Příspěvek Diskuzního fóra

JohnZ napsal:

Tu dnešní hrůzu budu rozdýchávat hrozně dlouho.Jakým způsobem k tomu hráči přistoupili je neuvěřitelný.V podstatě klíčový zápas a měl jsem pocit že vidím přátelák.Bez bojovnosti,nasazení,zájmu.Poprvé si tady rýpnu do trenéra.Jasně,nabudit by se měl každý profesionál,ale ...

Vždy jsem se snažil místní negativní kecy poněkud mírnit či kultivovat, ale dnes to opravdu nejde. V životě jsem miloval spoustu děvčat a se všemi (až na jednu :-)) jsem se tak nějak rozešel. Miloval jsem i trenéra JV, ale po dnešku dostala naše láska velké trhliny. Co je úkolem trenére na této úrovni? Taktika a motivace. Neviděl jsem ani jedno. O jednotlivcích se tu už napsalo hodně, jak říká můj kámoš, tak Adámková není píča, ale pýča, ale po pravdě řečeno, mělo se vyhrát 3 - 1 a byl by klid. Ale jak chcete vyhrát, když se nikdo nijak zvlášť nesnaží? To už nejsou prémie za výhru? Nebo jsou malé ve srovnání se základním platem, nebo co se kurva děje????

Pokud to tak bude pokračovat, tak se zachráníme jen díky tomu, že ti ostatní se navzájem připraví o body a že mi máme relativně velký náskok. Ale hraje se o 15 bodů, když započtu i příští kolo, tak o 18!!! A při tomto pojetí to klidně může být jedna výhra a dvě remízy, hrůza:-(((