Detail uživatele diskuzního fóra - clockan1

Datum prvního příspěvku
3.9.2010
Celkový počet příspěvků
229
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 173
Ptejte se vedení Bohemky 45
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 9
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
WpQyyTXn 35
0+Dhs8tP 35
SZkVzb39 34
GaFWMUAg 16
7nbfkGfK 7
gExNZRkz 4
nuo9Rwef 4 vytrznik
jt2SCElE 4
1tnhInK6 2
MYwAlOWB 2
FtgFGeQF 1 Bohemák12
hkxiiFcX 1
lv6AYTOU 1
fOtR8yJi 1
5qYcbonJ 1
2Yn+7IIf 1
VfjbqjfE 1
Gc1KC3yD 1
Kmkwqg8J 1
v4rigjjE 1
IJQkzNZc 1
e4vf9mkM 1
h8ae7t5x 1
NyUMiYLK 1
nLZv/Q0O 1
xc5WuXAg 1
M/VMZ4CX 1
0z4PlXoS 1
flw1GtCe 1

kolina napsal:

Myslím, že nejen historicky... Ostatně, kolik českých klubů třeba i s vyšším rozpočtem, lepším stadionem a hráčským kádrem  má takovou podporu a takový zájem fanoušků jako Bohemka?!? Jablonec? Boleslav? Liberec? Nebo snad Teplice, Zlín, Slovácko?!? Minimálně všichni ...

Přesně tak , vždyť i naše průměrná návštěvnost v době 2. ligy v pohodě převyšovala návštěvnost Tebou zmíněných :  Jablonec, Boleslav, Liberec, Teplice, Zlín, Slovácko,  Karviná, Příbram, Budějky...

hrdin napsal:

Na "rodinný" si vzpomenu vždycky, když vidím video z oslavy kabiny. V té naší snad jsou strejdové až z pátýho kolene. Strašný.

Hujerovic famílie...

tomiisek napsal:

"Díky Frankfurtu, Midtjyllandu a hlavně Spartě." Fakt debil. Nikde nestravil vic let nez u nas a ani za tu blbou zminku mu to nestoji. Holt dekuje jenom tem, co ho uz vychovaneho zivili, ne tem, co ...

Co bys chtěl od blba co vystudoval ( možná ) Zvlášňý školu v Nuslích...

Fans napsal:

Pánové, úplně nechápu co zde řešíte. To všechno jsem zde psal již minimálně před 5lety(samozřejmě pod jiným nickem), poněvadž se to zdejším optimistickým soudruhum moc nelíbilo. Zřejmě musíme spadnout ještě níže, aby to zde všichni ...

Řešení?.... Vyhnat vedení!!! --- Totální Bojkot ???

sandy.kelt napsal:

Zásadní informace : při brouzdání po netu jsem našel info , že jedním z hlavních partnerů Liberce se stal p.Poor - ŽOS Trnava,a.s. Mám to chápat tak , že jeho spolupráce s námi už je ...

Se divíš, když vidíš, jak páni majitelé "tlačí" klub dopředu...?!

BestDamnReferee napsal:

A Bohemians 1905 supporter from Manchester New Hampshire, USA who had the good fortune of being at the last game back in the 2016/2017 season and watched this wonderful club avoid relegation with a 2-0 ...

Nice to read this...hey man - bring to us some rich guy to make our club grow... 

karass napsal:

Já se spíš bojím, že to smrdí v této sezoně s naším vedením, které je slabší než hráčský kádr baráží a tam jsme, jak všichni víme, v pédeli.

Vidím to stejně...jak jdeme do baráže tak jdeme dolů - s naší zákulisní impotencí...( nemyslím uplácení)..