Detail uživatele diskuzního fóra - tomiisek

Datum prvního příspěvku
25.4.2002
Celkový počet příspěvků
5863
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 5240
Ptejte se vedení Bohemky 513
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 59
Jiná komunita 7
Bug Reporting 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sdrXGi75 142
yAMbOkIZ 112
yv5DYwYp 106
Oma50Xp1 103
YvIc8OlG 92
5B9RmYgb 75
LL2YGutk 59
+vAcctCL 42
qmfBfz8V 26
NlMHTssa 23
15Pf5xhC 19
KVzX4JFG 13
l+VsjPui 10
etqMNOlD 10
DVo0wP2A 9
q0J/kf6+ 9
sg2DmCv5 6
lj4sKzwy 6 dres_celtic
g986Z/Ny 6
DjQSyje+ 5
X6SgazN+ 5
lEtcfkFf 5
ub9O7LHl 5
p/CkXObf 5
R/SL7sWH 5
FBDYyBwk 4
5vPvrYre 4
Su/wFDw8 4
oiHAyyIU 4
wEOwFkjx 4
8TTQIWZ2 4
ybHryAu+ 4
PqCeFZiX 4
1XaxPrWU 3
Ob4GUq8e 3
L3ycZP8H 3
7eA3ZPS4 3
rHxXXvzF 3
tRHWMujy 3
WdHrFc2K 3
9IiNvPh2 3
OuQDsyOz 3
XXH5rVaD 3
cgtQhqfM 3
CIMguqSP 3
kRjGY7t3 2
10SHicZs 2
GA3BEdht 2
kIkdvlHf 2
98bL8AxX 2
3k9O8Nhf 2
xGA5b7dv 2
JMUQlTSP 2
AiHJzJjM 2
zTtI6+US 2
a5bPNwvE 2
+HvZtAhN 2
pYhb4Khk 2
aE3/38EN 2
kRY4OrBI 2
PuWHE8Ac 2
Nz1CuVLP 2
BtFATmgD 2
O4B2hUvJ 2
06dwqj/R 2
MzBLsf2i 2
FubJDRgk 2
mnl9oY/U 1
8pofcye1 1
xirJEwoq 1
1eyLADZx 1
SQyCjb70 1
UIxt2OZo 1
Edi7fCzr 1
UIxGkGfu 1
pE9y/ZRi 1
0HDCr0kn 1
t2CG5Nz7 1
4uoDfHbe 1
8dbFmoMD 1
hPgMkXiZ 1
aO9X1zNw 1
TV9Jo14z 1
/4QE4RR0 1
B0pV47J1 1
NBGG/c/s 1
iBHEOG5u 1
pn3vY2No 1
yf8OXgub 1
Xv2JrTVj 1
bGkMJl7V 1
eMqGsBHN 1
2hsfioIL 1
+f0juHmH 1
B7ctWkpQ 1
3aBDEupd 1
C5LIXPOP 1
9DWZA7Qb 1
onxbrwzX 1
rgqpfkxj 1
baUAPfVG 1
pQPRjMX0 1
MWaryL+6 1
v+mv9x0f 1
PKkcuZ93 1
aqfRsWnz 1
E3jENhTr 1
wEBpRQOH 1

nohava napsal:

vsechno zbourat i námestícko a postavit zbrusu novej stadion pro 8-10 000. Bohužel to by byla akce za bratru pul miliardy

Byla by to akce za cenu druholigovych stadionu Hradce, Pardubic ci Vitkovic...

Resp. za cenu jednoho hrace evropskeho klubu...

Jinak evropske pohary hral po revoluci v podstate kazdy - krome nas teda...

Sparta

Slavia

Dukla

Ostrava

Plzeň

Liberec

Brno

Olomouc

Jablonec

Boleslav

Teplice

Hradec

Žižkov

Drnovice

Zlín

Příbram

Slovácko

Budejovice

Opava

Blšany

kolina napsal:

Jojo, chodím do Dolíčku už cca 50roků, je to nostalgie, teda ten náš stadion měl kouzlo a přitahoval fanoušky i proto, že podobný stadion s takovou atmosférou v Československu nebyl (možná v Trnavě), ale nyní ...

Kostka se zatahovaci strechou byla z me strany nadsazka, byt z fotbalu oboji dobre znam - mne uplne postaci velkoplosne obrazovky za brankami :)

Co se fotbalu pod zatazenou strechou tyka, tak v lednu unoru to je fajn, clovek muze sledovat fotbal jenom v mikine, jakmile je ale na zapase pres 10 tisic divaku, tak mi vzduch pripada vydychany, zvlast kdyz je strecha zatazena celou zimu...

