Příspěvek Diskuzního fóra

Klokan z Černošic napsal:

Ano, i Tvoje stanovisko je zcela legitimní, ale to je přesně to, o čem jsem psal při vzpomínce na mnohé zahraniční kluby. Asi nikdo neví, kolik fanoušků definitivně na klub zanevřelo. Ale přidám další čistě ...

Víte o tom jedno velký, Víte co:). Pan Z.Svoboda byl klokan jakse patří. V tý idiotský době, která se na spoustě lidí podepisuje,víc než covid dodnes dokázal z průměrného klubu udělat top klub,nejen v ČSSR !! Bohužel to sralo jak bolševickou Spartu,tak zkurvenou Slavii.O lampasacích z Julisky ani nemluvím. Kdyby nás neudávali  s podporou tehdejších kadrú,byli jsme připraveni na transformaci již v roce 1989!. Takže čest a sláva p.ZS! Právě kvůli úspěchům z minulosti má Bohemka ještě nějaký fanoušky. Když se podívám na hlavní tribunu,tak je tam věkový průměr hooodne přes 50.,a mladejch? Odpověz si sám. Bohužel já jsem též 50+,a je mi smutno,že hrajeme v takovém skanzenu jako je náš legendární Ďolíček,a nedokážeme to prostě vyřešit. A s vychcanými politiky to vyřešíme opravdu těžko!