Štohanzl se pěkně uvolnil a z hranice vápna střílel jen těsně nad
84.
Střídá Liberec, odchází Nezmar, přišel Krbeček
83.
Dian pálil z dákly, Hauzr měl se střelou problémy a jen vyboxoval před sebe. Následný lob skončil mimo
76.
Janek při přebírání pasu fauloval. Nzní se hraje bez větších šancí, Bohemka se snaží něco udělat s nepříznivým stavem
65.
A Sňozík neproměnil, následně Lukáš vykopával z prázdné branky, kde náš brankář chyběl
57.
Bohemce se přestala dařit kombinaci po zemi, hru teď zdobí množství pokažených přihrávek na naší straně, Liberec se pozorně brání
45.
Skončil první poločas. Viděli jsme pěkný fotbal, Bohemka byla od začátku aktivnější a šla do vedení. Až do gólu Papouška neměl Liberec žádnou šanci. Ty si pak vytvořil dvě velké ke konci poločasu, ale i Bohemka měla další velké šance na změnu skóre
44.
Bohemka se před koncem poločasu usadila na polovině soupeře
38.
A ještě větší šanci spálil Blažek - Bartek chybně rozehrál a Blažek šel sám na Sňozíka. Při obhození trefil tyč, odražený míč Sňozík zkrotil
23.
Je vyrovnáno, 1:1. Z dálky vystřelil Papoušek, Sňozík na jeho střelu reagoval pozdě a ta padla přímo do šibenice
21.
A další ohromná šance Kaufmana - po pěkném kombinačním útoku se k němu opět na malém vápně odrazil míč, Kaufman měl čas ho zpracovat a vystřelit, trefil ale jen Hauzra
20.
Rothodčí nechává hře hodně volný průběh, viděli sme několik zákroků na obou stranách které by asi úzkostlivější rozhodčí odpískal
16.
A další únik Ibragimova, ten se ve vápně uvolnil a vystřelil asi metr vedle Hauzrovy brány
13.
Bohemka je i nadále aktivní, středem hřiště se probíjel Štohanzl, jeho střelu obrana zblokovala na roh. Z něj nic
10.
Vedeme 1:0, gól z přímáku po faulu na Haška dal Kaufman. Dian míč přeběhl a Kaufman střílel po zemi. Míč před Hauzrem pravděpodobně někdo z hostů tečoval.