Detail uživatele diskuzního fóra - samett

Datum prvního příspěvku
26.08.2016
Celkový počet příspěvků
92
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 88
Ptejte se vedení Bohemky 3
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
e0RIDTRD 19
ecvQws4a 11
OvCUzM32 9
ox27ola9 6
L5xqDSgH 4
epFm8fAo 4
W5Cpns35 3
rdE6ve/R 3
Q3S5NizW 3
3qoOd1ek 3
hqS0igzy 2
fs4KCMHG 2
scDbKxgh 2
UQoaIGw8 2
UnuoL58J 1 JanProchazka
LcFqesuJ 1
TlUH3iSr 1
L8T5lJWh 1
O3nUkIcw 1
+ZSH6Mc0 1
bbfD3ZJC 1
5hSVWeVq 1
BQfrwfvH 1
3GXrlF9L 1
I4M7Xi5Y 1
hF1v43P7 1
Vkm7F2A1 1
l/Lq3m64 1
cpdO5J5k 1
csMf8P+o 1
8lJggOWM 1
vCDtR616 1
MkOvC2OG 1

Opravdu se ten nás svět kroutí, sport s politikou a rasismem. Musíme doufat a bojovat za návrat  našeho fotbalu, a zvyklostí. Ať si třeba nadavame, ať třeba prohrajeme. Ale ať je to jako dřív ....        BOFOR !!!!!!

jase napsal:

Za mě si myslím,že kádr není špatný a trenéři s ním umí pracovat. Ztráta Mosquery mě samozřejmě mrzí,ať už to bylo jakkoliv .Ale při uzdravení Vodháněla a zařazení Pulkraba do sestavy se naše ofenziva zlepší. A ...

Ano, je to napsaný velice dobře. Opravdu to nemají jednoduchý. Ani ten byznys asi nepokvete tak jako dřív, čímž není možné nacpat do klubu více korunek. Ale bude dobře přátelé, jdeme krůček po krůčků nahoru.

BOFOR!!!!!!

sasek napsal:

Hra na 3 stopery neznamená nic defenzivního, spíš naopak. Oproti 4-2-3-1 nebo 4-4-2 je mnohem útočnější. A hlavně se s tímto rozestavením dá výborně reagovat na průběh zápasu. 

Naprosto souhlasím, moderní fotbal už to vyžaduje. Dá se s tímto rozestavením téměř okamžitě reagovat na soupeřův styl. Je to hodně o elasticitě beků a zálohy . Tenhle zápas je musím všechny pochválit, myslím tu obranu. Víření v útoku a doplňování postu mi chybí. Vlastně jde o to aby to soupeř neměl jednoduchý a nevěděl koho a jak bránit . Aby měli trochu zmatek v hlavách :)  

BOFOR!!!!!!!!

Jedeme dál, je mi to líto ale moje hodnocení především prvního poločasu nemůže být kladné. Jednotlivé hráče nebudu vyzdvihovat, protože to je fotbal a ne box. Celková atmosféra i výkon  byl smutný, roztekany zbrklý. Především doufám, že tahle ta černá vlna už je u břehu čeká nás jiná

BOFOR!!