombinačně rozjet útok, každý se bojí aby neudělal chybu, daj to brankáři a ten to práskne dopředu. Tam o balon přijdeme, protože jsme prckové, protože uhýbáme ze soubojů, protože si neumíme přihrát.... Když to někdo potáhne po lajně, ve vápně není nikdo komu poslat centr, a když tam je, je to jedno, centr jde většinou nazdař bůh... Nějakou pěknou střelu ze střední vzdálenosti nepamatuju.  Standartky? To je za trest. Naše rohy jsou tak akorát příležitostí na bejk soupeře. Venku jsme nadělali body, protože jsme nehráli do plný obrany. A zápas v Teplicích byl z naší strany pěknej, v Plzni taky, i když jsme prohráli. Ale doma jsme v hajzlu. Skončíme na nekvalitě, nervozitě nebo nevim na čem. Celý rok jsme nehráli na 5 obránců. Jenže byla doba kdy obrana docela hořela, a tahle změna to celkem pořešila. A nebyl by to asi problém, kdyby to fungovalo jak je zřejmně zamýšleno a kraje by podporovaly útok. Nejsem žádný odborník, ale tohle je muj osobní pohled na námi předváděnou hru. Celá letošní sezóna byla tak nějak v křeči, a ani se z té záchrany nedokážu pořádně radovat. Má to pro mě takovou zvláštní pachuť. Nicméně s názory "všichni ven a začnem znovu načisto" nesouhlasím. A pokud někdo zná nějakého "Křéťu2" který chce do Bohemky sypat prachy horem dolem (500 mil. zráta no a co...), sem s ním. Zatím moc nevěřím povídačkám o tom jak pantáta rozhání davy investorů holí se slovy táhně te šmejdi, vaše prachy v Bohemce nechci. Jenže asi nejsme pro řadu pracháčů dost prestižní adresa. Postupný posun je vidět, zázemí se zlepšilo, ale sportovní úspěchy to nenese. Je třeba posílit na všech frontách. Jenže stylem ať jde pantáta doprdele to asi nepůjde.