Detail uživatele diskuzního fóra - seela

Datum prvního příspěvku
28.7.2002
Celkový počet příspěvků
391
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 322
Ptejte se vedení Bohemky 34
Tlachy a kecy 30
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
N9iT8ZBt 33
dQ2S+PZP 15
UFyNo3Qw 4
/TsaufIP 2
MwvL+rE4 2 Vertigo
EotsQyBu 1
u0jaxRv+ 1
6Syi8SX9 1
LgBg3W7V 1
DgX1CNwh 1
9r4QEp6z 1
zatkTUkK 1 sasek

siano napsal:

Já  cítím přesvědčení, že Bohemku obchází miliardáři se zelenobílým srdcem a nejsou vyslyšeni :-)

a nezapominej na cinu a katar...ted se jenom dohaduji kdo nas koupi za vic :)

trochu odlehceni...jsem fakt rad ze nasim sponzorem neni Clavin...

košile napsal:

Tak jsem zvedavej co pozitivniho najdete dneska

uz jenom tyden a mame nejakou dobu klid od te tragedie :)

Bod doma je ztráta, z druhé strany Slovácko má slušnou formu. 

donpedro12 napsal:

Neměli by jsme koupit toho Bastina už dal dva goly Plzni.Skromný klučina ale maká :)

na toho mit nebudeme 

hrdin napsal:

A co to vypovídá o jeho kvalitě?? Že ten devatenáctiletý kluk není lepší než v životní formě hrající Klobása? Kdyby byl, tak hraje tady! Nechápu kdo to vymyslel. Kdyby se vědělo, že se Puškáč zase ...

a to je předpokládám taky Haškova chyba že nevěděl že se Puškáč zraní že ? 

Mates87 napsal:

No a jsme opet u toho..kdo přivedl Keitu a naopak “nepotrebneho” Koubka poslal pryc?!Hasek!jo Keita byl marnej ale koho bys tam poslal?max Necase..

a dokonce jsem slysel ze Hasek mel prsty i v konkurzu !!!

Hrubajz napsal:

Tak tady nesouhlasím..... Puškáč je velký Haškův omyl.... Alespoň doposavaď! Koubek bojuje je mladý, je to odchovanec.... Rozhodně měl zůstat on a né nějaký absolutně nevýrazný Puškáč! Šmíd odešel jen proto, že ho Hašek nechtěl! ...

Puškáč pořádně ještě ani nehrál.

Jasně že Koubek bojuje a je mladý, proto mi prostě to hostování dává smysl, a z jiného pohledu, je tak marný že ani v Jihlavě se neprosadí ?

Tam beru to vysvětlení co se psalo vedle, o Bederku imho nebyl záměr a Kostla sem Hašek dotáhl, logické že mu bude chtít dát šanci.

Hrubajz napsal:

Ale on by tam byl lepší i ten Šmíd...... I on má mnohem větší zkušenosti než Kostl a hlavně už nějaký ten gól hlavou dal! Takže on či Bederka měli odejít na hostování. Bartek byl ...

Ano to je možné, ale z toho co jsem tak pochopil prostě Šmíd chtěl hrát a tady by prostě nedostával takový prostor. To přece člověk musí chápat.

Tak Záviška byl asi trochu znouzectnost, dovolím si tvrdit že tam prostě nebylo moc koho jiného, když vezmu ty zranění atd.

Le Gianga nemůžu komentovat, toho jsem neviděl ale prostě smolné zranění.

Matěje mám rád ale podle mého je teda Puškáč lepší, ale Matěj má snad lepší budoucnost.

Hrubajz napsal:

Ano. Jenže jsme hráli jiným systémem hry! On se tady snažil od minulé sezóny hrát určitě moderní systém se třemi stopery..... Ale jaksi jim to nedokázal vštípit a ani na to nemá ty tři kvalitní ...

jako v některých věcech s tebou souhlasit můžu, jakože tam nejsou ty stopeři v té řekněme formě, ale zase vyčítat trenérovi to že postavil Bartka se mi moc nelíbí či ho měl dát místo Havla ? tam teď imho prostor není.

Stejné je to u těch útočníku, máme 4 ať jsou jakýkoliv, Ugwu, Keita, Puškáč a Nečas, jestli měl Koubka prostě jako 5 je to fakt zbytečný luxus, nemůžeš počítat s tolika mimo. 
Odprostím se od toho postoje “nesnáším Haška” tak podle mého prostě v tu chvíli byl Kostl nejlepší k podpoře útoku. S vidinou toho že bude brát vysoké míče. To že by tam Hašek měl radši Keitu či Puskáče klidně i toho Koubka nemusíme pochybovat.