Tabulky U18 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U19, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Bohemians Praha 1905 B 6 6 0 0 56 1 18 Litvínov, Ervěnice, Jablonec B VVVVV
2 FC Slovan Liberec B 6 6 0 0 29 4 18 Jablonec B, Roudnice, Most B VVVVV
3 FK Teplice B 6 5 1 0 28 9 16 Děčín, Ústí B, Litoměřicko RVVVV
4 Mostecký FK B 6 4 1 1 23 10 13 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VPRVV
5 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 6 3 2 1 22 13 13 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov RVVPV
6 FŠ Litvínov 6 4 0 2 19 12 12 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice PVVVP
7 FK Jablonec B 6 3 1 2 43 12 10 Liberec B, Litvínov, Bohemians B VVPVR
8 FK Ústí nad Labem B 6 3 0 3 14 21 9 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa VPVVP
9 FK Varnsdorf 6 2 1 3 9 14 8 Roudnice, Most B, Louny RVPPP
10 FK Arsenal Česká Lípa 6 2 1 3 13 24 8 Ervěnice, Děčín, Ústí B PPRVV
11 FK Baník Sokolov B 6 1 2 3 16 29 6 Most B, Louny, Chomutov RPPPR
12 FK SEKO Louny 6 2 0 4 8 25 6 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf VPPPV
13 FC Chomutov 6 1 1 4 11 18 4 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B PVPPP
14 SK Ervěnice - Jirkov 6 1 0 5 4 24 3 Česká Lípa, Bohemians B, Děčín PPVPP
15 FK Litoměřicko 6 0 0 6 2 29 0 Louny, Chomutov, Teplice B PPPPP
16 FK Junior Děčín 6 0 0 6 9 61 0 Teplice B, Česká Lípa, Ervěnice PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 5 5 0 0 22 15
2 Bohemians Praha 1905 B 3 3 0 0 31 9
3 FŠ Litvínov 3 3 0 0 8 9
4 FK Jablonec B 3 2 0 1 30 6
5 Mostecký FK B 3 2 0 1 8 6
6 FK Baník Sokolov B 4 1 2 1 4 6
7 FK Ústí nad Labem B 3 2 0 1 4 6
8 FK Varnsdorf 3 2 0 1 3 6
9 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3 1 1 1 1 5
10 FK Arsenal Česká Lípa 3 1 1 1 -1 5
11 FK Teplice B 2 1 1 0 5 4
12 SK Ervěnice - Jirkov 3 1 0 2 -4 3
13 FC Chomutov 2 0 0 2 -5 0
14 FK SEKO Louny 2 0 0 2 -7 0
15 FK Litoměřicko 3 0 0 3 -11 0
16 FK Junior Děčín 3 0 0 3 -22 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 4 4 0 0 14 12
2 Bohemians Praha 1905 B 3 3 0 0 24 9
3 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3 2 1 0 8 8
4 Mostecký FK B 3 2 1 0 5 7
5 FK SEKO Louny 4 2 0 2 -10 6
6 FK Jablonec B 3 1 1 1 1 4
7 FC Chomutov 4 1 1 2 -2 4
8 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 3 3
9 FŠ Litvínov 3 1 0 2 -1 3
10 FK Arsenal Česká Lípa 3 1 0 2 -10 3
11 FK Ústí nad Labem B 3 1 0 2 -11 3
12 FK Varnsdorf 3 0 1 2 -8 2
13 FK Litoměřicko 3 0 0 3 -16 0
14 SK Ervěnice - Jirkov 3 0 0 3 -16 0
15 FK Baník Sokolov B 2 0 0 2 -17 0
16 FK Junior Děčín 3 0 0 3 -30 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.