Detail uživatele diskuzního fóra - georg55

Datum prvního příspěvku
24.3.2013
Celkový počet příspěvků
165
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 105
Ptejte se vedení Bohemky 46
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+MfyK48a 45
UB6KRPjd 22

...díky za tři body, i když půl hodiny jsme si vyloženě říkali o vyrovnání.

Penalta nebyla ani náhodou a Vackovi díky za to, že konečně náš brejk neskončil míčem u rohového praporku...tři body super, ale Zlín, i když byl marný, tak byl ve druhé půlce lepší.

Fryšták opět podržel.

kolina napsal:

Navíc, teda k tomu co jsem zde od domácí prohry s Olomoucí napsal musím doplnit proč když trenér dle svého názoru má hráče kteří chybují a nemají nějakou extra kvalitu, tak proč než na běhání ...

...navíc, když je pro soupeře x-krát nebezpečnější krajní bek, který častěji vběhne do vápna a něco zkusí, než záložník hrající před ním, a do toho ještě brání, tak je dle mého špatný levý záložník.

koyak napsal:

Všem škarohlídům a vyvolávačům odchodu trenéra doporučuji podívat se alespoň na sestřihy posledních dvou zápasů. Na Spartě v prodloužení penalta mimo hrací prostor (Dostál) a doma s Olomoucí těsně před koncem zákrok na Puškáče (těsně ...

...body ohledně penalt ok, dejme tomu, to ovšem nic němění na tom, že během 90 min. prakticky nic nevymyslíme, pak si hledáme berličku v těchto penaltách nepenaltách. Pro mě fotbal nekoukatelný. A když jsem viděl někdy kolem 84. min. jak Puškáč na půlce udrží balon proti dvěma hráčům a není nikdo schopný mu naběhnout na přihrávku, nakonec pod tlakem přihrál na olomoučáky, ale bylo tam dost času aby někdo vyrazil do předu a nabídnul se mu pro přihrávku.

Pak můžem brečet, že nemáme útočníka , který podrží balon... když ho konečně podrží, nikdo se mu nenabídne.

A toto se opakuje zápas od zápasu ... většinou na domácím hřišti ... a za to je, dle mého, zodpovědný trenér, protože je to věc systému.

...ještě bych rád sdělil svůj názor všem , kteří tvrdí, že Barťas nemá na ligu. Za posledních let vystřídal x postů a ve většimě případů to zvládl. V letošní sezoně , i v průběhu podzimu, vždy patřil k tomu lepšímu na hřišti, navíc je v posledních zápasech skoro jediný, kdo se nebojí něco zkusit jeden na jednoho a něco vymyslet...takže klobouk dolů.

...zdravím, vrátím se k tématu Pepy v základu. Věk jde úplně mimo, i když ty běžecké statistiky moc nežeru, tak když se podívám na podzimní výsledky, tak jeden z nejstaších chlapů na place byl ve větině zápasů mezi borci s nejvíce naběhanýma kilometrama, takže věk u něj nehraje roli. DLe mého pokud vydrží zdraví má Pepa ještě min. dva roky na to, aby byl v týmu (netvrdím, postupem času, v základu) náhradu je třeba hledat, snad to může být Levin, ale jeden zápas nic neznamená.

O Pepových fotbalových schopnostech nemá cenu diskutovat, není tvořič, ale záloha s ním a s FH nebe a dudy, respekt soupeře, poziční hra, hra do těla a hlavně vliv na ostatní...schopnost strhnout mančaft... není o čem dikutovat. Ať si Filípek zahraje posledních 15 minut, ukáže, že na to má, nasbírá zkušenosti a věřím, že z něho bude fajn plejer, ale my si teď nemůžem dovolit upřednostňovat osobní zájmy před zájmy klubu. Je nejvyšší čas  začít to brát vážně ....pane TRENÉRE !!! Navíc protěžováním FH si myslím, že mu jen škodíte...

z rozhovoru s dnešním střelcem braky...

Sigma díky tomu odskočila Klokanům v tabulce na rozdíl tří bodů. I když to žádná fotbalová hitparáda z její strany v sobotu nebyla. „Nejsme v situaci, kdy si můžeme vyskakovat nebo si hrát na nějaké fotbalisty. Fotbalovost je taky důležitá, ale teď potřebujeme hlavně sbírat body. 

...jenom taková myšlenka nad výkonem Vacka, dnes hodně špatný. Není ten rozdíl mezi Spartou a dneškem i tím, že minulý týden měl daleko lepšího parťáka vedle sebe, který ten střed hřiště udžel ? Dnes se Šaškem to tak nebylo, Levin se minulý týden i nabízel pro balony zatímco FH byl neviditelný... Vacek to často neměl kam dát a šlo to dozadu. Proč tam nehrál Pepa je mi záhadou, dal by to sprstem v nose.

... naposled měl takovou důvěru při podobných výsledcích Mr. Weber, kam to dovedl víme.

...tak tolik ku...v jako dnes už dlouho nepadlo, díval jsem se v TV, ale neměl jsem chuť ani vydržet do konce (samozřejmě jsem vydržel), ale hra totální katastrofa. Jdeme do brejku ve dvou, třech lidech a ostatní vyklusávají a čekají co z toho bude ?

Zkažené přihrávky a odevzdané balóny, hrůza kolik jich dnes bylo.

Na konci podzimu jsem nabyl dojmu, že Hašek už nemá týmu co dát. Přes zimu jsem to trochu rozdýchal a věřil ve zlepšení. Po dnešku mám ten dojem zase...

Zdravím,

Blecha přestoupil do Vlašimi ? Jak se do budoucna počítá s Brakem ?

Díky za odpověď.