Detail uživatele diskuzního fóra - samett

Datum prvního příspěvku
26.08.2016
Celkový počet příspěvků
141
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 134
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
e0RIDTRD 39
ecvQws4a 11
6TIN773d 11
OvCUzM32 9
ox27ola9 6
L5xqDSgH 4
epFm8fAo 4
829x1w6k 4
W5Cpns35 3
rdE6ve/R 3
Q3S5NizW 3
3qoOd1ek 3
oKEdPdE+ 3
hqS0igzy 2
fs4KCMHG 2
scDbKxgh 2
UQoaIGw8 2
cG2e7uQj 2
SlfY/IcK 2
UnuoL58J 1 JanProchazka
LcFqesuJ 1
TlUH3iSr 1
L8T5lJWh 1
O3nUkIcw 1
+ZSH6Mc0 1
bbfD3ZJC 1
5hSVWeVq 1
BQfrwfvH 1
3GXrlF9L 1
I4M7Xi5Y 1
hF1v43P7 1
Vkm7F2A1 1
l/Lq3m64 1
cpdO5J5k 1
csMf8P+o 1
8lJggOWM 1
vCDtR616 1
MkOvC2OG 1
dmIkPush 1
kSfjtzYI 1
LmMs6kw5 1
WTdlo7/u 1
CRFcRan2 1
nD/SrrJL 1
k3DmcEk7 1 sasek

dolíček napsal:

Na Letnou jsem šel s obavami, ale máme krásný bod. Děkuji všem za bojovnost se kterou to urvali ve druhé půli. Tak ať si to nepokazime v úterý. Ps: mistni nespokojenci jdete do prdele...

Souhlasím naprosto s celým obsahem, tady mrmlaj lidi, co nehráli fotbal asi. Teď by nedoběhli ani na tramvaj.  BOFOR !!!

Avatov napsal:

Kdo chce vidět vidí, Bohemka hraje o čelo tabulky. Pravda,  neni to 29 kolo, je to teprve druhé kolo, ale zlepšení hry a přístup hráčů tu je. Na druhe straně mužstvo musi citit naši podporu, ...

Podepisují velkým písmem :)

Bohemka !!!!!

Děkuji kluci, vypadalo to že hrajete v pohodě a jdete si za svým. Jen tak dál. Celkově to byl kolektivní výkon. Dnes se dařilo všem.Až na drobné chyby to byl výkon hodný Bohemky.

BOHEMKA!!!!

dolíček napsal:

Vedeni: Sparta musí zredukovat kádr, sáhněte po Hecovi. Dekuji. 

To je moc peněz, Heča je dobrý gólman, ale tady to neprojde.. BOFOR!!

Vendelin napsal:

Zdravim, trochu odbocim pred ligou jinam...mám dotaz na Petra Koukala, ale pripadne i na nazor do plena. Ono to tady kdysi davno uz myslim zaznelo, ale zajimalo by me jestli by neslo pod jednotlive prispevky ...

To jsem psal já, odpověď byla

https://www.bohemians.cz/forum/forum/4/bug-reporting

Jsme bohužel tak trochu pozadu v práci s fanouškovskou základnou. Je toho dost co zlepšovat. Třeba i stále dokola zmiňovaný sportovní úsek. Seznámit fanoušky alespoň zčásti, přičemž nevyšlo co mělo vyjít. Kdo byl osloven, pokud by to nepoškodilo někoho nebo něco . Atd, atd

BOFOR!!!

MarekC20 napsal:

Cetl jsem, k zbliti, ale Minar je od pohledu z.rd

Tak to vypadá, že co Minář to darebák :) 

Bohemáčci, nebojte se. Bude dobře .. BOFOR!!!!

Demínka napsal:

Tak slovo zklamání asi nejlépe vystihuje moje pocity po prezentaci nové posily. Chápu, že každý partner je dobrý, ale já si fakt myslel, že to bude hráčská posila. Takže stále - útočník nic, brankář nic. ...

Pokud máš rád Bohemku, tak nerozumím proč zklamání ???

Silnou a stabilní Bohemku budeme mít jen se stabilními a silnými sponzory/partnery. Z čeho by jsi platil nadstardatní hráče ?? Čekal jsi Messiho? Na zem, a pomalu nahoru.  BOHEMKA!!!

pišta napsal:

Jablonec je na soustředění v Itálii, v sobotu večer ještě hrál zápas, zranil se.....že by ho hned po zápase s oteklým kotníkem přivezl Držmíšek osobně do Prahy, aby natočil to video, mi moc pravděpodobné nepřijde.-)) 

Detektivka do poslední chvíle .. mozek jede dál :) 

Fakt povedené a napínavé :)

Furt mi to šrotuje. Poslední nápad je Chram. Podle figury. Ostatní mají kérky . Je to fuk, jen aby jsme hráli fotbal, a všichni byli v klidu ;)

BOFOR!!!!

Malínský??? Věk okolo 30ti, za mě dobrej dříč. To je otázka..

Nebo mladej Malina a tatínek sponzor ;) BOFOR