Tabulky U18 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U19, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Bohemians Praha 1905 B 3 3 0 0 33 1 9 Litvínov, Ervěnice, Jablonec B VVV
2 FC Slovan Liberec B 3 3 0 0 14 2 9 Jablonec B, Roudnice, Most B VVV
3 FK Varnsdorf 3 2 1 0 9 3 8 Roudnice, Most B, Louny VRV
4 FK Teplice B 3 2 1 0 12 6 7 Děčín, Ústí B, Litoměřicko VRV
5 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3 1 2 0 9 7 7 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov RRV
6 FK Jablonec B 3 2 0 1 29 6 6 Liberec B, Litvínov, Bohemians B PVV
7 Mostecký FK B 3 2 0 1 12 6 6 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VVP
8 FŠ Litvínov 3 2 0 1 10 7 6 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VPV
9 FK Baník Sokolov B 3 1 1 1 11 6 4 Most B, Louny, Chomutov VRP
10 FC Chomutov 3 1 1 1 7 7 4 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B RPV
11 FK Ústí nad Labem B 3 1 0 2 7 16 3 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PVP
12 FK SEKO Louny 3 1 0 2 1 11 3 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf PVP
13 FK Litoměřicko 3 0 0 3 2 11 0 Louny, Chomutov, Teplice B PPP
14 SK Ervěnice - Jirkov 3 0 0 3 0 12 0 Česká Lípa, Bohemians B, Děčín PPP
15 FK Arsenal Česká Lípa 3 0 0 3 3 19 0 Ervěnice, Děčín, Ústí B PPP
16 FK Junior Děčín 3 0 0 3 2 41 0 Teplice B, Česká Lípa, Ervěnice PPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 17 6
2 FC Slovan Liberec B 2 2 0 0 9 6
3 FŠ Litvínov 2 2 0 0 6 6
4 FK Varnsdorf 2 2 0 0 6 6
5 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 1 0 2 5
6 FK Baník Sokolov B 2 1 1 0 8 4
7 FK Jablonec B 2 1 0 1 20 3
8 FK Ústí nad Labem B 1 1 0 0 3 3
9 Mostecký FK B 2 1 0 1 2 3
10 FK Teplice B 1 0 1 0 0 1
11 SK Ervěnice - Jirkov 1 0 0 1 -1 0
12 FK Litoměřicko 1 0 0 1 -3 0
13 FK Arsenal Česká Lípa 1 0 0 1 -3 0
14 FC Chomutov 1 0 0 1 -4 0
15 FK SEKO Louny 1 0 0 1 -4 0
16 FK Junior Děčín 1 0 0 1 -15 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 2 2 0 0 6 6
2 FC Chomutov 2 1 1 0 4 4
3 Bohemians Praha 1905 B 1 1 0 0 15 3
4 Mostecký FK B 1 1 0 0 4 3
5 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 3 3
6 FK Jablonec B 1 1 0 0 3 3
7 FK SEKO Louny 2 1 0 1 -6 3
8 FK Varnsdorf 1 0 1 0 0 2
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 2
10 FŠ Litvínov 1 0 0 1 -3 0
11 FK Baník Sokolov B 1 0 0 1 -3 0
12 FK Litoměřicko 2 0 0 2 -6 0
13 SK Ervěnice - Jirkov 2 0 0 2 -11 0
14 FK Ústí nad Labem B 2 0 0 2 -12 0
15 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 -13 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -24 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.