Detail uživatele diskuzního fóra - Fans

Datum prvního příspěvku
8.10.2019
Celkový počet příspěvků
67
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 65
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
RWsWUsGm 26
rjWwyNju 22
R7NB2mKy 5 dykovka
uyEx4a0+ 4
8RoI6Quf 3
xqkCHvRi 2
bnOI2OLZ 2
Q7/jzkI1 1
WbC7OOfI 1
2Fq9xxjA 1
SDNCTYf5 1 ludvavestec, Rey
f8/hg7iT 1
S+H1wn5q 1

Tvl, běžte už doprdele Vy odborníci všeho. Jednou tak, po druhý onak, pak zase tak. Zápas jsem neviděl, protože mě nezajímal....Průměr ligy, 5-16 flek může dopadnout jakkoliv. Taky jsme mohli z našich 8 vítězství získat jen čtyři, anebo ještě méně ... A Haška taky úplně nemusím kvůli jeho inteligentním vyjádření, ale chlapci? Kdo sem ty hvězdy přivedl? A ony se při covidu uzdravily.... Takže trošku pokory chlapci. 

ludvavestec napsal:

Je třeba poděkovat všem dnešním diskutujícím, za nevídané příspěvky. Pokud se totiž dnes nějaké mediální m.dky v touze po senzaci (viz.”válka v Ďolíčku”) podívaly na náš VD, musí být totálně zmatené a zřejmě se rozepíšou o ...

Tak určitě :-)

NoNazis napsal:

Mám si do toho nicku přidat ještě "No Communists" ? to mi problém nedělá... Jedna svoloč jako druhá...

No Klitoris tam dej. :-)

TomBP napsal:

Přečetl jsem si prohlášení Sektoru 1905 a přijde mi docela úsměvné. Vlajkonoši hodnotí manažerské schopnosti ředitele i jeho odbornou způsobilost k výkonu této funkce. Bez ohledu na to, kdo je fyzickým držitelem akcií Bohemky, oni ...

Myslíš jako ten posun, že permanentně hrajeme o záchranu? Nebo tu skvělou soupisku odlozenych, nebo zraněných hráčů, kteří by nikde jinde šanci nedostali? (až na 3-4 výjimky). Nebo máš na mysli posun, že se po 50letech zrekonstruovali hajzly v našem svatostánku. Myslíš si že hrát 2sezonu  po sobě druhorady dorostenecky soutěže je posun? Nebo, že se "jedná o rekonstrukci stadionu"? Kdyby nebylo jména Bohemians a nás fanoušků, tak jsme nyní na úrovni Příbrami, Karviné, Opavy a podobně...... A ani to už možná není pravda, jestli tomu tak náhodou už není teď. Mně se to nelíbí, tak tady nebudu velebit majitele. Stabilizovat klub 15let, bez jakýchkoliv sportovních výsledků mně přijde docela dlouho a světlo na konci tunelu v podobě rekonstrukce stadionu opravdu nevidím, obzvláště když je závislý na rozhodnuti politiků...... Přemýšlej reálně, mně není 20let......

Hrubajz napsal:

Máme zde dnes vyjádření sektoru 1905. Tito kluci podporují Bohemku doma i venku, dělají chorea, fandí a dělají atmosféru na utkání. A patří jim za to velký dík! Dále tady máme vyjádření předsedy představenstva pana ...

Jen jeden dotaz pane Hrubajz. Četl jste si někdy své příspěvky na zdejším fóru, nebo jste již tak nastavený a píšete vždy, to co se Vám hodí, nebo už to vnímáte tak, aby jste se zalíbil každému, nebo naopak nikoho nenasral? Každý má právo na svůj názor, nicméně Vy ho očividně máte hodně proměnlivý.... Sklízím zde spousty kritiky, dokonce mě pan Doublefish (úplně stejný příběh), spolu s Kyselinu označil, jako hlavního hrdinu našeho rozvratu. Věřte nebo ne, ale pokud se ve svobodný zemi nebudeme moci vyjádřit, tak úplně nechápu princip demokracie. Pokud se mi něco nelíbí, tak bych to měl vyjádřit. A mně se nelíbí, když náš majitel lže...... Dál si to vše přeberte jak Vás rozum obstastnil. Bohemians forever :-)

Děkuji sektoru 1905 za velmi slušné konstatování faktu.KLOBOUCEK:-)

Pro naše vlastníky jedno krásný český přísloví : Kdo lže, ten krade, a může i zabít. BERTE S NADSÁZKOU:-)

Ovce přesvědčíte...... 

košile napsal:

A z ceho ten krajskej tym zivis? 

Těžký je chodit na Bohemku a 30let vidět pořád to stejný......

Scarsdale napsal:

Než něco zkritizuješ, tak se místo právě předvedeného hysterického výlevu radši nejdřív v klidu zamysli. Od nás hráči v poslední době pryč hned nejdou. V průměru ne. Udrželi jsme teď např. Vodhyho, což velmi chválím. ...

Tak Vodhanel odehrál souvisle asi tak 5 zápasů v řadě...., 1na 1 mu jde a jistej potenciál v něm je. Bohužel predfinalni a finální fáze téměř neexistuje. Z těch prvních pěti, co jsi argumentoval bych bral Pepu, ale tak před 5lety minimálně, Dosty rok nehraje, a zbylí tři? Na to ti nebudu odpovídat odborníku. Toť je i vysvětlení tvých dalších řádků. Úplně nerozumím :Tonda půl roku z formy, Hůlka budiž, Nečas, kolik toho odehrál, aby se to dalo hodnotit? Sumi, po půl roce odehrál 3 zápasy, to je nějaký meritko? A tvůj majstrstyk Hronek? Kolik dal gólů prosímte? Ne, že by se mi úplně nezdál, ale v Liberci místo jednoduchý přihrávky do 100% tutovky nesmysl, a z protiútoku gól do naší sítě. V první půli to samý, akorát bez protiutoku. Takže úplně nevím, zdali by to mohl být tvůrce. Takže resumé,já na to koukám realisticky, a nerad bych srovnával Bohemku s týmy, které si zde zmínil. Akce projekty jsem si nevymyslel já (Tetteh, Jusuf, Hašek, Mašek, Reiter, apod.) Věř mi, že já ovce nejsem, tak si pro příště najdi pravdivý a reálný argument, než mi začneš odpovídat, a říkat hysterický výlevy apodobne. Možná ovce tvým moudrum uvěří...... 

Scarsdale napsal:

Já také stojím za rodinou Jakubowiczů na čele Bohemky. Prosím věřte, že je nás opravdu hodně, kdo za Vámi stojí, a nenechte se otrávit. Smysl má v současné době jedině postupný a udržitelný vzestup klubu. ...

Silnej kádr?, to si snad děláš legraci, nebo si to nikdy nehrál... Všechno průměrný až podprůměrni hráči, kteří navíc nemají, nebo jsou po dlouhodobých zranenich, nebo bez dlouhodobé herní praxe.... A když někomu náhodou vyjde max půl sezony, tak jde doprdele... To se ti jako líbí 15let v kuse. Mně teda opravdu ne:-)