Detail uživatele diskuzního fóra - georg55

Datum prvního příspěvku
24.3.2013
Celkový počet příspěvků
183
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 120
Ptejte se vedení Bohemky 49
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+MfyK48a 63
UB6KRPjd 22

...zdravím a gratuluji týmu k vítězství. Přijdou mi tu trochu nesmyslné příspěvky jak je Barťas za zenitem,Fryšták na prd atd. Barťas je několik posledních zápasů jedním z nejlepších, ano dnes udělal chybu, stejně jako Fryšty. Oproti Valešovi ovšem daleko líp ohlídané vápno a větší jistota (což dnes ani nemohl ukázat). Taky si nemyslím, že dnešní výsledek je nastoupením Vaníčka a Rady, jak se tu mihlo. Kuba toho moc stihnout nemohl, ale i v těch pár minutách ukázal kvalitu. Vaníček umí zahrát i líp, dnes to nebylo úplně ono. Ale tři body super !!! Takže BOFOr !!!

doublefish napsal:

Hra se třemi stopery se soupeři ve skupině o udržení přijde "normální" asi jen trenérovi a jeho nadřízeným. Po podzimu si trenér stěžoval, že dva stopeři (Krch+Šmíd) neumí konstruktivně rozehrát míč, proto přišli Hůlka s Pokorným ...

...asi jsem slepý, ale konstruktivní rozehrávku Pokorného jsem z acelé jaro nezaregistroval.

Jen nákopy nebo ťukes mezi stopery a gólmanem, říkal jsem si, že aspoň dobře hraje hlavou, ale dnes mě neskutečně nasral.

Hrubajz napsal:

Celá obrana byla hrůza,ale pramenilo to hodně z důvodů,že jsme prohráli utkání především v záloze........na obranu pak stačil jeden rychlej Matoušek.......porazil nás už po druhé sám.

...ano celá obrana byla hrůza, ale i když se to na ně valilo, tak souboje neskutečně buďto podcenili nebo vypustili...kde byl důraz ? Ty góly jsme jim darovali.

...tak jsem si přečetl článek na idnes s p. Haškem...

Hašek po blamáži: Jediná šance je zapomenout a napravit to příště

Na Slovensku je v soudnictví zažitý pojem 3x a dost. Nebylo by k věci na Bohemce zavést 17x a dost ???

11.rada napsal:

Ano, opět za to může někdo jiný, tentokrát démon Starka, ten je viník toho, že míříme do baráže. Jděte už někam s těmi neustálými výmluvami a sváděním totálního rozvratu Bohemky na všechny okolo, jen ne ...

...bohužel letos Starkovi šetříme peníze. Nemá smysl si tojistit s našimi výkony doma.

Hrubajz napsal:

Bohužel Dan a jeho letošní sezona.........ale jeho nominace je věcí trenéra. Ostatně celé složení a nominace je věcí trenéra.....

...pro mě je bohužel asi největší zklamámí právě Krch, ten šel výkonnostně strašně dolů...už na podzim toho dost pos... a dnes ... ?

batoh napsal:

Fajn, máš plán A. Odvolat. A plán B? Kdo tak rychle postaví tým, který ve 2 zbývajících zápasech musí získat 4 body? A co když se to nepovede? Kdo za to může? Předchozí  nebo nový ...

...podle mně už je jedno  kdo tým přivede do baráže, Hašek už toho pokazil dost.

atletiko napsal:

Ještě jeden dotaz. Oč je lepší hostující tragéd že Slávie Pokorný, než náš kmenový hráč Šmíd? Nebo v čem trenéra přesvědčil Krch, mimo přihrávek na nejbližšího kamaráda z obrany, či gólmana? A co Vacek, který ...

...nevím, možná v tom že Šmíd je zbytečně iniciativní a snaží se makat...

...mě dnes šokovaly souboje našich obránců, nedůrazné, vypuštěné, podceněné...to jak Krch při druhém gólu docouval pomalu až na malé vápno...Pokorný katastrofální, už pár zápasů si říkám, že má slušnou nadváhu a rozehrávka je u něj o tom prásknout to dopředu. Bohužel se s tím svezl i Hůlka, který hrál dobré jaro.

No když mi bylo na vedlejší fóru odpovězeno, že s Brakem se už prakticky nepočítá, že máme stoperů dost, je mi líto, že se tak lehko zbavujem mladých odchovanců na úkor naverbovalců aniž by mladí dostali šanci, ale tohle je už jen taková pohnutka mysli...

...mě už na startu sezony trošku zatřáslo, když byly představeny nové dresy a vedení prohlásilo něco v tom smyslu, že by rádno navázalo na dřívější pohárovou slávu...

Vzpomněl jsem si při tom totiž na prohlášení p. Švarce, na začátku sezony 2002/03 (po 4. místě ze sezony předchozí), že by se rád pokusil o stejný úspěch a v po dvaceti letech získal opět titul. Výsledkem byl bohužel sestup.

Takže jsem se na začátku sezony jen otřepal a řekl si, že to se nestane...teď doufám, že ten sestup nepříjde.

Bohužel dle mého, vedení hodně dlouho ignoruje katastrofální výsledky na domácím hřišti a prakticky žádný posun v před...