Detail uživatele diskuzního fóra - clockan1

Datum prvního příspěvku
3.9.2010
Celkový počet příspěvků
196
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 145
Ptejte se vedení Bohemky 41
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
WpQyyTXn 35
0+Dhs8tP 35
SZkVzb39 27
GaFWMUAg 11
nuo9Rwef 4 vytrznik
gExNZRkz 3
MYwAlOWB 2
FtgFGeQF 1 Bohemák12
hkxiiFcX 1
lv6AYTOU 1
fOtR8yJi 1
5qYcbonJ 1
1tnhInK6 1
2Yn+7IIf 1
VfjbqjfE 1
Gc1KC3yD 1
Kmkwqg8J 1
v4rigjjE 1
IJQkzNZc 1

hm71 napsal:

Ano souhlasím s tím co jsi napsal. Ani já nechápu přestupovou politiku klubu. Prodáme Yusufa do Slavie a nejsme schopni koupit jednoho útočníka co umí dát branku? Proč jsme třeba za Yusufa nezískali od Slavie třeba ...

SŘ je určitě aktivní a řek bych že i řádně upocenej...si to vem shánět hráče co by za nás mohli hrát aby nás nestáli ani korunu a s vejplatou lepšího pražského průměru...

Hašek: "Matoušek nám problémy nedělal".

Já bych teda řek, že Matoušek nám problémy udělal... nejdřív problém na 1:0 a potom problém na 2:0...

Kdo nastoupí na místo hlavního trenéra ? Filosofie p.Haška evidentně nikam nevede...s touto taktikou by nedal góla ani Maradona... 

Köstla bych snad ani nezatracoval...vzpomeňte na Hůlku na Spartě... ale když se frajeři nenaučej dávat goly tak bůh s námi ...

ludvavestec napsal:

Zálohu koukám máme pořešenou, bránu taky, tak koho ještě pošleme na chirurgii? :o

No, hlavně aby fanoušci neskončili na psychiatrii...

SIJOZ napsal:

Čo je s Tondom Vaníčkom, že nebol včera na súpiske? Dík za odpoveď. Nech žije BOHEMKA!!!

SŘ maká tak bych se ani nedivil kdyby --- Prodáno. . .

berjir napsal:

Fakt? To je hustý. A možná jsem naivka, ale já si myslim, že Tonda neni tak bláhovej aby si myslel, že tam z fleku bude hrát, v tý konkurenci. Pokud by ho koupili, asi by ...

Rovnou  ven ? Od nás  ? Hahaha... tady kdokoliv zacinká dukátama tak my hned prodáme... si nedělej iluze... když zacinká Starka měšcem tak ho prodaj i tam... 

Jaromír z Vršovic napsal:

No tak snad zůstane alespoň obsluha na trhání vstupenek ( asi bude stačit jen jeden). O posílení jsem měl trochu jinou představu.

Buď v klidu , vždyť posilujeme... Ale asi si nikdo nevšiml , že posilujeme konkurenci...