Příspěvek Diskuzního fóra

zeli napsal:

Přátelé, je to již nějaký ten pátek, co poměr šedivých vlasů na mé hlavě získal trvalou převahu nad těmi původními. O jejich úbytku ani nemluvě. S tím se pojí i klesající úroveň paměti :-) Mohl by mi ...

Tak s těmi vlasy to mám podobně, ale pokud vůbec, tak vše bylo jen na úrovni "možná, kdyby atp.". Já zde opakovaně tvrdím, že ekonomické zapojení fanoušků je menší, než by mohlo být. De iure jsem akcionář Bohemky tím, že DFB je akcionář a já jeho členem. Ale určitě bych se rád zapojil i jinak, mám cpát peníze na charitu a nebo to dát do milovaného klubu. Jasně, jako 1% akcionář nic neovlivním, ale mám alespoň pocit:-). Tedy nemám, neb jsem vždy označen za snílka s poměrně velkým důchodem, a ti ostatní, co chudáci?? Ale nikdo asi nezná složení fanoušků Bohemky podle toho, ve které sociální skupině se nacházejí a kolik a zda vůbec by byli ochotni investovat. Další nápad - projekt; pamatujete na toho čmouda, jehož jméno jsem zapomněl a pak šel od nás do Slavie, pak do Evropy a dnes asi dělá lodivoda emigrantům?? :-)) Když tehdy padla otázka, kolik nám Slavia za něj dala, tak se objevila informace, že není náš, ale je to "projekt" , peníze do jeho nákupu vložili investoři, kteří pak logicky vydělali. Pro méně chápavé, mohli i prodělat, například při autohavárii a blbé pojistce přijít prakticky o celou investici, uf :-(((

Myšlenek máme my starci plno, ale .....

Tak hlavně dnes 3 body!!!!