Příspěvek Diskuzního fóra

Klokan z Černošic napsal:

Zajímavý postřeh, jaké nabízíš řešení? Nějaký nápad? Vnuk kope U15 a takové tréninky bych nechtěl absolvovat. Trochu jsem se kolem sportu motal (ne fotbal), ale naše tréninky 2 - x týdně a jejich 4x plus ...

Tak zkusím,začnu pomocí např.citací p.Bruknera.....,,trenérem jseš pro mne tehdy až dokážeš svoje vize svěřence naučit a ne tehdy,když dostaneš papír od komise,,....Pepi Bican ve své knize:,,Admira Vídeň pořádala nábor žáků a tak mi kluci jsme se byli podívat.Bylo nás za plotem asi sto a dívali se,jak nábor probíhá.Proč jsem nešel? Neuměl jsem v té době kopat levou jako pravou a tak jsem se styděl tam jít. Od té doby jsem levačku piloval každý den , za rok jsem vyrazil na nábor a byl jsem k mé obrovské radosti přijat. Ptáte se proč jsem nešel dříve a nenaučil se levou kopat až tam? Otec mi říkával,že šachysta jde s kůží na trh až bude umět táhnout všema figurkama a ne jen věží či koněm,,a na závěr p.Pospíchal:..,,hráč musí hrát za sebe,klub a za trenéra.Hapruje-li jedna z těchto věcí je něco špatně,,...A něco za mne...kluk musí mít něco pro sport(fotbal)jako vášeň,ne jeho rodič,aby byl ochoten dát sám od sebe něco navíc...a ještě maličkost,i když platí příspěvky včas,táta je třeba ,,sponzor,,klubu neznamená to místo v klubu(základu pro utkání) jako jistotu. Omlouvám se jestli to bylo nudný to dočíst až sem ale není to žádný návod ,,chytrolína,,jen takový pokec pomocí klávesnice. Mějte se fajn Klokani.