Detail uživatele diskuzního fóra - miraluba

Datum prvního příspěvku
02.06.2010
Celkový počet příspěvků
4120
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 3698
Ptejte se vedení Bohemky 118
Družstvo fanoušků Bohemians 74
Tlachy a kecy 117
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
BU/Txh5E 62
QhZCVAwY 34
WCGaDHwC 16
JBc5Y2Az 2
1zuB+wdI 2
TkPvvO+a 2
6Z9jO7DC 1
uZhKX38e 1
K39e6tX1 1
NHhnOuIW 1
/WQTc/od 1
HlM3wxD/ 1
PmUzYn41 1
ExOo4CVL 1

pro nefunkčnost  vedení  DFB,  by bylo rozumné svolat valnou hromadu  DFB a  zvolit nové vedení. Pokud nereaguje  ani předseda Kurka  na představenstvo je opravdu tento krok  nutný , také  trvám na přístup ke všem informacím  týkající se hrobky pana Dannera. Luboš Marko

Vedení DFB. Už je začátek  Března ,nikde nejsou  informace - ohledně  rekonstrukce hrobky pana Dannera. Tak  jak a co ????????? Luboš Marko

Archer napsal:

Pane bože, když dá Magistrát Hlavního města Prahy 1,2 miliardy na pavilon pro lední medvědy, tak má stoprocentně v pokladně i 1,2 miliardy na stadion pro klokany, PROSTĚ TAM JSOU!!! Jen si o ně musíme ...

souhlasím s tebou ,ale  nevím zda-li máme  pro tento krok  fungující  vedení DFB :(

DFB představenstvo napsal:

Ahoj Luboši, sbírka veřejná byla, ale hrobka veřejná není. Je nadále soukromým majetkem a její majitelka nám poskytla plnou moc k rekonstrukci za určitých podmínek. Jednou z nich bylo, že si nepřeje být nikde jmenována ...

Opravdu není zač se omlouvat. Chci informace na které se nevztahuje utajení. Ale určitě mě záleží, na práci - kvalitě renovace hrobky a položkové vyučtování  jednotlivých prací. Závěrem: zeptal jsem se  vedení Bohemky ,jestli  je něják zainteresováno na tomto  projektu a bylo mě jasně řečeno ,že nikoliv  i přesto že  vedení  se chtělo podílet -bylo odmítnuto, že je to pouze  na DFB. Horší je komunikace s DFB ,kde   se  pod odpověď  nikdo neumí ani podepsat. Stejně tak  jako jsou tajná jména příbuzenstva pana Dannera. Našel jsem praneteř pana Dannera : paní Andrea Isholová- nevím zdali jde o jednatelku či nikoliv.  Zdravím Luboš Marko

BlechaBerserk napsal:

Není potřeba se rozčilovat já osobně jsem jen napsal svůj názor na základě i formaci které kolují mezi fans pokud mám zkreslené informace ohledně rekonstrukce hrobky a vše je v pořádku rád se domluvím a ...

Michale  opravdu není zač se omlouvat. Chci informace na které se nevztahuje utajení. Ale určitě mě záleží, na práci - kvalitě renovace hrobky a položkové vyučtování  jednotlivých prací. Závěrem: zeptal jsem se  vedení Bohemky ,jestli  je něják zainteresováno na tomto  projektu a bylo mě jasně řečeno ,že nikoliv  i přesto že  vedení  se chtělo podílet -bylo odmítnuto, že je to pouze  na DFB. Horší je komunikace s DFB ,kde   se  pod odpověď  nikdo neumí ani podepsat. Stejně tak  jako jsou tajná jména příbuzenstva pana Dannera. Našel jsem praneteř pana Dannera : paní Andrea Isholová- nevím zdali jde o jednatelku či nikoliv.  Zdravím Luboš Marko

DFB představenstvo napsal:

Ahoj, po administrativní stránce nám zbývá jeden poslední úkol. Následně zveřejníme veškeré podklady, které máme a můžeme zveřejnit. Odhadujeme, že se nám to podaří do konce února.

Dobrý den, nerozumím této části Vaší odpovědi: "které máme a můžeme zveřejnit" neboť šlo o veřejnou sbírku na veřejný projekt. Vše by tedy mělo být transparentní a předpokládám, že nejdete ve stopách pana Fialy, který si v kampeličce odložil milion a ani o něm nevěděl. V případě, že nedostanu dostatečnou a plnou odpověď, celý projekt předložím k posouzení právnímu zástupci . Závěrem, pokud jste si všimli, pod všechny příspěvky se podepisuji a předpokládám, že pisatel za DFB by neměl vystupovat jako anonym, ale měl by se také podepsat. Zdravím, Luboš Marko

DFB představenstvo napsal:

Ahoj Luboši, rekonstrukci hrobky aktuálně dokončujeme, zejména po administrativní stránce. Jakmile bude vše dotažené, určitě podklady zveřejníme. Máme v tomto čisté svědomí. Rekonstrukci samotnou považujeme za zdařilou, a to z několika důvodů: 1) Provedla ji renomovaná kamenická ...

