Detail uživatele diskuzního fóra - samett

Datum prvního příspěvku
26.08.2016
Celkový počet příspěvků
82
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 79
Ptejte se vedení Bohemky 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
e0RIDTRD 17
ecvQws4a 11
OvCUzM32 9
ox27ola9 6
L5xqDSgH 4
epFm8fAo 4
W5Cpns35 3
rdE6ve/R 3
Q3S5NizW 3
hqS0igzy 2
fs4KCMHG 2
scDbKxgh 2
UQoaIGw8 2
UnuoL58J 1 JanProchazka
LcFqesuJ 1
TlUH3iSr 1
L8T5lJWh 1
O3nUkIcw 1
+ZSH6Mc0 1
bbfD3ZJC 1
5hSVWeVq 1
BQfrwfvH 1
3GXrlF9L 1
I4M7Xi5Y 1
hF1v43P7 1
Vkm7F2A1 1
l/Lq3m64 1

rocknroll napsal:

Frydek nebyl spokojeny s platem ve Sparte, ktery si Bohemka v zadnem pripade nemuze dovolit.  A i proto hleda neco v zahranici.  Posledni dve vety clanku, kam jsi urcite nemohl docist, zni takhle: "V případě ...

To asi máš pravdu, čeká že dostane čtvrt mega měsíčně + prémie.Ale říkal jsem si, že je lepší plat u nás když je bez práce než velká nula

BOFOR!!!!

Tak pomalu ale jistě začínám nenávidět Liberec skoro jako Plzeň. Vychytralí hajzlovitý club.

A samozřejmě venku vedou nad Budějkama 20. A kdo jí dal první gól než Mozqera!!!Mě zajímalo jak to půjde dál, pronájmu hřiště vezmu od slávky od Sparty a od plzně jejich přebytky a budu 5. v tabulce
To je hnus jak v politice 

BOFOR !!!!! 

Ahoj chlapi, a chlapci. První co chci říct, hlavně žádnou paniku jak  tady bývá zvykem. Olomouc nás porazil vlastní  zbraní. Rychlým pohybem, od 20 min rotaci a vysokým presinkem. Navíc vykrývali místa odrazenych balonů. Mužstvo se učí, a trenér je dožene k tomu aby mohli reagovat i na takové podmínky . 
druhé co chci říct: kluci byli bez pohybu, a vypadá to že měli i trošku nos nahoru. Prostě žádnou paniku my to dokážeme.

BOFOR!!!!!!!!!

Scarsdale napsal:

Máš pravdu, že to komplikované je, ale škoda to zas taková není. Když se hraje špička, tak je to ještě komplikovanější. Pořád chceš víc a víc a vždycky jsou nějaké komplikace. Nakonec za každou sezónou ...

Přesně tak, moje slova v jiné barvě :) 

sandy.kelt napsal:

Twitter. A držím pěsti, ať se dáš do cajku :-)

Jo, dik moc. Takovej fofr to nebude po operaci mozku :)

Ale jedno velikánské praní mám,

až přijede Plíseň k nám ,

aspoň 3 góly dát a žádný nedostat.

A na konci ligy třetí příčku ochutnat

BOFOR!!! 

BlechaBerserk napsal:

podekovani trenerum i hracum hrajete nadherny fotbal a i ze vcerejsiho zapasu je jasne ze jaro nebyla zadna nahoda Ludek Klusacek ma muj ohromny respekt to on stoji za touhle uzasnou zmenou diky

To rozhodně ano, zdá se být velmi dobrým stratégem, ale vyčuhuje docela dost zřady ostatních trenérů. Samozřejmě nemůžeme počítat Trpišovského, protože ten jediný mi připadá na podobné úrovni, ale ovšemže má větší výběr hráčů . Tím chci říci, že se můžeme bát aby ho někdo nepře platil. To by bylo moc líto. Vždycky když nás trénoval tak to někam vedlo
                BOFOR!!!!!

Mates87 napsal:

Nápodobně :-D náš čtvrtý gól jsem od včerejška viděl v tv asi stokrát...za mě nejlepší zápas za posledních x let...kam se hrabalo finále LM!teď to chce potvrdit minimálně bodem v Brně!!!Letos ty poháry budou!!! BOFOR!!

Hele to ti musím říct. Samozřejmě jsem si to pouštěl také stále dokola, dokola a dokola, a musel jsem si pak vzít sluchátka. Protože ta moje milovaná breberka , mi řekla :” ty jsi opravdu blázen, koukej toho nechat nebo nedostaneš večeři” . Ať žije velký klokan  

BOFOR !!!!!

Marek napsal:

4:0 po polocase 2:0 jsme vyhrali v prvnim domacim zapase mistrovske sezony 82/83 proti Lokomotive Kosice. Bylo to sice uz druhe kolo, ale treba je to i tak nejake znameni... 

Věřím na znamení, věřím v pana Klusáčka, mimochodem výborného stratéga. Věřím v zelenou a bílou. A věřím v naše kluky, a v klokaního boha. :)

BOFOR !!!!!