Tabulky U18 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U19, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Bohemians Praha 1905 B 5 5 0 0 53 1 15 Litvínov, Ervěnice, Jablonec B VVVVV
2 FC Slovan Liberec B 5 5 0 0 25 2 15 Jablonec B, Roudnice, Most B VVVVV
3 FK Teplice B 5 4 1 0 21 9 13 Děčín, Ústí B, Litoměřicko VRVVV
4 FŠ Litvínov 5 4 0 1 17 8 12 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VPVVV
5 Mostecký FK B 5 3 1 1 21 9 10 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VVPRV
6 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 5 2 2 1 20 13 10 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov RRVVP
7 FK Jablonec B 5 3 0 2 39 8 9 Liberec B, Litvínov, Bohemians B PVVPV
8 FK Ústí nad Labem B 5 3 0 2 13 19 9 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PVPVV
9 FK Varnsdorf 5 2 1 2 9 11 8 Roudnice, Most B, Louny VRVPP
10 FK Arsenal Česká Lípa 5 1 1 3 9 22 5 Ervěnice, Děčín, Ústí B PPPRV
11 FC Chomutov 5 1 1 3 9 14 4 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B RPVPP
12 FK Baník Sokolov B 5 1 1 3 12 25 4 Most B, Louny, Chomutov VRPPP
13 SK Ervěnice - Jirkov 5 1 0 4 4 17 3 Česká Lípa, Bohemians B, Děčín PPPVP
14 FK SEKO Louny 5 1 0 4 4 22 3 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf PVPPP
15 FK Litoměřicko 5 0 0 5 2 27 0 Louny, Chomutov, Teplice B PPPPP
16 FK Junior Děčín 5 0 0 5 6 57 0 Teplice B, Česká Lípa, Ervěnice PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 4 4 0 0 20 12
2 Bohemians Praha 1905 B 3 3 0 0 31 9
3 FŠ Litvínov 3 3 0 0 8 9
4 FK Jablonec B 3 2 0 1 30 6
5 Mostecký FK B 3 2 0 1 8 6
6 FK Varnsdorf 2 2 0 0 6 6
7 FK Ústí nad Labem B 2 2 0 0 5 6
8 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 3 1 1 1 1 5
9 FK Teplice B 2 1 1 0 5 4
10 FK Baník Sokolov B 3 1 1 1 4 4
11 SK Ervěnice - Jirkov 2 1 0 1 3 3
12 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 1 1 -3 2
13 FC Chomutov 2 0 0 2 -5 0
14 FK SEKO Louny 2 0 0 2 -7 0
15 FK Litoměřicko 2 0 0 2 -9 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -21 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice B 3 3 0 0 7 9
2 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 21 6
3 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 1 0 6 5
4 Mostecký FK B 2 1 1 0 4 4
5 FC Chomutov 3 1 1 1 0 4
6 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 3 3
7 FŠ Litvínov 2 1 0 1 1 3
8 FK Jablonec B 2 1 0 1 1 3
9 FK Arsenal Česká Lípa 3 1 0 2 -10 3
10 FK Ústí nad Labem B 3 1 0 2 -11 3
11 FK SEKO Louny 3 1 0 2 -11 3
12 FK Varnsdorf 3 0 1 2 -8 2
13 FK Litoměřicko 3 0 0 3 -16 0
14 SK Ervěnice - Jirkov 3 0 0 3 -16 0
15 FK Baník Sokolov B 2 0 0 2 -17 0
16 FK Junior Děčín 3 0 0 3 -30 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.