Tabulky U18 - Ročník: 2018/19

Česká divize dorostu U19, skupina B

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Bohemians Praha 1905 B 4 4 0 0 39 1 12 Litvínov, Ervěnice, Jablonec B VVVV
2 FC Slovan Liberec B 4 4 0 0 20 2 12 Jablonec B, Roudnice, Most B VVVV
3 FK Teplice B 4 3 1 0 18 7 10 Děčín, Ústí B, Litoměřicko VRVV
4 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 4 2 2 0 17 9 10 Varnsdorf, Liberec B, Litvínov RRVV
5 FŠ Litvínov 4 3 0 1 15 8 9 Bohemians B, Jablonec B, Roudnice VPVV
6 FK Varnsdorf 4 2 1 1 9 9 8 Roudnice, Most B, Louny VRVP
7 Mostecký FK B 4 2 1 1 13 7 7 Sokolov B, Varnsdorf, Liberec B VVPR
8 FK Jablonec B 4 2 0 2 29 8 6 Liberec B, Litvínov, Bohemians B PVVP
9 FK Ústí nad Labem B 4 2 0 2 9 16 6 Chomutov, Teplice B, Česká Lípa PVPV
10 FK Baník Sokolov B 4 1 1 2 12 11 4 Most B, Louny, Chomutov VRPP
11 FC Chomutov 4 1 1 2 7 11 4 Ústí B, Litoměřicko, Sokolov B RPVP
12 SK Ervěnice - Jirkov 4 1 0 3 4 12 3 Česká Lípa, Bohemians B, Děčín PPPV
13 FK SEKO Louny 4 1 0 3 2 17 3 Litoměřicko, Sokolov B, Varnsdorf PVPP
14 FK Arsenal Česká Lípa 4 0 1 3 4 20 2 Ervěnice, Děčín, Ústí B PPPR
15 FK Litoměřicko 4 0 0 4 2 17 0 Louny, Chomutov, Teplice B PPPP
16 FK Junior Děčín 4 0 0 4 4 49 0 Teplice B, Česká Lípa, Ervěnice PPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec B 3 3 0 0 15 9
2 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 17 6
3 FŠ Litvínov 2 2 0 0 6 6
4 FK Varnsdorf 2 2 0 0 6 6
5 FK Ústí nad Labem B 2 2 0 0 5 6
6 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 1 0 2 5
7 FK Teplice B 2 1 1 0 5 4
8 FK Baník Sokolov B 3 1 1 1 4 4
9 FK Jablonec B 2 1 0 1 20 3
10 SK Ervěnice - Jirkov 2 1 0 1 3 3
11 Mostecký FK B 2 1 0 1 2 3
12 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 1 1 -3 2
13 FC Chomutov 1 0 0 1 -4 0
14 FK SEKO Louny 1 0 0 1 -4 0
15 FK Litoměřicko 2 0 0 2 -9 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -21 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Bohemians Praha 1905 B 2 2 0 0 21 6
2 FK Teplice B 2 2 0 0 6 6
3 VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 2 1 1 0 6 5
4 Mostecký FK B 2 1 1 0 4 4
5 FC Chomutov 3 1 1 1 0 4
6 FC Slovan Liberec B 1 1 0 0 3 3
7 FŠ Litvínov 2 1 0 1 1 3
8 FK Jablonec B 2 1 0 1 1 3
9 FK SEKO Louny 3 1 0 2 -11 3
10 FK Varnsdorf 2 0 1 1 -6 2
11 FK Baník Sokolov B 1 0 0 1 -3 0
12 FK Litoměřicko 2 0 0 2 -6 0
13 SK Ervěnice - Jirkov 2 0 0 2 -11 0
14 FK Ústí nad Labem B 2 0 0 2 -12 0
15 FK Arsenal Česká Lípa 2 0 0 2 -13 0
16 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -24 0

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.