Detail uživatele diskuzního fóra - Fans

Datum prvního příspěvku
8.10.2019
Celkový počet příspěvků
39
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 37
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
rjWwyNju 22
RWsWUsGm 8
uyEx4a0+ 4
8RoI6Quf 3
R7NB2mKy 2 dykovka
Q7/jzkI1 1
WbC7OOfI 1
2Fq9xxjA 1

kolina napsal:

Mimochodem, položme si otázku proč tenkrát po "znovuzrození"  z oblíbené (milované) Bohemky po vstupu nových akcionářů odešel L.P. a J.S. to možná trošku objasní i to co a jak se v Bohemce děje od té ...

:-):-):-)

Vinohradian napsal:

Za mě už naposled. Nemám jiné informace než ty, které jsou veřejně všem dostupné. Většinový akcionář a faktický zachránce a majitel klubu investuje tolik, kolik uzná za vhodné, takže tyto výlevy, ať do toho dá ...

To Andrej říká taky, že je nevinej....,a já si to nemyslím. Tyhleti vyzirkove co je nazyvas faktickymi zachranci klubu, Bohemku táhnou úplně do pr..... Ty víš bohužel hov..  jaký je skutečný stav. A to, že do Bohemky současnosti nikdo nechce, je pouze jejich zásluhou...., jim to takhle vyhovuje! 

rudd napsal:

Neblbněte trenére. Vždyť přece zdědil hráče po Haškovi. S tim nejde nic dělat. Naopak super, že je donutil, aby se konečně přestalo bezhlavě běhat po hřišti. Konečně hrajeme pozičně. Fotbal není atletika. A dnes jako ...

To je pánové názor, je vidět, že tomu fakt rozumíš :-):-):-).Darku?,když si tady důkladně čteš, tak tohle je tvůj člověk.... :-):-):-)

Krásná hra, krásný stadion,krásná návštěva. Vlastně všechno je dobře, tak si tady hoši nestezujte, nebo se na to Darek vysere a nebude nic, Vy kritici nevdecny :-):-):-). 

kovalam napsal:

A jaka jsou Tva ocekavani? Ja jsem spokojenej, ze drzime pod sebou 5 oddilu a na jare treba preskocime jeste jeden....jsme tam, kde realne v soucasnou chvili muzeme byt, navic bohuzel fakt nemame tesim se na jaro ...

Moje očekávání už posledních 10let nejsou vůbec žádná, bohužel.... Vše, co je lepší než 14 místo je tu bráno za "úspěch".... Takhle se těch smejdu z vedení nikdy nezbavine. Bohužel musím s tebou souhlasit, že na víc nemáme, ale to už jsem věděl před začátkem sezóny. Pokud v zimě odejde Havel s Podannym, což je dosti pravděpodobný, bude ještě velká práce se zachránit.... Ale zase to bude napínavý jako vždycky a můžeme to oslavit.... :-):-):-):-), když se to podaří :-):-):-):-)

Tak nevím zdali jsem koukal na jinej zápas dle zdejších příspěvků....., ale ta zdejší onanie je pro mě fakt záhadou. Prohrajem se zoufalou Plzní, vystrelime 1xna bránu, máme 1 šanci, porazime se sami( kdyby byl gólman trochu zkušený, tak to takhle nemůže Pepovi nikdy dát, zvlášť do takovyho prostoru). Ať hrajeme s kýmkoliv, tak se na nás chytí, zaplať pánbů, že je v lize Příbram a spol..... Kam až tohle dospěje si opravdu už nedovedu představit..... 

doublefish napsal:

Kuba Rada má "nespecifikované zranění v dolní části těla", Petr Hronek hrál po dvou trénincích, jiná z opor nastoupila s kotníkem jako pomeranč jenom díky utišujícím injekcím. Máme smůlu na zranění, ale o potížích nechce ...

Možná bys tady mohl objasnit situaci těm, kteří vědí hovno a myslí si, že je trenér idiot..... Naše pozice v tabulce je odpovídající kádru., tot můj názor... A pro ty, kteří si myslí, že se něco změní.... Nevidím světlo na konci tunelu...., nicméně vlastnit klub, je skvělý marketing...... Je to strašný, ale asi to tak musí bejt...., aby to pochopil i debil....., sorry jako.... 

košile napsal:

Mam otazku, jak by sis predstavoval jejich , druha otazka myslis ze nekdo v klubu o to stoji a kontaktoval je.. Pan Ondra je starsi clovek kterej prisel o ženu a snozik tata od rodiny ...

Ale to já přeci všechno vím, proto jsem již 10let dosti kritický na naše vedení. Až tak, že zde musím psát pod novým nickem. Abys to pochopil lépe, můj příspěvek je jen ironie,proto jsem jmenoval M. Nikla. Ten byl jedinej od znovuzrození, co za nás hrál. Jinak by bylo docela fajn, kdyby bývalý hráči třeba trénovali mládež.... Ale to je sience fiction za vlády ultrasmejda "svobody". Radši si vybírá vlezdoprdelniky, kteří ho nechají tvořit... :-)

qwerd napsal:

Tak minimálně Sňozíka a Jirku Ondru vídám v Ďolíčku na domácích zápasech pořád... 

To je trochu málo, nemyslíš.... :-). A chodit na fotbal, nebo aktivně něco dělat pro klub je trošku něco jinýho... 

To je krásný, Petr Kouba oroduje za stadion v Pardubicích., Proč ne u nás.....?, co Vy rodinní zachranci? Je zvláštní, že vyjma Mary Nikla Bohemka  bývalé hráče nezajímá.... Ale vlastně je to dobře, musíme padnout na dno, abychom se mohli odrazit. Holt Bohemians nejlepší všude..... Doufám, že na Příbram dorazí 1500 věrných...., aby jste to už konečně pochopili....