Detail uživatele diskuzního fóra - Cavalera

Datum prvního příspěvku
5.11.2013
Celkový počet příspěvků
258
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 193
Ptejte se vedení Bohemky 60
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EWT52gjS 134
QEzfzO7l 16
dfftFAiS 4
XbT5G2EP 2
yxsG6eov 2
jJf6BCjC 2
ZzR1PAd7 2
DFZ/FhpH 2
hhYVXr7Q 2
xZWzz3RA 1
UAYPG8tj 1
w9cTbDNf 1
bDyF1LNq 1
bBYSv/lM 1
wpyoamHK 1
zMt/HOx2 1
9+LmH3P8 1
mmgWnf7K 1
Z+QkMQnY 1
sLEtM7fS 1
VQ6f1upD 1
n2Lo8ClW 1
0BNWdKqQ 1
ernWwMFH 1
LsF6Mu+D 1
6nNG3vZx 1
8z0vvm3n 1
sTYhP+Sv 1
EoHDmmNg 1
xIW7x8g6 1 Slamak
6xVmIqWx 1
G323Iqp0 1
AxMM+lqJ 1
4k0wZAms 1
w1Z3zzcr 1
AY32ZKoP 1
4CNwpIAh 1
m/OEZK/4 1
sDHhqdyO 1
4SAnAFeu 1
5DKCnM51 1
bVGBZkjl 1
OgqXzavi 1
I0yftoQw 1
h5E1zViO 1
J7v8MCLe 1
nXWMmftC 1
F9dgLC9K 1
vAg32Mmt 1 kovalam
A0eK5qqN 1
cQ2T7P+O 1
EzpuQv8d 1
phXRPHjk 1

webera napsal:

Za Hoftycha se hrála totální holomajzna, a to měl v kádru Škodu, Štohanzla a třeba Trubilu, tzn. hráče, o kterých si dneska můžeš nechat zdát.

Hoftych tenkrát strizlive zhodnotil materiál v kabině s tím, ze na žádnej tukes nemaji a proto zjednodusil taktiku na dlouhý nakopavany balóny a trefovat zařízení. Cimz předběhl jinou trenerskou legendu.

Co mi u Hoftycha vadilo, že si honil triko pred odchodem, místo aby zapracoval mlady/novy hráče, když už stejne o nic neslo. Sestej flek nebo desatej nic neresil, ale mlady se mohli chytit, když se dařilo...

Myslím, zedvojice Hoftych Slezak by mohla fungovat. Jako první by mohl domluvit ten Zlín, ať se ukáže, jakej je bafunar... ;-)

sandy.kelt napsal:

Bohužel . Žijeme v takovém fotbalovém svinstvu , že se musí snad platit i za rovinu :-(

No vzhledem k tomu, ze se za rovinu platí i v pralese, když jde do tuhyho, tak je to asi jasny...

berjir napsal:

Řekl bych, že kdyby měl trenér Hašek přestupový budget Plzně, taky nebude chtít zraněné hráče. Ale nemá ho, tak musí cílit na dosažitelné, přičemž předpokládám, že při zranění se o ceně licituje líp...

A pak se má navíc na co vymlouvat... ;-)

spyder napsal:

Zajímavý rozhovor.

Co by na to asi řekl trenér Hašek...

"...Kupovat zraněného hráče přece nedává smysl."

webera napsal:

Nechápu, proč si pan Jakubowicz bral na focení tuhle maškarádu, a proč je informace o posile zase dříve na isportu a pana ulisaka snad ani komentovat nebudu

U Weberů očividně proběhl dětskej šampus za vysvědčení a pan trener na to není zvyklej... ;-)

oto.kraus napsal:

Třeba Březňáka viď? Nenene děkuji,pan Oto zůstane u svých osvědčených značek:-)

Jasne, rozumím, ten vyber není zrovna poharovej. Nicméně bych si moc nedalal iloze o "desitkach" z nadnárodních pivovaru obecne, tj. = europivo, který neurazi, ale... Na druhou stranu v daleké cizině je to jejich pivo s hvězdičkou spolecne s Fosters obvykle jedinou jistotou.

Každopádně o kvalitě piva měli jisti hosi z NSR jasno uz dávno...

https://m.youtube.com/watch?v=JzWeg6xWtr4

Je to sice silně OT, ale pro odlehčení... 

(snad to projde cenzurou, když je to z veřejnoprávní TV)

-------------------------------

Každá válka něco stojí.

Když mně bylo osm a celej národ v sobotu jezdil vokopávat ředkvičky, tak mi stáli s fotrem na tribuně a fandili tomu našemu Spartaku. Fotr mi chcípnul, když mi bylo jedenáct, ale já se neposral. Stál jsem na tý tribuně, vedle mě frajeři o hlavu větší a já řval: „Spartak olé, Spartak olé.“

Jirka Bálek, Jarda Pilous, to byli nějaký hráči. Ne jako ty dnešní hovada.

Seppe, když tobě bylo jedenáct, tak Spartak hrál druhou ligu, ne?

Možná jsme byli v druhý lize, ale makali jsme na sobě a do tý první jsme se dostali.

A hráči...  ...byli tenkrát vděční za každýho usmrkance, kterej stál na tý tribuně a provolával jim slávu.

A dneska?

Jak řekl Adolf Hitler, svět uvěří jenom v úspěch a má náš klub úspěch?

Chci to slyšet od vás!

Má Spartak úspěch?

Nemá, nemá.

A proč nemá?

Protože v řadách klubu jsou přeplacený hovada. Roman Šlapko musí být odstrašující příklad pro všechny ostatní hráče, který si pletou fotbalovej klub s nějakou buzerantskou jachtou Eltona Johna!

-Jo!

baca napsal:

pozor na to. nevím koho si pozve marketingové oddělení barev a laku na kobereček 

Primalex se může pomlouvat, to je přece konkurence, ne?

To je spíš na pochvalu... ;-)