Příspěvek Diskuzního fóra

luque.m napsal:

Tak tohle jsem nezažil hodně zápasů. První poločas prostě nádhera. A že nepadnul gól? Kdo si pamatuje na sezónu 83/84, ví o čem mluvím. Dnes výborný Prekop, ten kluk  roste zápas od zápasu. Stejně jako ...

Jojo, asi tak nějak, teda vstřelit Bolce gól a vyhrát tak zde panovala všeobecná spokojenost, ale nestalo se...

Vstřelit gól je dlouhodobý problém tak je na čase to již rázně vyřešit komplexně a ne jen prohazováním útočníků, že...

Jasně, dobrý základ zde je, teď už to vše jen doladit a v sestavě upřednostnit jedince (ne jen útočníky) se schopností přímočarého kvalitního/efektivního zakončení!

Ono  obehrávání vápna soupeřů stále dokola jak je vidět ke gólům nevede... Takže více přímočarosti a snahy zakončit střelou třeba i z "voleje"...

             BOHEMKA DO TOHO!!!

Vím, asi jsem s tím už otravnej, ale stále to vidím a štve mě to, dle mého je největší problém v záloze, ono třeba i  na toho Berana se "hezky kouká" ale proboha k čemu tento způsob hry vede?!? Teda např Beran za nás stejně nechce hrát, tak proč stále čekat s řešením...