Rada - Švejdík, Hanousek, Hašek, Pázler (75. Engelmann), Podrazký (90. Marič), Gedeon, Božič, Vrzal, Malý, Lietava (83 Marek).
Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Cseh, Bartek - Kraják (64. Vyhnal), Budínský, Borek (81. Nerad), Abraham, Moravec - Nešpor (68. Hartig).

Zápas skončil Bohemka prohrála 2:0.
90.
Podrazkého nahrazuje Marič.
89.
Dvě obrovské šance na obou stranách. Proti Hanouskovi se zaskvěl Sňozík a Moravec mířil zblízka nad. Brankář Rada už hraje na čas.
88.
Neradova střela vypadala bohužel jako z rugby....
88.
Nerad hlavou po Moravcově centru těsně vedle.
84.
Abraham zatáhl za záchrannou brzdu a vidí žlutou kartu.
84.
Lietavu střídá Marek.
84.
Po Moravcově nástřelu na malém vápně Vyhnal střílí nad.
82.
Své první minuty na hřišti si jde "užít" Petr Nerad. Vystřídal Borka.
81.
Po Csehově přihrávce ve velké šanci Budínský. Pálil nad.
79.
Před Budínským odvrací Hašek na roh. Po tom Hartig nastřeluje tyč.
78.
Lietava prošel středem hřiště jako nůž máslem, Sňozík ho vychytal.
75.
Pázlera střídá Engelmann.
74.
Pavel Lukáš si teď během dvou vteřin mohl dát dva vlastní góly, končí to naštěstí odvráceným rohem.
69.
Hartig střídá Nešpora.
69.
Utkání přihlíží 2857 diváků.
66.
Vyhnal se hned uvedl průnikem středem hřiště, mířil ale mimo.
65.
Na hřiště se chystá Vyhnal. Střídá Krajáka.
63.
Pavel Hašek vykoupal celou zelenou obranu, střelu mu ale zblokoval spoluhráč.
60.
Další dva rohy Dukly po sobě. Ten druhý ale vojáci zahodili.
58.
Druhý roh ale končí brankou. Centr proletěl celým vápnem až na nohu Haška, který prostřelil všechno...
57.
Za Bartkem číhal naběhnutý Podrazký, ale dnešní levý bek se skvěle vrátil a zblokoval na roh, ten zakončil Pázler s tečí mimo.
55.
Po pěkné kombinaci centroval do vápna Kraják, nikoho v zeleném ale nenašel.
51.
Z další střely Borka je roh. Rada se nedohodl s obráncem, ale Kraják míč směr branka neposlal.
50.
První roh Bohemky ve druhé půli zahrává Budínský, Rada boxuje pryč.
48.
Lietava nesobecky nabízel míč před bránu, kde dva vojáci ve velké šanci promáchli.
46.
Začala druhá půle.
45.
Krok chyběl Abrahamovi k Budínského přihrávce. Nedosáhl a rozhodčí ukončil první poločas.
44.
Možnou odpověď Borka zblokoval na cestě k bráně Nešpor.
40.
Dukla vede 1:0. Po centru z hloubky pole zůstal za Lukášem úplně sám Lietava a stejně jako Kalod před týdnem hlavou překonal Sňozíka.
40.
Lietava se dostával skrz stopery, naštěstí se mu nepovedlo vystřelit.
37.
Střela Hanouska šla neškodně doprostřed branky.
36.
Jindřiškovi byl ve středu hřiště odpískán poněkud sporný faul na Pázlera.
34.
S velmi nebezpečným centrem na Lietavu si až moc suverénním způsobem poradil Jindřišek.
31.
Další roh Dukly kope Pázler a po sérii odrazů míč prolétá nad Sňozíkovou brankou. Druhý roh už zelená obrana odvrátila.
29.
Další roh Dukly boxuje Sňozík daleko pryč.
28.
Další velkou šanci Lietavy vytěsnil Sňóza. Akce končí nakrátko rozehraným a odvráceným rohem.
25.
K další střele se dostal Borek, zamířil ale daleko vedle.
24.
Lukáš Budínský to vzal na sebe, ale při průniku do vápna ho zastavil Švejdík.
22.
Švejdíkova střela zamířila směr ZOO.
21.
Průnik Pázlera zastavil vrátivší se Abraham.
20.
Při protiútoku Lietava fauloval Sňozíka.
20.
Budínský zkoušel přímý kop podobně jako minulý týden na Koláře, tentokrát přestřelil.
18.
Vápnem se probíjel Lietava, Lukáš ho odzbrojil, ale k odraženému míči se dostal Pázler a hezky zatočenou střelou trefil tyč.
14.
První střelu Bohemky má na svědomí Borek, žlutá obrana ji sráží na roh. Ten kope Lukáš Budínský nakrátko s Krajákem, centr ale přetahuje.
10.
V první velké šanci Dukly se po propadlém centru ocitl Lietava. Sňozíka ani nadvakrát nepřekonal.
8.
Po akci Haška má Dukla další roh, odvrací Kraják.
5.
Dukla teď vyrukovala na Klokany s hodně vysokým napadáním, Radek Sňozík to řešil pozdravem kolegovi Radovi.
3.
Krajákův centr z hloubi pole prodlužoval Nešpor do země nikoho.
2.
První rohový kop pro Duklu získal Lietava, odvracel ho Pavel Lukáš.
1.
Zápas začal. Výkop má Dukla.
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Dukla ve žlutém, Klokani v zeleném. Radek Sňozík září do dáli v bílém úboru.
Deset minut před zápasem se tribuna (jen ta jedna) začíná plnit. A to hlavní fanoušky Bohemky.
Dvacet minut před zápasem se oba týmy rozcvičují na hrací ploše. Kolem nich obíhají hřiště rozhodčí. Hlavní Ardeleánu s asistenty Zlámalem a Moláčkem.
Ještě před fotbalovými starostmi blahopřejeme Ivanu Trojanovi k narození syna Václava.
Pěkné páteční odpoledne, zdravíme Vás z Julisky, kde za hodinu a kousek začne zápas Dukly s Bohemkou.
Z derby zápasu s Duklou Vám Virtuální Ďolíček nabídne textový online přenos.