Myslim, ze kapacita se da stezi vysroubovat nad 8500. Kazdopadne 8000 je naprosta povinnost, abychom se vyhnuli omezenim v evropskych soutezich...

nohava napsal:

Taky bych to zboural cele a jak říkaj oldschooláci postavil bych tam betonové monstrum :)

To me nejvic fascinuje to s tim betonem, soucasny Dolicek je prece taky betonovy...

hrdin napsal:

:)) přesně... Ideálně zrekonstruovat na ligu mistrů, strmé tribuny hned u hřiště, ale aby na trávník svítilo sluníčko a s volnými rohy, takový anglický old school. Skyboxy pro nové sponzory, kteří Bohemce pomůžou nahoru, ale ...

Zaviraci strechu, videokostku nad stredem hriste, aby bylo mozno sledovat videozabery ze vsech stran, a damske i panske zachody u vsech vchodu na tribuny...

Dolicek mel sve kouzlo, dokud mel ctyri tribuny, ted uz bych ho ale s radosti nahradil vyse uvedenym...

Idealne srovnat se zemi, jedine tak se da na omezenem prostoru vyuzit kazdy centimetr ctverecni i krychlovy...

V zahranici se u vicero stadionu fanouskum nechtelo z nostalgickych duvodu stare stadiony zbourat a ejhle, jakmile misto nich vyrostly nove, razem se vyrazne zvedla navstevnost, a plati to i pro stadion, kam pravidelne chodim posledni roky. Proste se pro novy stadion pouziva stary nazev a jinak se nezmenilo vubec nic, s vyjimkou vyrazne vyssi navstevnosti.

Pokud by v pro Evropu certifikovanem novem Dolicku byla kapacita 8200 divaku, tak si troufam tvrdit, ze by bylo takrka pokazde plno, nebot na zastreseny stadion se ctyrmi tribunami, pohodlnymi sedackami a cistymi toaletami se chodi fakt dobre. I ta fotbalova kvalita by vzrostla a i penize by se shanely lepe...

Je fakt zazrak, ze na to soucasne 2-tribunove torzo stadionu jeste nekdo chodi... A nejvtipnejsi je, ze za nej platime najem odpovidajici stadionu se 4 zastresenymi tribunami...

Posledni dustojny zapas se v Dolicku odehral pred 12,5 roky (10 tisic divaku na druholigovem derby Bohemians-Zizkov pred prvoligovou redukci kapacity), soucasne torzo uz je fakt mozne zbourat a nahradit plnohodnotnym stadionem - rekonstrukce postrada smysl, pouze by zbytecne snizila uzivatelsky komfort i kapacitu stadionu.

Minimalne vsechna mista zastresena jsou naprosty zaklad, divakovi musi byt uplne jedno, jake je zrovna pocasi...

skrob napsal:

Tak Škodovka má 150 litrů za gol, to jděte teda pěkně do prdele sportovci. target="_blank">

Ve Slavii ma za gol 150.000 Kc, u nas by mel za gol 500 Kc voucher do fanshopu.

A misto pravidelneho 10-milionoveho bonusu kazdy rok jeden dil knihy Bohemka je a bude.

Pac Bohemka je a bude rodinnym klubem.

spyder napsal:

Ale jestli se tyhle zvěsti ukáží jako pravdivé, tak si myslím, že bychom mu stejně měli ukázat cestu na TS :-) Co říkáte na to, že jste podepsal se Slavií novou smlouvu?„Jsem rád, že jsem podepsal ...

Novou smlouvu si nevybojuje a po znich pujde k turkovi...

Uz driv chtel do zahranici, tak bych se moc divil, kdyby to nekde nezkusil za desetinasobek naseho platu...

sasek napsal:

Malá zajímavost, Hammarby za může těšit na příchod Zlatana. Mírně závidím :) 

Bohuzel to nejspis znamena neco jineho nez prestup, kazdopadne uz ten zelenobily dres behem nekolika hodin videlo 3,6 milionu lidi, slusna reklama pro zelenobile...

rocknroll napsal:

Profesionalne vyjednana hostovacka, ktera mela hraci prospet: "Přijel jsem do Ružomberku a trenér se mě zeptal, co hraji za post. Vůbec nevěděl, kdo jsem, co hraji a jak hraji, takže velmi absurdní situace, což jsem ...

Vsak jo, sel tam, aby si zacal vic vazit Bohemky...