Příspěvek Diskuzního fóra

Vendelin napsal:

Presne tak. Vim ze statistiky hovori v neprospech naseho utoku, ale kdyz vidim z ceho musi nasi utocnici davat goly, tak jim to to fakt nezavidim. Vetsinou dostanou balon ve sprintu s otockou zady k ...

Taky trenérovi důvěřuji. Věřím, že se na jaře zvedne Smrž (nemyslím v ofenzivě, ale že to bude kvalitní DM) V útoku bude k dispozici Prekop,Ristovski,Matoušek, Kozák a možná teda Puškáč. Ideální by bylo kdyby se do formy dostal zpět Hůlka. Letos mi přijde hodně pod své možnosti. Herně se mi líbí Beran, ale prostě by musel mít produktivitu a tu nemá a nevím tedy jestli se to někdy vůbec změní. Klidně bych bral kdyby přišel na přestup Kozák. On bude střelec, ale jen mu to někdo bude muset kvalitně nahrát. Mužík, to je takový asi hodný kluk do kabiny a věřím, že v tréninku nic nevypustí, ale prostě za mě je to málo. Dosty už jde taky s formou dolů. Bylo by super kdyby zdraví vydrželo Hálovi. U Kovaříka půjde výkonnost s věkem také pořád dolů. Tajně doufám, že se uzdraví V.Novák a chytne šanci za pačesy.