Zdravím, chtěl bych informaci ,kdy dojde k  dokončení  administrativních úkonů . Opravdu bych chtěl  informace  o které jsem  psal.  Přeji pěkný večer a děkuji za info Marko Luboš

DFB představenstvo napsal:

Ahoj Luboši, rekonstrukci hrobky aktuálně dokončujeme, zejména po administrativní stránce. Jakmile bude vše dotažené, určitě podklady zveřejníme. Máme v tomto čisté svědomí. Rekonstrukci samotnou považujeme za zdařilou, a to z několika důvodů: 1) Provedla ji renomovaná kamenická ...

jsem rád za  alespoň  toto vyjádření , ale určitě  se s tímto nestotožňuji a  po vámi  dokončené práci  budu trvat na předložení všech potřebných  věcí   včetně : kdo práci provedl , jednotlivé úkony a položky(finanční), stavební deník , rozpis a postup prací, dozor stavby,kolaudační řízení, přesný  rozpočet  a náklady na jednotlivé práce,technologické postupy,ukončený stav celkové částky vybraných peněz a  náklady, kdo dozoroval stavbu, a konečné vyúčtování , které by  dle mého názoru mělo být transparentní stejně steně jako částka po ukončení  akce. Poté se budeme bavit o technikáliích stavby a dalších věcech které určitě do transparentnosti mají hodně daleko

Veřejně dostupný dopis adresovaný vedení DFB ohledně renovace hrobky p. Dannera

V Praze 17.01.2024

Vedení DFB a všichni, kterých se toto týká,

nedávno jsem žádal o informace ohledně rekonstrukce hrobky pana Dannera, ty jsem ale do dnešního dne nedostal. Jedním z požadavků bylo mluvit s panem Vlčkem, který tento projekt měl a snad stále má na starost. Bohužel telefonní kontakt jsem nedostal a přes ujištění, že mé telefonní číslo bude předáno panu Vlčkovi (který mi zavolá), do dnešního dne se tak nestalo.

Tímto požaduji, uveřejnění odpovědí na následující:

1)      Konečnou sumu vybraných peněz na tuto veřejnou sbírku,

2)      kde je možné dohledat v současné době výši vybraných peněz na transparentním účtu,

3)      kdy dojde ke kolaudační řízení k tomuto projektu, případně pokud již došlo, tak k jakému datu bylo zkolaudováno,

4)      jaké byly jednotlivé provedené úpravy hrobky (cenové nabídky a smlouvy),

5)      kdo nese zodpovědnost za zadání prací a provedení jejich kvality (včetně. pana Vlčka),

6)      jakým způsobem lze reklamovat již provedené práce, tak aby došlo k nápravě.

Tyto body požaduji uveřejnit i s ohledem na přispěvovatele, na tuto veřejnou sbírku a také z důvodu úcty k panu Dannerovi.

Závěrem žádám o kopie veškeré dokumentace k renovaci hrobky a následné kolaudace vč. finančních záležitostí a přehled zprostředkovatelů a vykonavatelů jednotlivých prací. Toto chci na základě toho, že po osobní prohlídce hrobky pana Dannera jsem zjistil, že práce svojí kvalitou neodpovídají ani podprůměrně vykonané práci a jsou neodborně provedené. Odpověď a požadované informační údaje prosím zaslat na emailovou adresu lubos.marko@volny.cz.

Pokud zaštiťovala tuto akci i radnice pro Prahu 10, budu požadovat podle §106 písemnou odpověď.

S pozdravem,

Člen DFB 1961, Luboš Marko

Veřejně dostupný dopis adresovaný vedení DFB ohledně renovace hrobky p. Dannera

V Praze 17.01.2024

Vedení DFB a všichni, kterých se toto týká,

nedávno jsem žádal o informace ohledně rekonstrukce hrobky pana Dannera, ty jsem ale do dnešního dne nedostal. Jedním z požadavků bylo mluvit s panem Vlčkem, který tento projekt měl a snad stále má na starost. Bohužel telefonní kontakt jsem nedostal a přes ujištění, že mé telefonní číslo bude předáno panu Vlčkovi (který mi zavolá), do dnešního dne se tak nestalo.

Tímto požaduji, uveřejnění odpovědí na následující:

1)      Konečnou sumu vybraných peněz na tuto veřejnou sbírku,

2)      kde je možné dohledat v současné době výši vybraných peněz na transparentním účtu,

3)      kdy dojde ke kolaudační řízení k tomuto projektu, případně pokud již došlo, tak k jakému datu bylo zkolaudováno,

4)      jaké byly jednotlivé provedené úpravy hrobky (cenové nabídky a smlouvy),

5)      kdo nese zodpovědnost za zadání prací a provedení jejich kvality (včetně. pana Vlčka),

6)      jakým způsobem lze reklamovat již provedené práce, tak aby došlo k nápravě.

Tyto body požaduji uveřejnit i s ohledem na přispěvovatele, na tuto veřejnou sbírku a také z důvodu úcty k panu Dannerovi.

Závěrem žádám o kopie veškeré dokumentace k renovaci hrobky a následné kolaudace vč. finančních záležitostí a přehled zprostředkovatelů a vykonavatelů jednotlivých prací. Toto chci na základě toho, že po osobní prohlídce hrobky pana Dannera jsem zjistil, že práce svojí kvalitou neodpovídají ani podprůměrně vykonané práci a jsou neodborně provedené. Odpověď a požadované informační údaje prosím zaslat na emailovou adresu lubos.marko@volny.cz.

Pokud zaštiťovala tuto akci i radnice pro Prahu 10, budu požadovat podle §106 písemnou odpověď.

S pozdravem,

Člen DFB 1961, Luboš Marko